9 אנשים עושים טעויות כאשר shampooing את השיער

9 אנשים עושים טעויות כאשר shampooing את השיער

זה כנראה לא יפתיע אותך כי אתה כנראה לא shampooing השיער שלך כראוי. למעשה, רובנו עושים כמה טעויות בכל פעם שאנחנו מקציפים. אנחנו לא מקדישים מספיק זמן לקרצף את הקרקפת שלנו, אנחנו לא לשטוף ביסודיות ולפעמים אנחנו לדלג על מרכך.

ואלה רק כמה דברים שאנחנו עושים לא בסדר. עכשיו אתה יכול ללמוד איך שצריך לשטוף את השיער ואת השיער (זה צריך לקחת אותך בערך 15 דקות מקסימום), כך שאתה נשאר עם השיער כל כך חורק נקי זה ירגיש כאילו יש לך רק שמפו מקצועי בסלון.

הנה 9 טעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים כאשר shampooing השיער שלהם (פלוס, איך לתקן אותם).

הם לא להרטיב את השיער שלהם ביסודיות

קראתי פעם אחת מתוך מעצב אופנה מפורסם שבו הוא אמר שרוב האנשים לא להרטיב את השיער שלהם ביסודיות לפני החלת שמפו. כל גדיל צריך להיות רטוב רטוב כדי באמת לנקות.

החדשות הטובות הן, זה פשוט לוקח בערך דקה מלא עומד מתחת זרם מקלחת כדי להבטיח כל גדיל הוא ספוג.

הם משתמשים יותר מדי (או מעט מדי) שמפו

רוב האנשים אין לי מושג כמה שמפו להשתמש במקלחת. ואם אתה משתמש שמפו מהודר, אתה יכול להיות הרבה כסף למטה לטמיון.

במקביל, שימוש שמפו מעט מדי לא תקבל את השיער שלך מספיק נקי.

מסתבר שיש גודל קסם כשזה מגיע שמפו וזה הכל מבוסס על מטבעות. עבור שיער קצר, המטרה עבור גודל של ניקל. עבור שיער באורך בינוני, המטרה עבור רבע. אם יש לך שיער ארוך, א חצי דולר יעשה אותך.

לחץ את השמפו בכף היד, ולאחר מכן באמצעות האצבעות, להחיל את המוצר על השיער שלך מתחיל ב הקרקפת ואת הכתר.

הם לא ממקדים את תשומת הלב שלהם על הקרקפת

אם אי פעם היה שמפו מקצועי בסלון, אתה יודע כמה זמן הם מבלים על הקרקפת שלך. אני תמיד חשבתי שמפו ארוך הוא באמת עיסוי ראש, אבל מתברר קרצוף הקרקפת היא צעד חשוב מאוד שמפו יעיל.

רוב האנשים לא מבלה מספיק זמן לקרצף את הקרקפת שלהם.

מומחים מסכימים שאנחנו צריכים לקרצף את הקרקפות שלנו לפחות 3 דקות. זה מספר הקסם: 3 דקות. לא משנה אורך השיער שלך או סוג השיער, כולנו צריכים להיות לקרצף, לשפשף, לקרצף את הקרקפת שלנו עם כריות של האצבעות שלנו - לא הציפורניים שלנו - במשך 3 דקות. ואנחנו צריכים לעשות את זה בתנועה מהירה ועגולה. שלוש דקות נראה כמו זמן רב מאוד, אז עבור אלה מכם שלא יכולים לעשות את זה גם את הסימן של שלוש דקות, פשוט לעשות הכי טוב שלך.

התמקדות המאמצים הראשוניים שלך שמפו על הקרקפת מסייע להסיר לכלוך, חלב לבנות למעלה שאוסף שם. ההוצאה 30 שניות לדקה על קרקפת הקרקפת שלך היא כמו לרוץ במהירות סמרטוט על הרצפה מלוכלכת ולא לקרצף את פני השטח של הלכלוך שלה.

אנו ממליצים להשתמש בשמפו הראשוני כדי להתמקד רק על הקרקפת, לא את השיער בפועל, אשר מביא אותנו...

הם לא "לשטוף ולחזור"

האם תמיד חשבת כי ההוראות על הגב של כל בקבוק שמפו כדי "לשטוף וחוזר" היה חבורה של BS נועד להביא אותנו לקנות עוד שמפו?

מתברר כמה מאיתנו צריך לשטוף וחוזר, במיוחד אלה עם שיער ארוך. אם יש לך שיער קצר או ממש בסדר, אתה יכול לדלג על R & R.

זה עובד ככה: אחרי שיש לך scrubbed הקרקפת שלך במשך 3 דקות, הגיע הזמן לשטוף.

שטיפה מהירה של 15 שניות צריכה להספיק. אז זה חלק 2 של השמפו, רק הפעם תהיה להתמקד המאמצים שלך על השיער שלך, לא הקרקפת שלך. כדי לעשות זאת, לקחת על כמות של גס בגודל של שמפו ולהחיל אותו על השיער שלך. פוקוס על עיסוי השמפו לתוך השיער שלך. אתה יכול להשקיע קצת כמו 20 שניות על חלק זה או יותר אם אתה נרקומן המוצר ואתה משתמש הרבה תרסיסים, serums, מוס או ג'לים.

