5 מדהים עבור שימושים בוטוקס – insightyv.com

5 מדהים עבור שימושים בוטוקס

יש בעצם 5 שימושים מדהימים עבור בוטוקס, שרבים מהם ניסיתי את עצמי ואשר אני מתאר בפירוט כאן. אתה יכול לטפל קווי חיוך, קווי זעם, צוואר שורות ואפילו לעצור את עצמך מפני הזעה מתחת לזרועות שלך על כפות הידיים שלך עם טיפולים בוטוקס. ישנם גם שימושים רפואיים עבור בוטוקס כולל טיפול מיגרנות.

אז הם עובדים? המשך לקרוא כדי לגלות אם הם עשו לי.

שמור על הרגליים של העורב במפרץ, גם בעת הרמת העיניים

מאז אמצע שנות ה -30 שלי, שמתי לב עכביש של קווים מופיעים סביב העיניים שלי כשאני מחייך.

אני זוכר את הפעם הראשונה שהבחנתי בהם. חייכתי אל עצמי במראה בגלל כל סיבה שווא וראיתי את צורת העכביש וחשבתי: “אומרות, מאיפה באת וכמה זמן אתה כאן?”

בעוד אנשים רבים מחשיבים קווים מחייכים כדי להיות סימן לחיים מאושרים, אני לא מעוניין שלי לפתח “רגליים של עורב”, אותם קווים קבועים שנותרו הרבה אחרי אחד מפסיק לחייך. אז ניסיתי בוטוקס. פעמיים.

אני כבר 2 רופאי עור ניו יורק לטפל קווי החיוך שלי שני הרופאים עשה עבודה מצוינת להזריק את הטופס מטוהרים של toxin botulinum לתוך השורות לאורך צידי העיניים. הכאב היה מינימלי מאוד, במיוחד בהשוואה להסרת ורידים עכביש הסרת שיער בלייזר.

בוטוקס מרגיע את השרירים שגורמים לקווי החיוך להיווצר. עכשיו, כשאני מחייכת, הקווים כמעט ולא נמצאים שם. אם אני ממשיך את הטיפולים כל 5 חודשים בערך, הסיכויים טובים כי אני למעשה “להקפיא” את הפנים שלי בזמן, כך הקווים לא להפוך קבוע.

כלומר, אם אני מחליט להמשיך עם טיפולים יקרים (כ $ 500 ביקור). בשלב זה, אני אוהב את התוצאות ואני יודע רבים של חברים שלי בסתר לקבל בוטוקס לעשות, יותר מדי.

גם באמצע שלי 30s, שמתי לב העפעפיים שלי הפך להיות “מכוסה” יותר מהרגיל עושה לי להיראות עייף יותר ממה שאני באמת הרגשתי.

לא היה לי מושג שכמה זריקות בוטוקס מעל המצח שלי יעבדו “להרים” את הגבות שלי ולמעשה, את המכסים שלי. זה עבד בצורה מבריקה. אבל אתה צריך להיות זהיר. בוטוקס בידיים של אדם לא נכון יכול מתכוון אחד המצח מרים מעל השני ואתה בסופו של דבר. אם זה קורה, אתה יכול לחזור ולשאול את הרופא אפילו אתה (בוטוקס לוקח כמה שעות כדי להגדיר, אז אתה לא תראה את ההשפעות של זה עד זמן רב לאחר שעזבת את המשרד של דוק).

לקבלת מידע נוסף על הרגליים עורב בוטוקס לראות “כיצד למנוע להיפטר רגליים של עורב,” אחד המאמרים הטובים ביותר שקראתי על העניין, על ידי מדריך של מדריך About.com ג ‘ן אטקינס.

שנה מאוחר יותר: אני עורך מאמר זה שנה לאחר כתיבתו ואני יכול להגיד שאני אוהב בוטוקס לרגליים של עורב להרים את הגבות שלי. בשתי הפעמים ניסיתי בוטוקס, הוא הרים את 5 שנים מיד את הפנים שלי. אני מכור.

עצור קווי זעם מלהיות קבוע קבוע על המצח שלך

שמתי לב לאנשים רבים כשהם שומעים שאני מקבל בוטוקס הצבע על השורות בין הגבות שלהם לקרוא, “האם זה יכול לתקן את זה?”

