מ בוטוקס כדי פילינג כימי, 5 קמטים עמוק קמטים זה עובד

מ בוטוקס כדי פילינג כימי, 5 קמטים עמוק קמטים זה עובד

בעוד קרמים וטיפולים מעל הדלפק יכול להיות שימושי כדי למנוע את המראה של קמטים (וגם לטיפול בקווים עדינים) קמטים עמוקים צריך תשומת לב רצינית יותר. אפילו הקרמים היקרים לא יגרמו למחיקת קמטים חמורים. במקום זאת, אתה צריך התערבות מקצועית, ואת העצה שלי היא להתחיל מוקדם ככל האפשר.

תגלו כי מחקים קמטים הטוב ביותר שוכנים במנתח קוסמטי שלך או של רופא העור שלך.

קמטים אלה כוללים לייזרים לייזרים, קליפות כימיות, בוטוקס, ו מילוי.

מתיחת פנים או eyelift

בעוד מתיחות פנים היו פעם סוד מוסתר היטב, נשים יותר ויותר הולכים בדרך זו. באופן אישי, אני חושב שזה בגלל כוכבי קולנוע ברשימה כמו ניקול קידמן לא מתביישים להודות כי פרצופים ללא פגם שלהם יש קצת עזרה. הסוד על מתיחת פנים טובה הוא למצוא רופא מיומן ומנוסה. בעיקרון, אתה רוצה מישהו מיומן עם סכין שהוא טכנאי. זהו אזור אחד שבו אתה בהחלט לא רוצה scrimp. 

התחל לשאול חברים ובני משפחה להמלצות, במיוחד אלה שאתה יודע יש לי לעשות קצת עבודה. אני מכיר מישהו צופה "הצג היום" דתי ו Googled "Co-host Kathy Lee Gifford-dermatologist" ומצא (והלכתי) הרופא שלה בניו יורק. לא משנה מה המסלול אתה לוקח כדי לקבל את שמו של מקצוען מנוסה, לקבוע פגישה להתייעצות ולעשות את המחקר על הרופא (ואת ההליך) לפני שאתה הולך מתחת לסכין.

נהלים אלה הם יקרים אבל אתה צריך לחשוב לטווח ארוך. מתיחת פנים או הרמת עין נוטה להיות קבוע, כך תג מחיר חסון יהיה למעשה לעלות לך פחות מ -20 שנים ההוצאות מילוי. המחיר של נהלים אלה משתנה מאוד לפי מיקום ולכן עדיף לעשות חיפוש Google עבור האזור שלך.

אתה צריך גם להיפגש עם כמה רופאים לפני קבלת החלטה סופית, אשר היא דרך טובה לקבל להתמודד עם העלויות המתאימות באזור שלך.

בוטוקס

זריקות בוטוקס פועלות על ידי מיקוד ו "קופא" השרירים שגורמים קמטים. הזריקות לרוץ סביב 300 $ ל 500 $ לכל מטופלים באזור ובדרך כלל האחרון שלושה עד שישה חודשים. בוטוקס יכול לתקן את הקווים בין העיניים ולהפחית את קווי החיוך האלה לאורך העיניים.

אחד גדול מאוד אזהרה זה יותר מדי בוטוקס ואתה יכול להישאר עם עפעף מעל הקשת או מצח קפוא - אף פעם לא נראה טוב. כמו כן, התוצאות הן קצרות למדי, במיוחד בהתחשב תצטרך לשמור על טיפולים במשך 30 שנים או יותר, בהתאם לגיל שלך.

פילינג כימי

אם אי פעם היה מוטרד על ידי איך הבסיס שלך גורם לך להיראות מבוגר יותר נמשך כי אתה החלת אותו עור קשקשי, יבש, אז אולי כדאי לך להשקיע קליפה כימית. אתה יכול ממש לגלח כמה שנים את הפנים שלך תחת שעה עם קליפה כימית מקצועית. קליפות כימיות לעבוד על ידי הסרת שכבות העליון פגום של העור תוך סיוע להגדיל את מחזור התא ברמה עמוקה. אני מציע להתחיל על ידי הזמנת קליל חד פעמי כדי לראות אם אתה אוהב את התוצאות ולאחר מכן להירשם לסדרה, בהנחה כמובן.

קליל, חומצה גליקולית חומצה כימית תקבע לך בחזרה $ 150 ל $ 300, אבל, בכנות, אני חושב שאתה יכול להשיג תוצאות דומות בחודש אחד בלבד עם קילופים over-the-counter.

זרקים

Hyaluronic חומצה injecters מילוי כגון Restylane, Juvederm, או Juvederm Ultra Plus (עבור עמוק שורות) עבודה על ידי החלפת שומן הפסד כפי שאתה גיל. אלה משמשים הכי טוב בקווים כי לרוץ מהאף אל הסנטר שלך (נקרא "קפל nasolabial") ו לנפח את אובדן השומן בלחי. כולנו יודעים כי עצמות לחיים גבוהות לגרום לך להיראות יפה וצעיר. רק תסתכלי על מריל סטריפ.

הליכי הזרקה חייב להיעשות על ידי מקצועי עלות בכל מקום בין $ 600 ל $ 1,000 למחט. למרות יקר, התוצאות יכולות להימשך עד שישה חודשים.

לייזרים

ככל שאנו מתבגרים, הייצור קולגן מאט באופן משמעותי מה שהופך את הפרצופים שלנו להיראות דק יותר ויותר.

לייזרים מסוגלים לחדור עמוק לתוך העור כדי לטפל בעור פגום ולשפר את ייצור הקולגן.

Non-ablative לייזרים לעבוד על ידי תיקון כתמי גיל, בליטות על העור, צלקות, ואת גוון עור אחיד. ייתכן שתיתקל באדום אחר כך, אבל זה בדרך כלל נסוג בתוך מספר שעות.

לא עבור התקציב בהכרה, את העלות של הפגישה לייזר אחד ייקבע לך בחזרה על 1,000 דולר. כמו רוב טיפולי הלייזר, תצטרך שלושה עד חמישה מפגשים ברווח של חודש זה מזה.

No Replies to "מ בוטוקס כדי פילינג כימי, 5 קמטים עמוק קמטים זה עובד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 − 37 =