תסרוקות מדהימה עבור נשים מבוגרות יותר מגיל 60 עד 70 | insightyv.com

תסרוקות מדהימה עבור נשים מבוגרות יותר מגיל 60 עד 70

קייט Capshaw

קייט קפשו.
גארי גרשוף, צ’אנס יה, ג’ים ספלמן / גטי אימג’ס

הנה, קייט קפשו, אשתו של סטיבן שפילברג, נראית צעירה ממנה בשנים (היא נולדה ב -3 בנובמבר 1953). קאפשו חיה בקליפורניה, בקיץ בהמפטונס, והיא נשואה לאיש קולנוע, אז אתה יכול להתערב שהיא מקבלת קצת עזרה כי היא נראית פה בערך 55, לא 65. אמנם ייתכן שלא תוכל להרשות לעצמה את הניתוחים הפלסטיים שלה – אני רק בהנחה– או אפילו סלון השיער האישי שלה בבית שלה (אתה יכול לקרוא על זה כאן), אתה יכול לקחת את התמונה לתוך מספרה שלך הטוב ביותר בינוני אורך תסרוקות לנשים מעל גיל 50 ולקבל גרסה של תסרוקת מחמיאה שלה.

הנה למה זה תסרוקת עובד על Capshaw:

 1. תספורת זו פועלת בצורה הטובה ביותר על נשים עם שיער ישר, קצת עבה. אם יש לך שיער יפה, זה ייראה נהדר, גם, אבל אולי לא עבה. ואם השיער שלך הוא כבד מדי, אתה יכול לקבל את הסטייליסטית להאיר אותו באמצעות סכין גילוח. אבל לא ללכת כבד מדי על שכבות, יותר מדי שכבות יכול לעשות תספורת נראה מתאריך.
 2. Capshaw למעשה יש שיער מתולתל באופן טבעי. אז השיער שלה כאן יש גם יישר כימית או דרך ברזל שטוח. מה שהיא עשתה, זה נראה נהדר.
 3. האורך מושלם – לא ארוך מדי ולא קצר מדי. גלה מדוע השיער אורך הכתף הוא אורך השיער מחמיא ביותר על כולם תספורת זו נראית נהדר על כמעט כל צורה פנים.

אני גם אוהבת את הצבע של קפשו. אם יש לך שיער בהיר בסיס בלונדינית טובה, אתה יכול לקבל מדגיש סביב הפנים באמצעות טכניקה balayage.

 

02
של 29

קייט קפשו עם שיער קצר

קייט Capshaw

קייט קפשו.
תמונות של גטי

הנה כמה תמונות אחרות של קייט קפשו עם שיער קצר יותר. תסרוקת זו היא צעירה, טרי, מסוגנן, והוכחה כי שיער קצר יכול להיות מדהים את התסרוקות קצר ביותר עבור נשים מבוגרות.

אמנם זה מיתוס יופי כי נשים מעל גיל 60 צריך ללבוש את השיער שלהם קצר, הסמן האמיתי עבור אם אתה צריך להיות לובש את השיער שלך קצר אם זה יהיה מחמיא את הצורה ואת הפנים ואת מרקם השיער.

מראה זה עובד בצורה הטובה ביותר על נשים עם שיער ישר, קצת עבה. המפצים מחמיאים גם כן, אבל דורשים תחזוקה. אתה צריך לקבל אותם trimmed כל ארבעה עד שישה שבועות או לעשות אותם בעצמך.

03
של 29

שערה של ננסי פלוסי

ננסי Pelosi hairstyles

ננסי פלוסי.
אנדרו ה. ווקר

לא משנה מה הפוליטיקה שלך, אתה חייב לאהוב את זה בוב קלאסי על ננסי Pelosi. בוב אנחנו בוחר את התסרוקות בוב הטוב ביותר עבור נשים מבוגרות יותר הוא משהו שלעולם לא יוצא של סגנון יש תמיד סגנונות בוב רבים לבחור מתוך אנו לבחור את התסרוקות הטוב ביותר בוב עבור נשים מבוגרות.

אז מה הכי טוב בשבילך? בין אם אתה הולך על בוב ארוך, בוב מבולגן רק התעורר, בוב סיים, או בוב קלאסי כמו של ננסי פלוסי, בחרת היטב. בובס עובד על כל צורות הפנים ואת רוב מרקמים השיער.