כן, בוטוקס יכול. למעשה, כשנכנסתי להתייעצות עם דרמטולוג ניו יורקי, ד”ר פטרישיה וקסלר, היא אמרה לי “להפסיק לעשות את הפנים האלה”. איזה פרצוף?

שאלתי. היא אמרה לי שאני סורגת את גבותי כשאני מקשיבה לה. אם אני אשמור על זה, אני אפתח שתי שורות זועפות עמוקות וקבועות בין עיני. אופס. הזרקנו אותם, וכמובן, היא עשתה עבודה כה טובה שכשניסיתי לא יכולתי עוד לסרוג את גבותי.

בוטוקס פועל גם כדי למנוע קווים אופקיים להופיע על המצח. חשוב לבחור רופא טוב כי יותר מדי בוטוקס באזור המצח יכול לגרום אפקט מסכה כי זה יכול להיראות לא טבעי. (זוכרת את כל הניקוז שקיבלה ניקול קידמן על מצחה המבריק, חסר-המצחייה?)..

שנה מאוחר יותר: לא שמתי לב שלי “זועף שורות” מקבל יותר גרוע. אבל אני מתכוונת להזריק להם בוטוקס, כי אני לא רוצה שהם יחפרו על המצח שלי. יתרון אחד גדול בוטוקס זה יכול להיות מונע. אתה מקבל בוטוקס כתמים הבעיה שלך לפני שהם לחרוט לתוך שורות קבועות.

עצור הזעה מוגזמת עם זריקות בוטוקס מתחת לזרועות

אנשים מזיעים יתר על המידה יכולים להפיק תועלת מטיפולי בוטוקס מתחת לזרועותיהם. בוטוקס עובד על ידי חסימת שחרור של acetycholine, כימי אחראי על גירוי בלוטות הזיעה. הרופא או רופא אחות מוסמכת מזריק בוטוקס מתחת לעור שבו בלוטות הזיעה שלך מנוחה. ההליך לוקח פחות מ 5 דקות ואתה באמת להפסיק להזיע. מאיפה אני יודע? ניסיתי את זה. זה עובד.

למדתי על בוטוקס תחת הזרועות בעת ביקור אחר רופא עור ידוע NYC, ד”ר דוד קולברט של ניו יורק דרמטולוגיה הקבוצה. העוזר הרפואי הצעיר שלו סיפר לי שהוא עשה את זה על בית השחי שלו וזה עבד בצורה מבריקה. מסתבר שהיה מזיע יתר על המידה מתחת לזרועותיו, עד כדי כך שחולצת הכותנה הכחולה הכחולה שלו תהיה רטובה עד סוף היום, וזה לא טוב כאשר התפקיד שלך הוא להתאים את האורות מעל ראשיהם של המטופלים שלך . בוטוקס קבע את זה. הוא הרים את זרועו כדי להראות לי, ובטח לא היה זכר לזיעה.

כפי שאולי הבנת עד עכשיו, אני סוג של אדם אשר, למען היופי עורכות, ינסה משהו קוסמטי פעם אחת (כמו הסרת שיער בלייזר להיפטר ורידים עכביש ברגליים) ולכן שילמתי יותר $ 1,500 יש זריקות בוטוקס מתחת לזרועות. זה לא שאני סוודר מוגזם, אבל אני מזיע, ובאמת, הלוואי שהייתי כמו החברים שלי שמודים לי בעצב שהם לא מזיעים. מי לא מזיע? כיצד זה אפשרי? החלטתי מזמן שאני רוצה להיות האדם הזה ועכשיו אני.

הזריקות לא היו מכאיבות מדי, נמשכו פחות מ -10 דקות וכ -24 שעות לאחר מכן, יצאתי לצאת ללא חומר. למעשה, אני כותב מאמר זה שבועיים לאחר הטיפול הראשוני שלי, תוך כדי טיול חם ושטוף שמש טקסס ואני לא pack pack שלי. זה עובד טוב.

“אבל אתה לא צריך להזיע?” שאלה אותי חברתי דרדרה כשסיפרתי לה בטלפון מה עשיתי. זו שאלה טובה, אבל עובדה היא, יש לנו כל כך הרבה בלוטות זיעה כדי לקרר את טמפרטורת הגוף שלנו, כי אנחנו לא באמת צריכים את אלה מתחת לזרועות שלנו.

