8 טיפוח העור היתרונות של סבון שחור אפריקאי | insightyv.com

8 טיפוח העור היתרונות של סבון שחור אפריקאי

8 טיפוח העור היתרונות של סבון שחור אפריקאי

סבון שחור אפריקאי הוא נערץ על כך העור מזין הטבות עקב שפע של נוגדי חמצון. הסבון עשוי מאפר של עור ניחוח, תרמיל קקאו ועלים של דקל, ושמן דקלים מעלים או גרעינים. כמה מרכיבים נוספים, בהתאם ליצרני הסבון, יכולים להיות מותק כדי לרכך את העור וחמאת שיאה או חמאת קקאו עבור תכונות לחות נוספות (כמה סבון שחור חזק יותר מאחרים ויכול לייבש).

ישנם מגוון של סבונים אפריקאים שחורים על השוק היום המספקים את היתרונות המפורטים להלן. אחד המועדפים שלנו הוא שיאה לחות אפריקאי שחור סבון. אנו ממליצים על זה כי זה נעשה עם מרכיבים אורגניים מוסמך, הוא טבעי מגיע טופס סבון הבר. קנה מ Amazon.com.

8 דרכים אפריקאי שחור סבון היתרונות של העור

מגן על הזדקנות צילום

נוגדי חמצון בסבון שחור להגן על העור מפני נזק חינם הרדיקלי, אשר גורם מוקדמת להזדקנות העור, קמטים בעור הפנים.

משפר את גוון העור

חברות סבון שחור וצלילים העור משפר מרקם העור, לעור גמיש יותר זוהר. 

דהוי העור 

סבון שחור מסייע אפילו החוצה ו דוהה כתמי חום דהוי.

מפחית דלקות דלקת עור

סבון שחור מסייע להפחית דלקת גירויים בעור. זה מרגיע על עור יבש וגירוי, להקל על תיקונים יבשים, פריחות ואזורים אדומים. 

עוזר לרפא עור בעיה

זה מקל על הסימפטומים של בעיות עור כמו אקנה. משתמשים אמרו כי סבון שחור מסייע להפחית, לטפל באקנה ברור, להיפטר blackheads, פסוריאזיס אקזמה.

יש ניקוי עמוק פעולה

סבון שחור יש תכונות אנטיבקטריאלי אנטי פטרייתי והוא נהדר עבור ניקוי נקבובית עמוקה. זה גם יעיל בהסרת איפור בגלל שמנים וממרחים.

זה מקל על גושי התער

זה משמש לעתים קרובות על ידי גברים במהלך הגילוח בגלל התוכן חמאת שיאה גבוהה, אשר מגן על העור.  

זה Exfoliant יעיל

אפר בסבון שחור לספק תכונות exfoliating כדי להסיר תאי עור מתים ובכך לשפר קווים עדינים, לרכך ולהחיות עור מחוספס. 

עוד על המצרכים הנפוצים בסבון שחור

פלנטין עורות ועלים יש ריכוז גבוה של ברזל וויטמינים A ו- E. ויטמין E מסייע במבנה רקמות, הוא ריפוי מסייע לחות העור שיפור מרקם וטון. ויטמין A יתרונות הייצור קולגן. Allantoin בעלים של נבל מגרה את הצמיחה של תאי העור החדשים.  

אבקת קקאו מרכך את העור ואת העור יש נוגדי חמצון ותכונות אנטי דלקתיות להילחם נגד רדיקלים חופשיים, לתקן את העור פגום ולחדש תאי העור. 

חמאת קקאו הוא שומן טבעי המופק משעוע הקקאו. זה היה בשימוש במשך שנים כמו moisturizer. יש לו ויטמינים A ו- E להילחם נגד הנזק הסביבתי ולכן סימני ההזדקנות. זה עוזר לעור לשמור על לחות ומשפר את הגמישות. חמאת קקאו הוא אמר גם כדי לשפר את המראה של סימני מתיחה. כמו כן הוא משמש כדי להקל על העור תנאים כמו פריחות, אקזמה, ו פסוריאזיס.

חמאת שיאה (חמאת karite) עשוי מן האגוזים של עץ karite, יש גם ויטמינים A ו- E כדי לחזק את העור ותיקונים נזק. זה נעשה שימוש כדי לרפא כוויות, פצעים, צלקות, וכן לטיפול בפסוריאזיס, אקזמה, דרמטיטיס. זה עוזר לקדם את חידוש התא ולהפחית את המראה של קמטים. זה גם טוב לטיפול של צלקות אקנה כי זה לא comedogenic ויש לו תכונות אנטי מיקרוביאלית.

שמן דקלים הוא עשיר נוגדי חמצון ושתי צורות של ויטמין E tocopherol ו tocotrienol, אשר שימושי בטיפול אקנה אקזמה ומפחית תא פגום הנגרמת על ידי רעלים סביבתיים רדיקלים חופשיים.

שמן גלעיני דקלים מופק מזרעי הפירות של עץ הדקל האפריקאי. זה גבוה חומצה lauric נותן לו אנטי בקטריאלי ו אנטי פטרייתי נכסים. 

שמן קוקוס יש חומצות שומן אשר פועלות כדי לחזק את מחסום השומן של העור לנעול לחות.

שמן קוקוס הוא גם מועיל לתיקון נזק לעור, עור יבש אקזמה, וכן כדי להפחית את המראה של קמטים. יש לה תכונות טיהור אנטיבקטריאלי, מה שהופך אותו שימושי עבור הסרת זוהמה ואיפור, וכאשר בשילוב עם מרכיבים אחרים עובד כמו דאודורנט טבעי.  

No Replies to "8 טיפוח העור היתרונות של סבון שחור אפריקאי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 1