 

04
של 29

שיער קצר של ג’יין פונדה

ג 'יין Fonda's hairstyles

ג ‘יין פונדה.
פסקל לה סגרטיין / ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

זה לחתוך על ג ‘יין פונדה היא תסרוקת קלאסית פונדה. הוא מלא שכבות ונראה פנטסטי עליה. שימו לב איך זה מסגר את הפנים Best Short Hair By Face Shape והוא יותר מאחור. העובדה שג’יין מציירת את שערה מוסיפה נפח. זה בגלל פרוקסיד של צבע למעשה מעילים כל גדיל, הוספת מרקם.

 

05
של 29

התספורת של קתרין דנב

קתרין Deneuve

השחקנית קתרין דנב.
פרייזר הריסון / גטי

קתרין דנב (נולדה ב -22 באוקטובר 1943) היא בשנות ה -70 שלה ועוד דוגמא נהדרת לאישה שאינה חוששת לגדל את שערה מתחת לכתפיה “תספורות גדולות” לנשים בשנות ה -70 וה -80 לחייהם. דנב הוא דוגמה נוספת שאורכו אינו צריך להיות מוכתב לפי גיל.

שיער באורך הכתפיים אורך התסרוקות הטוב ביותר עבור נשים מעל גיל 50 הוא אורך השיער המחמיא ביותר עבור נשים, הן צעירים והן זקנים. מאמר זה תספורת נראה נהדר על כמעט כל צורה פנים הוא טוב לקרוא אם אתה רוצה ללמוד יותר על מה לחתוך יתאים צורה הפנים שלך הכי טוב.

 

06
של 29

דיאן סוייר

דיאן Sawyer has naturally brown hair, but colors her hair blonde

דיאן סוייר.
מייק קופולה / גטי

לנשים מעטות יש שיער בלונדיני טבעי. אלא אם כן אתה שוודית או סקנדינביה, סביר להניח שיהיה צבע השיער שלך כדי לקבל את זה בלונדינית בלונדינית מושלמת. סוייר (נולדה ב -22 בדצמבר 1945) למעשה יש שיער חום טבעי וקיבלה את ההפסקה הגדולה שלה בחדשות בטלוויזיה כשהיא צבעה את הבלונדינית שלה לפני שנים רבות.

אם אתה חושב על בלונדינית הולך, להתחיל לעשות את המחקר שלך ולבדוק בלונדינית צבע שיער טיפים וטריקים לפני הכותרת לסלון ולהתחייב על צבע.

 

07
של 29

הסנאטור ונדי דייוויס

נותL Wendy Davis

מדינת הסנאט ונדי דייוויס (D-Ft. שווה) מתבונן פיליבסטר 13 שעות שלה.
אריך שלגל / גטי

היא הייתה אם חד הורית בגיל 19 אשר מאוחר יותר סיים את בית הספר למשפטים של אוניברסיטת הרווארד בהצטיינות ולאחר מכן הפך סנטור המדינה בטקסס.

ומה שחברי הפייסבוק שלי רצו לדעת הוא “איך אוכל לקבל את השיער הבלונדיני של וונדי דייוויס?”

המפתח לתספורת של סטיב דייוויס הוא במרקם השיער שלה ובחתך. יש לה שיער עבה מאוד, ישר, עם קצת גל. שיער יפה לחתוך בסגנון זה (שכבות ארוכות עם פוני ארוכות, צד סחף) גם ייראה טוב, אבל עלול ליפול שטוח. אתה צריך להוסיף גוף בצורה של מוס או תרסיסים כדי לקבל את הגוף. במקום זאת, אתה יכול לשקול חיתוך השיער קצת קצר יותר אז זה לא נופל. שיער עם יותר גל או סלסול צריך להיות wrangled עם מייבש שיער מברשת עגולה. אם יש לך שיער מתולתל, לשכוח את זה. אלא אם כן אתה רוצה לקבל את השיער שלך יישר כימית.

