8 שלבים איפור עיניים מושלם שלך | insightyv.com

8 שלבים איפור עיניים מושלם שלך

8 שלבים איפור עיניים מושלם שלך

כשמדובר להמציא את העיניים שלך, יש כמה טריקים יופי פנימי אתה יכול להשתמש כדי להגביר את המשחק שלך. החל איפור העין שלך באמצעות טריקים אלה, ואם אתה עושה את זה נכון, איפור העין שלך יימשך כל היום. 

סודות אל כל היום

לפני שנכנס לתהליך שלב אחר שלב, יש כמה סודות לאיפור העין שנמשך כל היום.

 1. בחר צבע יסוד eyeshadow. פריימר טוב, כמו שיקוי אוריינטלי עירוני של שיקוי פריימר, יכול לעשות עולם של הבדל. השתמש בו כבסיס ואת הצללית שלך יישאר לשים דרך גשם, זיעה, ואפילו הכבד של שמן חלקות המיוצר על ידי העור.
 1. בחר איכות eyeshadow. יש פשוט יותר מדי צלחות שם בחוץ, שבקושי מופיעות על המכסה, או אם כן, הן נעלמות בתוך כמה שעות. ברגע שאתה מוצא צל גדול פיגמנט, אתה זהב. מקל עם זה ואז ליהנות לחקור את לוחות צבעים שונים זמינים.

עכשיו, על הכיף! זה באמת לוקח רק שמונה צעדים כדי לקבל איפור עיניים מדהים.

שלב 1: החל קונסילר לאזורים חשוכים שלך

המטרה שלך עם הצעד הראשון הוא אפילו את הצבע של העור סביב העיניים שלך. זה אומר החלת קונסילר ו doting אותו עם כרית של האצבע שלך או מברשת קונסילר על כחול- ish, סגול- y מקומות סביב העיניים שלך. אם יש לך עור מושלם, לא כחלחל, לברך את עצמך ולעבור לשלב הבא.

 1. החל שלוש נקודות של קונסילר תחת כל עין. התחל בפינה הפנימית שבה העור נוטה להיות כהה יותר, ואז מתחת לתלמיד, והשלישית על הקצה החיצוני.
 1. פאט (לעולם לא לשפשף) עם האצבע שלך (אצבע זו נוטה להיות כרית רכה) עד קונסילר נעלמת.

אם יש לך עיגולים כהים מתחת לעיניים, ייתכן שיהיה עליך ללכת צעד נוסף וללמוד כיצד לכסות מעגלים undereye.

שלב 2: ראש מכסים אלה

בדיוק כמו שאתה ראש הקיר לפני שאתה מצייר, אתה יכול ראש את הפנים שלך לפני שתחיל איפור.

זה מאפשר לו להמשיך בצורה חלקה עושה את זה עוד יותר. ראש העין תחל הוא סוד לשמור על הצל שלך במקום במשך שעות. זה ישמור את הצל מסתכל נהדר דרך האימונים, הגשם המרחף, בכי טוב, ואפילו לילה של שינה.

כדי ליישם את פריימר, פשוט לשים נקודה על כל מכסה ומערבלים אותו.

שלב 3: קו העיניים

אם אתה הולך על מזדמנים, אני לא לובש איפור היום, אתה יכול לדלג על שלב זה. אבל יש משהו לאהוב על עין מצופה יפה. Liners לעזור העיניים שלך פופ, אם למזג נכון, זה לא יהיה ברור.

אתה יכול להשתמש ספינות נוזלי או עיפרון העין, אבל נשים רבות מעדיפות להשתמש eyeshadows כהה כמו eyeliners. כדי לעשות זאת, להרטיב מברשת מלוכסנת ואז לטבול אותו בצללית כהה.

קו עיניך קרוב ככל האפשר לריסים העליונים מהפינה הפנימית אל הפינה החיצונית. עקוב עם אניה מתחת לעיניים. מרח את השורה התחתונה עם צמר גפן או את האצבע. אתה לא רוצה קו בולט.

עבור עין מעושנת, להשתמש במברשת לטפוח בצללית כהה לאורך המכסה העליון מתחת למכסה. אתה לא רוצה קו חריף, אבל אתה רוצה למזג את זה אז זה מקבל כתם נחמד.

שלב 4: כמה swipes של Eyeshadow

צללית הוא נהדר כי זה מכסה את כל הוורידים בעפעפיים שלך ועוזר העיניים שלך פופ.

במשך היום, אתה עשוי למצוא את זה הכי טוב להשתמש בצל אור בסיסי על המכסה שלך שום דבר אחר. צללית האהובה היא “חתלתול” של סטילה כי זה דיסקרטי אבל זה גם מקבל שפע של מחמאות בו זמנית.

בשביל קצת יותר דרמה, נסו לצבוע בצללית של שלוש צלעות ולבנות מתוך המכסים עד המצח. איפור סלבריטאים האמן מלי רונקל אומר שאתה רוצה למזג אותם אחד לשני כמו קשת. 

 1. התחל עם צבע בהיר כמעט תואם את המכסה. לטאטא את הצבע על המכסה עד עצם העצם שלך.
 2. פעל עם צבע בינוני על המכסה בלבד.
 3. בנה על זה עם צבע כהה יותר בקפל.
 4. למזג את הצבעים היטב.

שלב 5: הדגש את העין הפנימית

שלב זה הוא סוד האיפור של הסוד טריק כי תשתמש כל הזמן ברגע שאתה רואה את התוצאות. זה כרוך רק בחלק הפנימי של העין.

שים קצת את eyeshadow הקל ביותר שלך בפינה הפנימית של העין שלך וזה יהיה להאיר אותו באופן משמעותי. אתה יכול dab אצבע לתוך צללית הבהיר בלוח שלך ולאחר מכן ללחוץ אותו לתוך הפינה הפנימית של העין שלך שבו המכסה העליון פוגש את המכסה התחתון. זה לגמרי עושה עיניים “פופ”.

שלב 6: הדגש את המצח שלך

קח את אותו eyeshadow אור ו dab זה על העצם שלך עצם, להתרכז על אמצע מצח החוצה. התמזגו באצבעכם. אתה יכול גם להשתמש במשהו כמו איב סן לורן של Touche Eclat ממש מתחת ומעל המצח, אבל צל אור סופר יעשה אותך.

שלב 7: תלתל המלקות שלך

ריס ריסים יעשה אפילו ריסים ארוכים להיראות יותר יפה. לקבלת השפעה נוספת, אתה יכול לחמם את סלסול תחת מכה מכה במשך כמה שניות.

זה טריק פשוט יכול להפוך את הריסים שלך נראה גדול יותר, מלא, והם סלסל טוב יותר. פשוט מכה פרץ של אוויר חם במשך לא יותר משלוש שניות על תלתל הריסים שלך לפני שאתה תלתל הריסים שלך. הקפד לבדוק את המתכת על הזרוע שלך לפני שאתה מהדק למטה, כך שאתה לא לשרוף את המכסה שלך, אם כי. 

שלב 8: החל מסקרה

לבסוף, תוכל לסיים את המראה שלך עם קצת מסקרה. כל שעליך לעשות הוא למקם את שרביט המברשת שלך במסקרה בתחתית הריסים ולהתנועע קדימה ואחורה. בצע עוד כמה טאטוא של שרביט. החל על הריסים התחתונים גם כן. 

No Replies to "8 שלבים איפור עיניים מושלם שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  58 − 50 =