והגוף יהיה להסתגל על ​​ידי הזעה יותר בתחומים אחרים כדי לפצות על ההבדל.

רופאי העור שלי הוא אחד מאותם בחורים המתפרסמים לעתים קרובות במגזינים ומכונים “רופאי עור לסלבריטאים” ומשרדו נמצא בשדרה החמישית, אז שילמתי את מחיר הפרמיה עבור הזרקות שלי, אבל מדי-ספא אחרים מציעים זריקות בוטוקס עבור $ 1,000 או פחות. (התקשרתי). מחקרים מראים שחולים נשארים יבשים מתחת לבית השחי לתקופות הנעות בין 4 חודשים ל -7 חודשים, על פי האתר הרשמי של בוטוקס. ברגע שאתה מקבל את זה נעשה יותר מפעם אחת, התוצאות יכולות להימשך עוד יותר. אתה יכול גם את כפות הידיים ואת תחתיות הרגליים מוזרק להפסיק הזעה מוגזמת, אבל קראתי אלה הם אזורים כואבים להזריק. שאל את הרופא עבור קרם קהה או ג’ל מראש, אשר באופן משמעותי חותך על הכאב מן הזריקות.

האם אעשה זאת שוב? כנראה כל עוד אני יכול להרשות לעצמי את זה או עד יהירות שלי אוזל. זה לא מזיע מתחת לנשק? אני אוהב את זה.

שנה מאוחר יותר: הייתי מאוכזב הבוטוקס נמשך רק 3 עד 4 חודשים עליי, אז אני לא מרגיש את הכסף היה שווה את זה. אם הייתי סלבריטאית מזיעה פונה אל האוסקר בשמלת משי, אז כן, הייתי עושה את זה שוב. אבל אני לא רואה עוד זריקות בור בעתיד שלי. אני, לעומת זאת, דיברתי עם אחרים שעשו את זה והם נשבעו שזה עבד עד שנה עליהם. הלוואי שהיה לי ניסיון!

לטפל מיגרנות

באוקטובר 2010 אישר ה- FDA את השימוש בבוטוקס בטיפול במיגרנה כרונית (מצב שגורם לכאבי ראש הנמשכים יותר מ -14 ימים בחודש). הרופאים מטפלים במיגרנות על ידי הזרקת בוטוקס לאזורים בהם החולים חשים מתח – בדרך כלל המקדשים, המצח, הצוואר והכתפיים. זה עובד על ידי הפחתת מתח שרירים ומתח על מערכת העצבים הרופאים גם מאמינים בוטוקס חוסם את קולטני הכאב נמצא בתאי עצב.

העלות יכולה להיות pricey (עד 2,000 $ ביקור) ו מיגרנה sufferers בדרך כלל צריך לקבל טיפול כל שלושה חודשים בערך, אבל עכשיו כי ה- FDA אישרה בוטוקס, יותר ביטוח ספקים צפויים לכסות את זה.

לא ניסיתי את זה כי אני לא סובל ממיגרנות.

להקטין את להקות עמוק על הצוואר

אתה יכול למעשה לטפל להקות על הצוואר עם בוטוקס, שהוא אופציה הרבה פחות יקר מאשר ניתוח. הזרקות נעשות לאורך הלהקות, ומשתקות את השרירים שם. תופעת לוואי היחידה שקראתי על המחקר שלי היא כי חלק מהחולים מדווחים שיש בעיה בליעה לאחר, אז להיות זהירים מאוד בעת בחירת הרופא שלך אם אתה רוצה זה טיפול קוסמטי.

לא ניסיתי את זה.

עוד שימושים רפואיים עבור בוטוקס

לדברי Mayo Clinic, יש הבדל בין בוטוקס קוסמטיקה ו בוטוקס, אשר משמש לטיפול בבעיות רפואיות מסוימות, כולל עיניים חצויות, מיגרנות, דיסטוניה מהבהבת וצוואר הרחם (הפרעה נוירולוגית הגורמת התכווצויות קשות בצוואר הכתף). בוטוקס יכול לשמש עבור שורה של בעיות רפואיות אחרות, כמו גם.

No Replies to "5 מדהים עבור שימושים בוטוקס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.