08
של 29

אוליביה ניוטון ג ‘ון לונג בוב

אוליביה Newton John

פול Archuleta / Getty תמונות

זהו התספורת המושלמת למרקם השיער של אוליביה ניוטון ג’ון. יש לה שיער יפה, ישר וחלק גדול. המפתח לבוב ארוך, שנראה נהדר על נשים בכל הגילאים, הוא לקבל את השיער בחלק האחורי של סנטימטר או שניים קצר יותר מלפנים כך זוויות קדימה. כמו כן, ודא סגנונית שלך לא לחתוך בשכבות רבות מדי, אשר יכול להרוס את המראה הזה. 

09
של 29

שרון לורנס

שרון Lawrence hairstyles

שרון לורנס תסרוקות.
ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

שרון לורנס הוא דוגמה מצוינת לאישה שנראית הרבה יותר צעירה עם שיער ארוך יותר, וזה קל ללכת לכיוון אחר האם התסרוקת שלך הזדקנות לך ?. היא נולדה ב- 1961, אך היא נראתה קצת יותר מבוגרת כשענדה את שערה מעל סנטרה. עכשיו, לאחר שגידלה את שערה (ונבחר להבהיר אותו) היא נראית צעירה יותר.

שים לב שכבות לחתוך את השיער שלה ואת הצבעים בהירים סביב הפנים. זה הסוד של תספורת צעירה וצבע.

ככה? אתה אוהב את אלה חובה לקרוא עבור נשים מבוגרות:

 

10
של 29

תסרוקת קצר קצר אם השיער שלך הוא סמיך וגלי

גַלִי Short Hair

תמונות של גטי

מי אומר שאתה לא יכול ללבוש את השיער שלך אם הוא מתולתל ועבה? תמונה זו מוכיחה שאתה יכול.

התסרוקות הטוב ביותר מתולתל לנשים מעל 50 הוא חייב לראות אם אתה בוחן את זה סוג של לחתוך כי שיער מתולתל יכול להיות מזג וזה תמיד רעיון טוב להראות את מעצב אופנה שלך תמונה של לחתוך אתה רוצה. וגם, אם אתה אף פעם לא משוחק השיער שלך לפני כן, יש סודות כדי עיצוב שיער מתולתל, אז אל תפחד לקחת את הצעד.

 

11
של 29

זה לוקח אומץ כדי לשלוף קיצוץ קצר עצבני

פֵיָה Sunglasses

תמונות של ליאם נוריס / גטי

 •  חושב שכולנו מסכימים שהאשה הזאת נראית קלאסית, עצבנית, מגניבה ומתוחכמת, בגלל איך היא מסירה את התספורת. זה 50- או 60-בן שנה הוא decked החוצה בתלבושת צעירה מראה גדול, בגודל גדול משקפי שמש אשר נראה צעיר גיל המתאים, כולם באותו זמן.

לא כל תסרוקות קצר סופר לבוא כמו שיק כמו זה תסרוקת פיקסי, שהוא מאוד נערי, מיה Farrow-esque, ופשוט מושלמת. זה גם עוזר השיער שלה הוא לבן פלטינה.

הסגנון המיסטי הזה עובד על נשים בכל הגילאים, אבל יש תחזוקה לחתוך את זה. כמו כל תסרוקות קצרות, אתה צריך לקבל את השיער שלך trimmed על בסיס קבוע, במיוחד אם השיער שלך גדל מהר.

הסטייליסטית מתיו שילדס מהסלון של סאלי הירשברגר מציעה כי כדי לשמור על זה לחתוך בפרט מודרני וצעיר, “השאירו את אורך קצת יותר מאשר פיקסי המסורתית, ולהוסיף קצת שעווה או pomade רק כדי לתת לו מרקם הפרדה.”

 •  
12
של 29

אלן בורסטין

אלן Burstyn

אלן בורסטין.
אלברטו א. רודריגז / גטי

אלן Burstyn היא הוכחה כי “נשים בגיל מסוים” יכול להיראות מדהים בכל גיל. עם זאת, תצטרך ספרה מיומן כדי למשוך את המראה הזה. זה בגלל השיער של Burstyn הוא סד מלא של שכבות, כי אתה יכול לספר הם לחתוך מומחה כדי למסגר את פניה.

