סודות עור צעיר: 5 DOS ו 5 Don’ts

סודות עור צעיר: 5 DOS ו 5 Don'ts

כולם רוצים עור צעיר להסתכל. אבל אתה יכול לחבל בבריאות העור שלך מבלי להבין את זה. 

העור של "הצעיר" יש פחות לעשות עם הגיל מאשר איך זה היה מטופל. אם חשופים לשמש מוגזמת, עשן ומתח, העור שלך יכול להתחיל "משחק ישן", לאבד את קולגן, זוהר וגמישות. קווים עשויים להתפתח מוקדם מדי העור שלך עשוי להיראות משעמם.

קל יותר למנוע נזק מאשר לתקן את זה, אבל החדשות הטובות הן שאתה יכול לשים את הבלמים על ההזדקנות מוקדמת ולקבל את העור שלך בחזרה במצב קצה העליון עם טריקים אלה.

האם להפסיק לעשן

עישון יכול לשים הרבה מתח על העור. מעשנים חיים לעתים קרובות יש סימנים מוקדמים של הזדקנות, כגון כתמי כבד ויבש, עור מקומט לפני הזמן שלהם. 

עישון הוא הגורם השני בגודלו לנזק לעור לאחר חשיפה לשמש. ניקוטין מגביל כלי דם ומקטין את זרימת החמצן לעור, מה שגורם לו להיראות יותר. אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור העור שלך, ואת הבריאות שלך, היא להפסיק לעשן. 

האם להשתמש רטינואיד

יישום יומי של מרשם retinoid תחליב (כגון Retin-A או Tazorac) יכול למחוק שנים מפניך. למעשה, דרמטולוגים טוענים רטינואידים (ראה "האם המוצר הזה הוא הסוד להיראות צעיר?") הם מוצר אנטי אייג'ינג אחד שבאמת עובד.

האם קבל Facials או תן לעצמך אחד

אם אתה משתמש ב- Basic At-Home Facial מדי שבוע, העור שלך ייראה טוב יותר באופן משמעותי. זה לוקח רק 30 דקות, כולל ניקוי, פילינג באמצעות פילינג לפנים, מסכה לחות, אדים מהירה, קרם לחות.

האם ללבוש sunscreen, גשם או ברק

בזמן שאתה עשוי להיות שקדן על החלת קרם הגנה כאשר אתה על החוף, חשוב ללבוש קרם הגנה כל יום. אתה מקבל כמות מפתיעה של קרני נהיגה ופשוט הליכה במהלך שגרת היומיום שלך. לובש קרם הגנה דתי יכול למנוע נזק לעור.

 

האם להגן על Windows שלך

ממוצע הנוסעים מקבל 200 שעות של חשיפה לשמש מדי שנה ו -80% מחשיפה לשמש הוא דרך חלונות המכונית, על פי דרמטולוגית בוסטון, רנלה הירש, בבארזר של הארפר. כדי להגן על העור מפני נזקי השמש (הגורם המוביל להזדקנות העור), להשקיע בחלון מגן כמו השמש Gard. מגינים עם SPF 285 יכולים לחסום UVA ו UVB קרני ידי 99 אחוזים.

אל תמשוך על העור שלך

לעולם לא למשוך ולשפשף את העור. הזדקנות העור כבר תחת התקפה על ידי קרניים UV, מתח חד תחמוצת הפחמן כך לא להדגיש את זה יותר על ידי משיכת על זה.

לא לדלג על לחות

אמנם זה מיתוס כי קמטים נגרמות על ידי עור יבש, moisturizing יכול לשפר את המראה של השורות על ידי השמנה זמנית אותם. כמו כן, לשקול קרם עיניים טוב. קרמים לעין הם שנויים במחלוקת כי כמה אנשי מקצוע טוענים שהם לא באמת לעשות שום דבר, אבל נשים רבות נשבע על ידם.

לא להתעלם הצוואר ואת החזה

הצוואר והחזה הם הראשונים להראות את סימני ההזדקנות כי יש להם פחות בלוטות שמן מאשר את שאר הגוף שלך, אך רובנו להתעלם מהם. חפש moisturizers כי יש גיל הלחימה מרכיבים כמו ויטמין A (retinols), kinetin, נחושת או ויטמין C.

לא טאן

גם אם הקמטים לא הופיע עדיין, אתה צריך להפסיק שיזוף עכשיו כי הם יעשו.

לאחר סימנים של הזדקנות להופיע, תצטרך להשקיע הרבה כסף כדי להפוך אותו.

אז אם יש לך נזק ראשון? אתה יכול להפוך את הנזק עם photorejuvenation כגון טיפולים אור פעמו. רבים ספא ודרמטולוגים אלה מספקים תיקונים יקרים. אם יש לך כתמים חומים, להתייחס אליהם עם מיץ לימון מדולל במים, על פי דרמטולוגית ניו יורק ג 'סיקה Krant ב הארפר של בזאר. קרנט מציע ליישם את התערובת עם Q-tip מדי לילה, בהדרגה להגדיל אותו פעמיים ביום עד כתמים השמש להתפוגג.

לא לקחת טיפול ספוראדי של העור שלך

חשוב לנקות את הפנים שלך כל לילה לא רק כדי למנוע נקבוביות סתומות אלא גם כדי לשטוף את כל הזיהום העור שלך נוטה.

באשר למשטרי אנטי אייג 'ינג, אתה צריך לשמור את זה על ההשפעות הטובות ביותר. אתה עלול לסבול אדמומיות קצת קילוף בהתחלה, אבל זה נורמלי.

כדי לקבל את ההשפעות המלאות של קליפות חומצה, רטינואידים, AHAs, ו moisturizers אתה צריך לשמור על זה. היתרונות הראשוניים ייעלמו אם תפסיק להשתמש בהם.

עוד על אנטי אייג'ינג:

  • 7 תרופות אנטי אייג 'ינג דרמטולוגים נשבע על ידי
  • סודות הוליווד למראה צעיר יותר
  • 5 מדהים עבור שימושים בוטוקס
  • האם Retin- הסוד לעור צעיר?

No Replies to "סודות עור צעיר: 5 DOS ו 5 Don'ts"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    52 − = 43