9 סלבריטאים Skincare סודות עבור מחפש צעיר יותר – insightyv.com

9 סלבריטאים Skincare סודות עבור מחפש צעיר יותר

כולם רוצים להיראות צעירים ולהחזיר את העור השמנמן של נעוריהם. וסלבריטאים כנראה שולטים בסוד.

שמירה על העור במצב מדהים הוא דרישה זמן רב ויקר עבודה עבור סלבריטי טיפוסי. אבל הנה כמה סלבריטאים להשתמש עבור עור צעיר מחפש.

סוד # 1: מילוי מזרקים

כדי לטפל אלה קווי חיוך עמוק, קמטים המצח רגליים של עורב, מפורסמים לפנות חומרי מילוי חומצה היאלורונית כגון Restylane, Juvederm או Juvederm Ultra Plus (עבור שורות עמוקות יותר).

נהלים חייב להיעשות על ידי מקצועי העלות היא $ 600 – $ 1,000 מחט. התוצאות יכולות להימשך עד שישה חודשים.

סוד # 2: בוטוקס הוא חם יותר מתמיד

בוטוקס הוא בהחלט לא סוד, אבל על פי דרמטולוגית טינה אלסטר מוושינגטון, ב – Harper’s Bazaar, “בוטוקס נשאר תקן הזהב לטיפול בקמטים של קמטים וקמטים”.

בוטוקס פועל על ידי שיתוק השרירים מתחת לקמטים. אם נעשה שימוש רב מדי, שימוש בוטוקס יכול להיות ברור, אבל כאשר נעשה שימוש בזהירות, יכול לייצר תוצאות מצוינות. בוטוקס עולה בערך $ 300 – $ 500 לכל אזור מטופל. התוצאות נמשכות שלושה עד שישה חודשים.

קרא עוד על בוטוקס כולל הניסיון שלי עם זה “5 מדהים עבור שימושים בוטוקס.”

סוד # 3: הם הולכים תחת לייזר

ככל שאנו מתבגרים, הייצור קולגן שלנו מאט באופן משמעותי, מה שהופך את הפרצופים שלנו להיראות דק יותר, ו יותר (בצד פלוס, קולגן דלדול מראה את מבנה העצם הגדול). הגדלת ייצור קולגן הוא עסק גדול בהוליווד ועוד סלבס יותר פונים העור resurfacing לייזר כדי לשפר את שלהם.

לייזרים חודרים עמוק בתוך העור כדי לטפל בעור פגום. הלייזר יוצר דמעות מיקרוסקופיות עמוק בתוך העור אשר מפעילה את הגוף באופן טבעי לייצר קולגן יותר בתהליך התיקון.

התוצאות מרשימות.

“זהו סוד העור החמור ביותר שלי, וזה יקר – בדרך כלל כ -1,000 דולר לכל טיפול, ורוב האנשים ייהנו משתי פגישות בשנה”, אומר מגזין עוד, העורך הראשי לסלי ג’יין סימור במאמר עליה 4 מיטב סודות היופי הפנימי.

“אבל, לא בדיחה, לייזר זה מבצע נסים, הפיכת כתמים חומים וקווים עדינים להיעלם.”

העלות היא כ -1,000 דולר לפגישה. כמו רוב טיפולי הלייזר, תצטרך שלושה עד חמישה מפגשים ברווח של חודש זה מזה.

סוד # 4: הם מקבלים קליפות כימיות

מלבד טיפולים רגילים הלייזרים לייזר, סלבריטאים עוברים קליפות כימיות רגילות.

שמתם לב איך הבסיס שלך נראה כאשר הוא מוחל על עור קשקשי, יבש? את נראית מבוגרת ומעורפלת יותר. סלבריטאים לחתוך כמה שנים את פניהם בתוך פחות משעה עם קליפה כימית מקצועית. קליפות כימיות עבודה על ידי הסרת שכבות העליון פגום של העור.

קליל, חומצה גליקולית חומצה כימית תקבע לך בחזרה $ 150 – $ 300, אבל אתה יכול לקבל תוצאות דומות בחודש אחד עם קילופים ללא מרשם.

סוד # 5: איפור מקצועי אמנים לעשות איפור שלהם עבור אירועים גדולים

“אומרים ששום כוכבת היא גיבורה לאופרת האיפור שלה”. – ריצ’רד קורליס, סופר אמריקאי.

סלבריטאים מסתמכים על איפור אמנים כדי לגרום להם להיראות כמו אלות. אתה יכול לקבל את אותן תוצאות על ידי מקבל את הפנים שלך על הדלפק ב ספורה או MAC.

בדרך כלל, זה כללי התנהגות נאותים לקנות כמה מוצרים כאשר אתה מקבל את האיפור נעשה על דלפק יופי, אבל תמורת תשלום, אתה יכול לקבל את האיפור שלך נעשה באופן מקצועי.

אם אין תשלום, לפחות טיפ טוב.

סוד # 6: הם להישאר מחוץ לשמש

ניקול קידמן מפורסמת נמנע השמש לשמור על עור החרסינה שלה. היא נשארת מחוץ לה בכל מחיר. למעשה, ידוענים רבים פשוט למנוע את השמש על ידי לובש כובעים ו slathering על sunscreen. הם יודעים שהשמש היא הגורם מס ‘1 לעור ההזדקנות בטרם עת.

קבל את הרגל של לובש sunscreen כל יום, לא משנה את מזג האוויר. קרא את רשימת 11 sunscreens עבור כל תקציב.

סוד # 7: הם כולם על Retinols

כדי לשמור על קווים עדינים מלהיות קמטים, השחקניות בשנות ה -20 לחייהן הופכות למשחות רטינואידים.

מרשם רטינואידים כמו Renova, Tazorac ו Retin-A הם פופולריים, אבל אם אתה מעדיף מעל לדלפק, לשקול Neutrogena תיקון מהיר קמטים, אשר מכיל Retinol.

סוד # 9: פגמים שלהם הם Airbrushed

אל תשקיף על תמונות במגזינים.

מודלים וסלבריטאים ידועים לשמצה. קמטים, קווים עדינים, ו breakouts הם בוטלו על ידי עורך. אף אחד לא יכול להתאים את העור של מודל מגזין מבריק – אפילו לא המודל!

No Replies to "9 סלבריטאים Skincare סודות עבור מחפש צעיר יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.