אתה גם צריך לשקול את מרקם השיער שלך. זה נכון, כי נשים רבות עם שיער דק, דק, נראה טוב יותר עם השיער כי הוא מעל הכתפיים שלהם עם כמה שכבות לחתוך פנימה אבל נשים עם שיער סמיך, מתולתל עשוי למעשה להיראות טוב יותר עם שיער ארוך. זה בגלל שיער ארוך יהיה לשקול את סלסול.

.

13
של 29

לורן האטון

לורן Hutton

לורן האטון.
אנטוניו דה מוראס

פער השן או לא, לורן האטון יודע איך להיראות מסוגנן וכיצד ללבוש שיער ארוך מעל גיל 70. האטון התחיל דוגמנות שלה בתחילת 20 ותמיד יש שחוק השיער שלה מתחת לכתפיה. כמו כן ראוי לציין כי לחתוך שלה (parted באמצע) הוא הצורה האידיאלית עבור מישהו עם פנים מרובעים.

14
של 29

סוזן לוצ’י

סוזן Lucci

סוזן לוצ’י.
רובין מרצ’אנט / גטי

שיער ארוך עם פוני הוא מדהים (וסקסי) על סמל הטלוויזיה סוזן Lucci. לוצ’י (ילידת 1946) בעלת שיער סמיך, מלא, שתמיד ענדה זמן רב. אם תסתכלו אחורה בעשורים האחרונים תגלו כי המלכה אופרת סבון יש כמעט תמיד משוחק פוני, אשר מסייעות מסגרת פניה.

15
של 29

הלן מירן

הלן Mirren

חבטות ארוכות על תספורת קצרה.
ג ‘ים ספלמן / Getty תמונות

הלן מירן (נולדה ב -26 ביולי 1945) לא יוצאת בלי תספורת. 

אתה לא יכול להאמין זה אבל מירן טוען שהיא חותכת את השיער שלה. היא מספרת למגזין רדבוק, “אני לא יכולה להתמודד עם המספרה כל שישה שבועות, אז אני הולכת רק פעם בשנה, בין לבין אני מוציאה את המספריים ועושה משהו, בדרך כלל די הרסני. השיער שלי בבוקר של אירוע שטיח אדום גדול. “

יש לי הרגשה כי זה לחתוך על מירן הוא אחד מקצועי. אני אוהב את זה במיוחד לחתוך במיוחד כי זה סופר מחמיא. למירן יש צורת פנים סגלגלה, ולכן היא נראית הכי טובה בתסרוקות שאינן ארוכות מדי ומוסיפות רוחב לצדי פניה, כמו זו. לא כל אחד צריך לדאוג לגבי צורת הפנים שלהם (האם צורת הפנים שלך באמת עניין?) אבל זה יכול להיות שימושי לדעת את שלך.

בחזרה לתספורת הגדולה הזאת. שימו לב לחבטים הארוכים, המכווצים בצד, הנופלים על לחייו של מירן. כאשר מקבל תספורת עם שכבות, כגון זה, לוודא את השכבות הן ארוכות. שכבות קצרות יכול להפוך את המראה התספורת שלך מתאריך.

16
של 29

גלוריה סטיינם

גלוריה Steinem

גלוריה סטיינם.
פרידריך מ. בראון

הסמל הפמיניסטי גלוריה סטיינם עדיין לבושה בשיער ארוך בגיל 83. מייסד מגזין אולי זכתה בהגרלה הגנטית עם תכונות הפנים הסימטריות שלה לחלוטין, אבל היא הוכחה לכך שאם אתה מוצא את התספורת הנכונה על הפנים שלך צורה, אתה יכול ללבוש את זה בשנות ה -60 שלך, 70, 80, ומעבר. 

17
של 29

ליסה למפנלי

ליסה Lampanelli

ליסה למפנלי.
תמונות של גטי

סטנד-אפ קומיקאית ליסה למפנאלי נולדה ב -1961 ונראית הרבה, צעירה בהרבה מגילה. זה בגלל שהיא בחרה לצבוע על שערה גוון צעיר של בלונדינית תות, ומילאה אותו עם פסים. למפנלי יש פנים ארוכות מאוד ואת לטאטא בצד עמוק של עוד פוני ארוך לעזור להסיט את צורת הפנים הארוכה שלה. תוכלו גם להבחין כי היא לובשת את השיער שלה הרבה יותר קצר בצד שמאל. זהו עוד טריק היירסטילינג לאלו מכם עם פנים ארוכים וקל לנהל שיער (כלומר, לא בסדר מדי, עבה, גלי, או ישר). 

