5 דברים כל אישה עם עור שמן צרכים | insightyv.com

5 דברים כל אישה עם עור שמן צרכים

5 דברים כל אישה עם עור שמן צרכים

עור שמנוני הוא עור מבריק, במיוחד באזור T (מן המצח, במורד האף אל הסנטר). ייתכן שיהיה מוגדל pores, ואתה עלול להיות מועדים blackheads ו breakouts עקב overproduction של חלבון (שמן לייצר) בלוטות.

אתה לא יכול להרגיש בר מזל עכשיו עם העור שמנוני שלך, אבל האמת היא, עור שמן הוא נהדר עבור ההזדקנות. אתה תפתח פחות שורות וקמטים כפי שאתה גיל. בינתיים, אתה כנראה רק רוצה שמן להפסיק נוטף מתוך הנקבוביות שלך.

יש 5 דברים כל אישה עם עור שמן צרכים ואני לרוץ למטה כל אחד במאמר זה.

שמן סדינים

סבלתי מעור שמן במשך רוב חיי, עד גיל 35, ועורי הפך יבש כמו במדבר סהרה. הורמונים! אבל בגלל שאני יודע איך החיים כמו עם עור שמנוני סופר, אני יודע את הדרכים הטובות ביותר להילחם בשמנים.

והדרך הטובה ביותר, הידיים למטה, היא סדינים סופג.

פעם לחץ על מפית נייר על הפנים שלך באמצע היום ולצפות בשאט נפש (או שמחה, תלוי עניין שלך בתפקוד הגוף) כמו שאתה מושך אותו וזה מכוסה בשמן? ניירות סופג לעבוד הרבה באותו אופן. הם כתמים שמנים עודפים עוזב את העור ללא שמן והאיפור שלך נגע ללא הכבד הוסיף של אבקות או איפור נוסף.

לא רק שהם קסמים לשטוף את שמני הפנים תוך השארת האיפור שלך (קרן, אבקה) שלם, הם אופציה הרבה יותר חכם מאשר מפיות נייר אבקת המצח בכל שעה (מה שמשאיר אותך נראה כמו פנטומימה כמו היום לובש, ו יכול לסתום את הנקבוביות).

שמן ללא יסודות או קרם לחות

כאשר מדובר בחירות האיפור שלך, אתה צריך להישאר ללא יסודות שמן וקרם לחות. אבקת הפנים שלך הוא טוב כאשר אתה עושה את האיפור בתחילה וכן, אתה יכול אבקת האף השמנוני שלך אם אתה רוצה, רק כדי להיות בטוח לא ערימת על אבקה כל היום.

אבקה סומק ו Bronzers

כשמדובר סומק וברונזים, תערובות אבקה לעבוד טוב יותר מאשר אלה נוזלי

A Cleanser נוסח עבור עור שמן

כדי לטפל בעור שלך, לשטוף עם ניקוי מנסח לעור שמנוני לפני שאתה הולך לישון. ג ‘ל cleansers לעבוד היטב עבור עור שמנוני כי הם לספוג עודף שמנים.

עדין סקראבס

מפזרים פעמיים בשבוע בשפשוף עדין. אתה יכול לקנות אותם או לעשות משלך.

No Replies to "5 דברים כל אישה עם עור שמן צרכים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 6