6 דרכים רימונים יכול לשפר את העור שלך

6 דרכים רימונים יכול לשפר את העור שלך

בשנים האחרונות רימון כבר touted בתור מזון סופר, אבל זה היה ידוע על יתרונות מרפא ויופי ועוד הרבה פעמים בימי קדם. זהו סמל של שפע ושפע בתרבויות רבות. מחקרים מדעיים מודרניים הראו כי פרי אדום זה עם הצמחייה העסיסית שלה יש גם שפע של יתרונות בריאותיים.

יתרונות בריאותיים

הרימון גבוה בויטמינים ונוגדי חמצון.

יש לו שלוש פעמים נוגדי חמצון כמו יין אדום ותה ירוק, המכיל שלושה סוגים של poylphenols- טאנינים, ethocyanins וחומצה אלגית. מחקרים שונים מצביעים על כך שמיץ רימונים ו / או תמצית רימונים מסייע לתמיכה במערכת החיסון ולקדם זרימת דם בריאה, לשלוט בכולסטרול הרע ולשמור על העורקים ברורים, מקטין את הסיכון למחלות לב, התקף לב ושבץ והסיכון לסוגים מסוימים של סרטן.

היסטוריה קצרה

השם רימון נגזר המזרח התיכון,פארמה או "תפוח זרע". רימונים מאמינים כי מקורם באיראן, הידועה אז בפרס. זהו פרי המוזכר באגדות יווניות ובטקסטים עתיקים, כולל התנ"ך. חלקם אפילו מאמינים שזה רימון, לא תפוח שהיה הפרי האסור בגן עדן.

הרימון הובא למצרים בשנת 1600 לפנה"ס, שם הוא נעשה נערץ לא רק כמקור מזון חשוב (הוא היה פרי נדרש בארמונו של פרעה), אבל הוא שימש גם למטרות רפואיות.

רימון היה מוערך מאוד, והוא מתואר בציורים בקברים המצריים כפי שהוא מסמל את החיים לאחר המוות. זהו סמל של פוריות בתרבויות מסוימות ושגשוג אצל אחרים, בהשראת שפע של זרעים משובצים באבני חן בתוך קליפה עגולה אדומה וחזקה. כמו כן, נעשה שימוש בטקסי חתונה במספר תרבויות.

קרא עוד על ההיסטוריה של pomegrante ואת הרימון lore.

טיפוח העור יתרונות

עם נוגד החמצון המדהים שלה, אנטי מיקרוביאלית, אנטי דלקתיים ואנטי אייג'ינג תכונות ויכולת לעודד עור קורן, הרימון כבר משולב לתוך העור טיפול; במיוחד אנטי אייג 'ינג ושמש מוצרי טיפוח. זה יכול לעזור עם מספר בעיות טיפול בעור, כי נשים של צבע יכול להתמודד, כולל עור יבש, כתמי גיל, היפרפיגמנטציה, אקנה התלקחויות קופצים אקנה צלקות.

1. התא חידוש. רימונים מסייעים להגן על האפידרמיס (השכבה החיצונית של העור) ומסייעים עם התחדשות תאי העור באפידרמיס ובדרמיס (השכבה הפנימית), הגדלת זרימת הדם וריפוי העור, סיוע בתיקון רקמות וריפוי פצעים.

2. הגנה מפני השמש. רימונים יש תרכובות מגן השמש להגן על העור מפני נזק חינם הרדיקלי, לסייע במניעת סרטן העור, להקל על כוויות שמש להפחית את סימני נזקי השמש. שמן זרעי רימון עובד כדי להגן מפני סרטן העור בגלל חומצה אלגית, נוגד חמצון פוליפנול שנמצא בכמויות גדולות רימונים, אשר החוקרים מצאו מעכב את הצמיחה של גידולים בעור.

3. אנטי אייג 'ינג. רימונים להגן מפני הזדקנות מוקדמת על ידי עוזר להפחית את הסימנים של הזדקנות העור הנגרמת על ידי נזקי השמש וחשיפה, כגון קמטים וקווים עדינים.

רימונים גם לעזור למנוע היפרפיגמנטציה כתמי גיל.

4. עור צעיר. רימונים לקדם עור חלקה, המשרד על ידי קידום ייצור קולגן ואלסטין ו לרכך העור.

5. עור יבש. זהו מרכיב נהדר לטיפול בעור כי המבנה המולקולרי הקטן שלה מאפשר לו לחדור עמוק לתוך העור. זה עובד עבור רוב סוגי העור, (אשר תלוי במרכיבים טיפול העור רימון בשילוב עם).

מאז שמן רימון חודר עמוק לתוך העור, הוא יעיל לטיפול בעור יבש. זה מרגיע עור יבש, סדוק ומרוגז. הוא מכיל חומצה punicic, חומצת שומן אומגה 5 כי hydrates ומונע אובדן לחות.

6. עור שמן / שילוב עור. שמן רימונים אפילו עובד עבור עור שמנוני ושימוש רימון היו מועילות במוצרי טיפוח העור עבור אקנה נוטה העור, כדי להילחם breakouts, להפחית הצטלקות ו גירויים קלים גירוי.

כדי למצוא מוצרי יופי רימונים-infused, לקרוא 9 רימון אלוהית מוצרים 8 רימונים נהדר- Infused קלינסרים.

No Replies to "6 דרכים רימונים יכול לשפר את העור שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3