6 טיפים כדי לשמור על איפור הקרן במקום

6 טיפים כדי לשמור על איפור הקרן במקום

מחפשים דרכים לוודא שהקרן שלך נשארת על כל היום, אפילו בחודשי הקיץ החמים? ואז לא נראה עוד. 

החל פריימר

תמיד להשתמש פריימר לפני החלת קרן. פריימר ימלא את כל הקווים או הנקבוביות כך הקרן שלך לא לשקוע לתוך אותם ולהפוך אותם בולטים יותר. Primers גם לעבוד על הקשר שלך במקום, מה שהופך אותו האחרון יותר לאורך כל היום.

הגדר את הקרן עם אבקה

אפילו הבסיס הזול ביותר יימשך זמן רב יותר אם הוא מוגדר עם אבקה.

בחר אבקה רופפת או לחצה כי הוא תואם את סוג העור ואת הטון, וכן מברשת קלות את זה על פני החלק העליון של הקרן שלך כדי לעזור לשמור אותו במקום. זה גם עוזר להחיל מחדש אבקה לאורך כל היום. 

בחר את הקרן המתאימה לסוג העור שלך

אם הבסיס שלך לא האחרון זה סביר כי יש לך עור שמנוני או שילוב (זה אומר אזור T- שלך הוא שמנוני, אבל שאר הפנים שלך יבש). ודא שאתה משתמש בסיס זה ניסח עבור סוג העור שלך, כך שמנים עודפים על הפנים שלך לא לגרום לזה לשפשף. 

Exfoliate שבועי

אם הבסיס שלך הוא לא כראוי השריה לתוך העור שלך, זה עשוי מתכוון המוצר יושב על גבי שכבת מת של העור. אתה יכול לבדוק את העור במראה מגדלת כדי לראות אם העור שלך הוא רעוע (אני רק בדק שלי וזה הזמן לקלף!). אם זה, exfoliate עם cleanser ו washcloth חם או קרצוף עשוי שמנים וסוכר (אתה יכול לעשות משלך).

תמיד בצע פילינג עם קרם לחות.

שמור על שמנים לעבר מפרץ עם מאמרים סופג

כל אחד עם עור שמנוני או שומני T- אזור יודע כי הקרן לעתים נדירות נמשך היום. כדי לשמור על העור שמנוני על המפרץ, אני מציע לוותר על אבקה ולהשתמש ניירות סופג במקום. אתה יכול לקבל אותם מרוב בתי מרקחת. אלה יסייעו לשמור על האיפור במקום ולא יסתום את הנקבוביות עם שכבה על שכבת אבקה.

בתוך קמצוץ, מפית נייר עובד גם כן.

מזיע עור? נסה קרן Waterproof

אם אתה סובל מזיעה מיוזעת (יש לי חברים רבים שעושים), שקול בסיס עמיד למים. כן, הם עושים אותם! והם מחליפי משחק מוחלטים לסובלים עור שמנוני, במיוחד בחודשים החמים והלחים של הקיץ. 

No Replies to "6 טיפים כדי לשמור על איפור הקרן במקום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 2 =