18
של 29

פאולינה Porizkova

פאולינה Porizkova

פאולינה Porizkova.
מייק פונט / WireImage

הדוגמנית השוודית ילידת צ’כיה, פאולינה פוריצקובה (ילידת 1965), היא האישה השנייה (אחרי כריסטי ברינקלי, בהשתתפות ספורטס אילוסטרייטד נושא בגד ים שנתיים ברציפות (1984 ו 1985). Porizkova נראה מדהים בתספורת זו אורך הכתף.

החלק מחוץ למרכז מסייע מסגרת מסגרת הפנים שלה מרובע ויוצר צעיר 10 תסרוקות זה עושה לך להיראות 10 שנים מראה צעיר, מודרני. אתה לא צריך להיות מודל בגד ים כדי למשוך את המראה הזה. רק כדי להיות בטוח להביא תמונה של Porizkova איתך בפעם הבאה שאתה ראש לסלון השיער שלך.

 

19
של 29

ססיל ריצ’רדס

ססיל Richards

ססיל ריצ’רדס.
דזירה Navarro / פול מוריגי / Getty תמונות

ססיל ריצ’רדס (נולד ב -1957) הוא פעיל אמריקאי פרו-בחירה, ששימש כנשיא הפדרציה להורות של אמריקה. ברור לראות כמה צעירה היא מחפשת את הגיל שלה זה קצר קצר תסרוקות קצר עבור תספורת נשים מבוגרות יותר. שני דברים עוזרים ליצור הופעה צעירה עבור ריצ’רדס: המפץ המופרז בצד, והגוון הבהיר (לא החם) של הבלונדינית שבחרה.

 

20
של 29

אמה תומפסון

אמה Thompson

אמה תומפסון.
קארוואי טאנג / טריסטן

אם יש לך שיער עבה, גלי כמו שחקנית אמה תומפסון, זה עשוי להיות תסרוקת מושלמת בשבילך. זה לא בוגד להסתכל על התסרוקות הכי קצר עבור נשים מבוגרות לפני הכותרת החוצה כדי לראות את הספר שלך.

 

 

 

 

21
של 29

דונה מילס; הודה קוטב

דונה Mills and Hoda Kotb

דונה מילס והודא קוטב.
אסטריד שטאוויארז / גטי

דונה מילס (ילידת 1940 ותמונה משמאל) והודא קוטב (ילידת 1964), שניהם בעלי תסרוקות מדהימות בתצלום. אתה יכול להאמין מילס היא באמצע שנות ה -70 שלה? אתה יכול בקלות למצוא תסרוקות שגורמות לך להיראות טוב 10 שנים אם אתה לסרוק את מגזיני האופנה או לשים לב מפורסמים נקבה אשר הולכים השטיח האדום. 

22
של 29

דונה מילס

דונה Mills

דונה מילס.
אלברטו א. רודריגז / גטי

הנה דונה מילס עם שיער ישר שמראה את העיניים המדהימות שלה.

ככה? אתה אוהב את אלה חובה לקרוא עבור נשים מבוגרות:

 • 10 תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים
 • הטוב ביותר אורך בינוני תסרוקות לנשים מעל 50
23
של 29

ריטה וילסון

ריטה Wilson

ריטה וילסון.
פול מוריגי / גטי

רק בגלל שאתה בגיל מסוים, אתה לא צריך ללבוש את השיער שלך קצר. ריטה וילסון (נולדה ב -26 באוקטובר 1956), נראית נפלא עם שערה השחוק.

מה שחשוב הוא כי תסרוקת שלך צריך להחמיא הפנים שלך ואת הדמות שלך. אם יש לך פנים עגולות או מרובע, אתה עשוי להיראות טוב יותר עם השיער זה יותר. העצה שלי היא לחקור את סגנונות מחמיאים ביותר על ידי צורה פנים. 

