8 סודות להפוך את מניקור שלך עוד יותר

8 סודות להפוך את מניקור שלך עוד יותר

כשמדובר מניקור, אין דבר יותר מעצבן מאשר מסמר סדוק או מניקור מבושל. למרבה המזל, יש כמה דרכים יעילות כדי לשמור על הציפורניים שלך נראה טוב יותר.

ציפורניים פולנית טיפים לעשות מאני שלך עוד יותר

הנה מסמר פולנית סודות עבור ביצוע מניקור שלך הרבה יותר.

לחות את cuticles שלך

יבש, מתקלף cuticles יכול להיות גם מכוער וכואב, במיוחד כאשר הם הופכים hangnails.

שמור על העור לחות, במיוחד בחורף, חודשי החורף, עם קרם לציפורן טוב או שמן. (ראה רשימה של שמנים לציפורן הטוב ביותר קרמים). לאחר cuticles הם ריכוך, אתה יכול להשתמש מקל אורנג 'ו מכוסה כותנה לדחוף בחזרה את cuticles.

אין לך שמן לציפורן על היד? השתמש קרם יד עשיר או אפילו שפתון.

בחר את הציפורן הקצרה כדי מדריך אורך שלך

לא בטוח כמה קצר מסמרים קליפ? בחר את המסמר הקצר ביותר כמדריך שלך. ברגע שאתה מקוטע, קו כל אצבע עם ההפך שלה, לציפורן לציפורן, כדי להבטיח לך קצר מספיק.

מסמרים מראש על ידי תיוק

לאחר קליפ מסמרים, קובץ אותם לתוך צורה אליפסה מחקה את עקומת בסיס הציפורן שלך. יש נשים המעדיפות מסמרים מרובעים. הידיים שלי במקרה להיראות טוב יותר עם ציפורניים סגלגל, אבל נשים אחרות להישבע טוב יותר שלהם עם מסמרים בריבוע. זה באמת ההעדפה שלך.

הסר שמנים מן הציפורן לפני פוליש

חשוב לנגב מסמרים עם מסיר לק פולנית לפני החלת פולנית גם אם אין לך לק לקרוע להסיר.

שמנים שנותרו על הציפורן (כמו קרם ידיים או בשפתון) ישמרו על הברק מפני הדבקה.

לעטוף את הציפורניים שלך עם פולנית

בעת החלת פולנית, הקפד להביא אותו מעל הקצה הקדמי של הציפורן מעט מתחת לקצה. זה עוזר למנוע סתתים.

כאשר ליטוש, 2 מעילים דקים טובים יותר מעיל אחד עבה.

אתה תמצא את זה מתייבש מהר יותר. אם צ 'יפס פולנית, עדיף להסיר את הצבע מן הציפורן ולהתחיל מחדש. אם אין לך זמן, לטבול את האצבע מסיר לק הפולנית חלקה על אזור סדוק מחדש להחיל topcoat.

כיצד לשמור על פולנית טריים

שמור mani שלך / פדי נראה טרי על ידי הוספת שכבה חדשה של מעיל העליון כל יום אחר. מניקור ראוי צריך להימשך 1 עד 2 שבועות. פדיקור צריך להימשך 2 עד 4 שבועות.

כיצד להתמודד עם כתמי פולנית ומסמרים נייל

השחת את הלק שלך בזמן הציור? נסה את הטריק הזה: לטבול את האצבע מסיר פולנית מסמר ולהשתמש בו כדי להחליק את פני השטח, צביעה מחדש עם topcoat.

הסוד לשמור על ציפורניים מפני כתמים הוא זמן הייבוש הנכון. משטחים ירגישו יבש למגע לאחר 10 דקות, אבל לא שולל. זה בעצם לוקח שעה שלמה עבור מסמרים להתייבש לחלוטין.

אצבע מוכתמת מניקוטין, גרגרים או פולנית כהה מדי ניתן לתקן עם משחת שיניים לבנה כמו רמברנדט. ואז לצחצח את העור או מסמרים עם מברשת שיניים.

איך להתמודד עם ציפורן שבורה או קרועה

כאשר מסמר נשבר, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לחתוך אותו. אבל הנה טריק אם ההפסקה היא נמוכה (וכואבת, ללא ספק): לחתוך רצועה זעירה של גזה מתוך שקית תה, למקם אותו על הדמעה ואת צבע עם פולנית.

הטריק כדי פדיקור ארוך טווח

רוצה הפדיקור שלך ללכת קילומטר נוסף? לרמות על ידי ציור ציפורניים עם פולנית נייטרלי או ברור. פדיקור יכול להימשך יותר מחודש ללא שבבי ברור אם תבחר ורוד בהיר. זה נראה נהדר עם שזוף, וזה לא ברור כמו ללבוש את השבועות כי לא היה לך פדיקור בזמן. ורוד בהיר או אדומים הם יותר ברור להראות צמיחה ציפורניים שבבי.

No Replies to "8 סודות להפוך את מניקור שלך עוד יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 69 = 78