8 דרכים למניעת ולהסתיר רגליים של עורב

8 דרכים למניעת ולהסתיר רגליים של עורב

רבים מתחילים לפתח רגליים של עורב סביב העיניים בשנות ה -30 לחייהם. לפעמים המכונה "קווים צחוק", אלה סימני מעצבן יכול לפגוע בהערכה העצמית שלך. בעוד הם טבעיים לחלוטין נורמלי יש, יש דרכים להסתיר אותם אם הם מפריעים לך. להלן שמונה דרכים להסתיר אותם מהתצוגה או לתקן אותם לחלוטין. 

שקול לתקן קבוע

בוטוקס הוא עדיין שנוי במחלוקת יחסית, אבל זה טיפול הזרקת כי הידוק העור ומבטל קווים דקים קמטים.

בעוד אנשים רבים לא מודים לעבור את ההליך, זה נפוץ מאוד. למעשה, כשמדובר לתקן רגליים של העורב סביב העיניים והשפתיים, בוטוקס היא שיטת הבחירה של מקצועני טיפוח העור.

בוטוקס מרגיע את השורות ובמקרים מסוימים נראה כמעט למחוק אותם. אם בוטוקס אינו מספיק בשבילך, אתה יכול גם לנסות מילוי הזרקת.

שינוי יישום האיפור שלך

כאשר אתה הראשון להבחין אלה קווים קטנים סביב העיניים שלך, האינסטינקט הראשון שלך יכול להיות לתפוס את קונסילר ואבקות כבדות. אבל ההשתלטות על האיפור רק יגרום לקווים להיות בולטים יותר.

במקום זאת, להחיל רק כמה dabs של קונסילר תמיד לטפוח קונסילר עם האצבע שלך. אתה יכול גם להשתמש במברשת אשר מפיצה קונסילר באופן שווה יותר. נסה לדלג על אבקת סביב אזור העין; זה נוטה להתיישב קמטים.

התחל ללבוש קרם הגנה עכשיו

למרות הקמטים שלנו נקבעים במידה רבה על ידי גנטיקה, קמטים רבים נגרמות או החמיר על ידי נזק השמש.

לא משנה הגיל שלך, אתה צריך ללבוש קרם הגנה על הפנים שלך כל יום, גשם או ברק. לעשות את זה הרגל קבוע כדי למנוע נזק וקווים בעתיד.

נסה רטינואידים כחלק שגרתי שלך עור שגרתי

רטינואידים, הידועים גם בשם ויטמין A, ידועים עבור כוחות מחיקת הקו.

למרות Retin-A היה הראשון המפורסם ביותר ויטמין A נגזרת המשמשים נגד ההזדקנות, אחרים ויטמין A מוצרים מאז popped up כולל Tazorac, Renova, ו Differin.

שורה של תרופות ללא מרשם המכילות מינונים נמוכים של ויטמין A יש גם פגע בשוק. בעוד Retin-A נשאר תרופה לטיפול באקנה, כל אלה מוצרים חדשים נוצרו במיוחד כדי להילחם קמטים.

מומלץ להשתמש במוצרים אלה תחת טיפול של רופא. שאל את רופא העור על השימוש retinoid כחלק היומי שלך או שבועי בשגרה.

השתמש קרם עיניים

הוויכוח מתנהל בעולם היופי בשאלה אם הקרם בעין עובד. מומחים מסוימים נשבע על ידם, בעוד אחרים טוענים כי קרם עיניים מציע לך לא יותר מאשר קרם לחות עבה באמת עושה.

אם העור סביב העיניים שלך עדין במיוחד, קרם עיניים שווה לנסות. חפש אחד עם שלושה מרכיבים: רטינואידים אשר מגרים את צמיחת התאים, פפטידים אשר מגבירים ייצור קולגן, ונוגדי חמצון אשר לתקן נזק רדיקלי חינם שנגרם על ידי נזקי השמש וגורמים סביבתיים אחרים.

האם אתה צריך בדיקת עיניים

מצמצם יותר מדי למעשה יכול להעמיק את הרגליים של עורב. דרמטולוגית בוסטון, רנלה הירש, אומרת בבארזר של הארפר: "תשעים אחוז מהזמן שבו נשים בשנות ה -30 לחייהן מגיעות לבוטוקס, אני שולחת אותן לרופא עיניים כי הן זקוקות למרשם חזק יותר".

אם לא ביקרת אצל הרופא זמן מה או היתה לך בדיקת עיניים, עשה זאת היום.

זה יכול ללכת דרך ארוכה לסייע החזון שלך.

קבל קליפות כימיות עכשיו ולאחר מכן

קליפות כימיות הם דרך מצוינת להסיר שכבות של תאי העור המתים עוזב אותך עם עור טרי, טמא. ישנם כמה קילופים מעל לדלפק כי הם יעילים, אבל ההימור הטוב ביותר שלך הוא לקבל אחד מן מקצועי skincare.

שפתיים שפתיים קווים שפתיים קמטים

השפתיים השפתיים ולהביא את תשומת הלב אליהם, לא את האזור שמסביב, באמצעות מבריק שפתון מבריק. בכל פעם שאתה מוסיף קרם לחות או שפתיים, זה plumps אותם, מה שהופך אותם מופיעים צעיר יותר.

עדיין רוצה להשתמש בשפתון שלך? החל שפתון שפתיים על השפתיים תחילה ולאחר מכן שפתון מעל זה. שפתון השפתיים יסתדר לשפתיים הקמוטות שלך, כך שהשפתון שלך לא יהיה.

אם הרגליים של עורב וקווים עדינים מטרידים אותך, אתה יכול לנסות את הטיפים כדי להחליק את המראה שלהם.

עם שימוש עקבי, אתה יכול למזער את המראה של קמטים.

No Replies to "8 דרכים למניעת ולהסתיר רגליים של עורב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 + = 43