 

 

24
של 29

ג’ואנה קולס ומיקה בז’ז’ינסקי

ג'ואנה Coles and Mika Brzezinski

ג’ואנה קולס ומיקה בז’ז’ינסקי.
לארי Busacca / Getty תמונות

נשים מבוגרות רבות עם שיער מאפיר לעתים קרובות לבחור ללכת בלונדינית בלונדינית צבע שיער: איך אפשר לדעת אם היית עושה בלונדינית גדולה במקום כהה. שיער בלונדיני נוטה להתמזג טוב יותר עם האפורים כפי שהם גדלים. שיער כהה יכול להדגיש את השורות על הפנים שלך, על פי הסטייליסט בראד ג ‘ונס בספרה של שרלה קרופ, “איך לא להיראות זקן.” אם יש לך את כל אפור, לשקול להיות בלונדינית ולא ברונטית כמו ג ‘ואנה קולס (בתמונה משמאל) ומייק Brzezinski (בתמונה מימין) לעשות כאן.

 

25
של 29

ליסה ונדרפומפ

ליסה Vanderpump

ליסה ונדרפומפ.
Dipasupil / Getty תמונות

לאהוב אותה או לשנוא אותה, אבל ליסה Vanderpump (של בוורלי הילס עקרות בית נדל) יש שיער נהדר. לפעמים היא אפילו צובעת כמה גדילים של הצבע החביב עליה ורוד בחזית כדי לגרום לה להיראות צעירה וירך.

ונדרפומפ נולדה ב -15 בספטמבר 1960, ונראית צעירה בעשרות שנים (בחלקו) בגלל המנעולים הארוכים שלה. שיער.

 

26
של 29

ז’ולייט בינוש

ז'ולייט Binoche

ז’ולייט בינוש.
תמונות של גטי

הצרפתייה ז’ולייט בינוצ’ה (נולדה ב -9 במארס 1964) נראית נפלאה בשיער ארוך, שיער קצר ושיער משוך לאחור. בתמונה זו התסרוקות האחרונות שלה. היא לא לבשה שיער ארוך שנים.

 

27
של 29

ליזה גיבונס

ליזה Gibbons

ליזה גיבונס.
סטיב גרניץ / גטי

ליזה גיבונס (נולד 26 מרס 1957) יש אורך בינוני בסגנון קלאסי הטוב ביותר אורך תסרוקות אורך עבור נשים מעל 50 לחתוך זה נחשב קצת יותר מאשר רוב התסרוקות באורך בינוני. אתה תשים לב איך חבטות ג ‘ינס של ג’ ינס סחף אותה לגרום לה להופיע. פציעות על האדם הנכון, עם הזכות לחתוך, יכול לקחת שנים את גיל האישה.

עוד טריק היפוך גיל הוא חיתוך שכבות ארוכות בחזית ובחזרה כך השיער יש יותר “bonce”.

 

28
של 29

סוזן קראיבסקי

סוזן Krajewski

סוזן קראיבסקי.
תמונות של גטי

סוזאן Krajewski, אשתו של “מוזר אל” Yankovic, יודע איך למשוך שיער אפור אפור שיער אפור: 19 תמונות כדי לעורר אותך לא צבע שלך נראה. תוכל לציין כי Krajewski לובש את השיער שלה כל אורך אחד מעדיף חלק כי הוא קצת מחוץ למרכז. מיקומו של החלק עוזר לכסות חלק ממצחו של קראיבסקי, ולהפנות נשים מבוגרות יותר.

29
של 29

אוהב את זה? יש עוד!

פֵיָה Cut with Glasses

מונית על גטי

כמו גורו היופי עבור נשים מבוגרות, שרלה Krupp הוא גורו היופי עבור נשים מבוגרות. היא גם מחברת הספר “איך לא להיראות זקן”. Krupp אומר כי הדרך הקלה ביותר, המהירה, ו לפחות יקר לקחת 20 שנים את המראה שלך היא להשקיע מסגרות משקפיים אופנתי, מודרני. זה קל למצוא את הטוב ביותר משקפיים עבור נשים מבוגרות יותר הוא רק להסתכל מסביב. רק להיות בטוח שאתה מקבל אפשרות שנייה (מחבר או בן משפחה) לפני שאתה ראש האופטומטריסט

No Replies to "תסרוקות מדהימה עבור נשים מבוגרות יותר מגיל 60 עד 70"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 6