בצע את הכלל הזה ואתה צפוי למצוא אתה צריך לשטוף את השיער שלך לעתים קרובות יותר.

הם לא לשטוף את השמפו ביסודיות מתוך השיער שלהם

אם אתה לא יכול לחכות כדי לקבל את חלק העבודה של מקלחות הבוקר שלך רק רוצה לעמוד שם במצב מדיטטיבי במשך זמן רב תחת ריסוס של מים, אתה כנראה שואפים מהר ויעיל כשמדובר במציאות חלק עבודה של קרצוף השיער שלך.

אם אתה בדרך כלל שוט דרך החלק שטיפה של תהליך שטיפת השיער שלך, מתברר שאתה עושה יותר נזק מאשר טוב כי זה בעצם שַׁמפּוֹ זה גורם הצטברות על השיער, לא מזגנים, על פי מומחים בסלון לה בניו יורק. זו הסיבה מדוע חשוב להשקיע לפחות דקה מלאה שטיפה שיער של שמפו לפני המעבר לשלב הבא.

הם לדלג על מרכך (או שהם לא להחיל את זה כראוי)

אלה מאיתנו עם שיער עדין יכול לחשוב על מרכך כמו "הרע, גריז- Causing, שוקל- Down-My-Hair-Even-More-Why-Do-notcha" מוצר זה שייך אך ורק חדרי אמבטיה של אנשים עם יבש, גס ו / או שיער מקורזל.

ובכן, מתברר שאנחנו טועים.

שיער עדין הוא רגישים קשרים וסבך, וזה אחד סיבה שזה טוב להשתמש מרכך אפילו על שיער שמנוני, בסדר. הטריק הוא להשתמש במרכך רק על התחתונה 2 / 3rds של השיער. אל תתנו למרכך לגעת בקרקפת.

טעות נוספת שאנחנו נוטים לעשות היא להחיל מרכך (כי מי ידע שיש דרך נכונה?) על פי ניו יורק סטייליסטית אווה סקריבו בספרה, על יופי (לקנות אותו אמזון), עדיף הראשון לסחוט שיער של עודף מים לפני החלת כמות גס בגודל של מרכך על הקצוות הראשון ולאחר מכן עובד את המוצר את השיער, החלת יותר כמו שאתה הולך. חשוב מאוד לעבוד את המרכך לתוך השיער. ובעוד אין צורך לתת לו לשבת על השיער, אלא אם כן זה טיפול מיזוג עמוק, אנו ממליצים לך לתת למרכך לעבוד זה קסם בזמן שאתה לשטוף את שארכם ו / או לגלח את הרגליים.

הם לא מסרקים את השיער שלהם במקלחת

מסתבר שהמסרקים המשובחים האלה, שכל סופרי היופי אומרים לנו שאנחנו צריכים להשתמש בהם כדי להוציא את הסבכים שייכים למקלחת. והם נועדו לשמש את המרכך בשיער.

מתברר אם אתה רוצה למנוע סבכים ושבירת שיער, מרכך מברשת דרך שיער עם מסרק רחב שיניים או מברשת זיפים של חזיר.

PureWow מדווח זה גם מיתוס שאתה חייב להשתמש מסרק רחב שיניים, מברשת יעבוד כל עוד אתה משתמש בו על השיער לפני מרכך הוא שטף.

אנו ממליצים לך לנסות את זה אם אתה סובל סבכים ושבירת שיער.

הם מקבלים עצלן לא לשטוף היטב את המרכך מתוך השיער שלהם

מתברר שאנשים רבים עם שיער יבש לעשות את זה הרבה טעות. הם חושבים להשאיר קצת מרכך על השיער שלהם יעשה את זה רך יותר קל יותר לנהל. זה מיתוס. מרכך פשוט לשבת על השיער, מה שהופך אותו נראה משעמם ושטוח. נשים עם שיער יבש, גס עדיפים באמצעות מרכך לעזוב במקום.

הם לא לסיים את השיער שלהם עם מים קרים שטיפה

מתברר כי שמועה שקראת במשך השנים במגזינים ששטפו את השיער שלך במים קרים יהפכו אותו מבריק יותר..

לדברי סקריבו, מים חמים מעלה את העור, בעוד טמפרטורה קרה עושה את זה חוזה. לציפורן שטוחה יש משטח חלק יותר המשקף אור וגורם לשיער להיראות מבריק יותר.

זה בסדר אם אתה wuss מים קרים, אבל אם אתה נשמה אמיץ אשר מחויבת היטב שיש שיער מבריק, אז אתה צריך ללכת קדימה להעביר את הברז אל הקור.

No Replies to "9 אנשים עושים טעויות כאשר shampooing את השיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − = 18