איך 4 אפריקאי שחור סבון ברים שיעור

סבון שחור אפריקאי מקבל ביקורות נלהבות על היתרונות שלה skincare, וזה טוב במיוחד עבור עור במצוקה. טופס גלם לא עבור כולם. זה יכול להיות נוח לשימוש וגם להיות מאוד ייבוש ומרגיז לסוגים מסוימים של העור.  

בעוד אנשים רבים לסובב את סבון שחור אפריקאי המפעל עשוי להיות לא יעיל כמו שנקרא סבון אותנטי, רשימת המרכיבים יכול להיות נשלט יותר, כי סבון שחור אפריקאי גלם יכול להיות שונה אצווה לאצווה, וסבון עשה המפעל הוסיף מרכיבים כדי למנוע גירוי ולהרגיע את העור. בנוסף, פעם אחת ניסית מותג אוהב את זה, כאשר אתה רוכש את המוצר שוב אתה בדרך כלל יודע בדיוק מה תקבל. יש לך כמה אפשרויות טובות לבחירה אם אתם מחפשים סבון שחור אפריקאי עשה במפעל.

 

טרופי טבעי של Dudu-Osun הוא טהור אפריקאי סבון שחור מניגריה. זה קצת יותר קשה במרקם מאשר טופס גלם, אבל יש לו את מרכיבי הליבה.

תיאור המוצר בדרך כלל קובע כי זה טוב לכל סוגי העור, אבל אם יש לך עור יבש או רגיש, אתה יכול להעדיף מותג עדין.

רכיבים: דבש טהור, חמאת שיאה, אונסון (קמווד), שמן ליבה דקלים, אפר פחם קקאו, אפר חבורה דקל, גליצרין, אלוורה, מיץ ליים, מים, שמנים אתריים עבור ניחוח. אין צבעים, סינתטיים או טבעיים, ולכן הוא בצבע חום.

יתרונות וחסרונות:

חלק מהמשתמשים מצאו כי סבון זה גורם לאדמומיות ותחושת צריבה. ישנן דרכים להשתמש בבטחה סבון שחור אפריקאי כדי למנוע בעיות עור. לדוגמה, אם אתה מוצא כי סבון עוקץ או כוויות, נסה לשטוף עם מים קרים במקום חם או חם.

חלק מוצאים כי סבון, אשר lathers לתוך קצף אפרפר, יכול להכתים מטליות ומגבות. 

פעם אופייני של סבון שחור אפריקאי הוא מסיר עודפי שמן. גם אם יש לך עור שמנוני או שילוב, סבון יכול להתייבש תחילה את העור, וזה עשוי להיראות קצת אפרית. אנשים רבים מוצאים כי העור שלהם בסופו של דבר מתאים ולאחר מכן מתחיל לשמור יותר לחות. זה נראה הכי טוב עבור סוגי עור שמנוני, אבל אתה עדיין צריך להשתמש קרם לחות לאחר מכן.

אולי יש כמה פצעונים מן הטיהור של העור, במיוחד אם העור שלך הוא צפוף. 

הסבון עוזר עם הצטלקות ותער. זה עוזר לעמעם כתמים כהים, אקנה ברור, ולהאיר את העור.

Nubian מורשת של אפריקאי שחור סבון עם שיבולת שועל, אלוורה וויטמין E מתואר כמו אנטי פגם, דטוקסיפיקציה, סבון ריפוי.

רכיבים: זהו סבון ירקות 100% עם מרכיבים הכוללים בסיס סבון שחור אפריקני, שמן קוקוס ו / או שמן דקלים, חמאת שיאה, ארוחה של גרעיני שיבולת שועל, מיץ עלה אלוורה, תמצית צמח, טוקופרול (ויטמין E), גליצרין צמחוני, פיגמנט מינרלי או צבע ירקות, תערובת שמן אתרי.

כמו עם דודו אוסון, אתה לא יכול לדעת מה שמנים אתריים משמשים, אז אם אתה אלרגי אתה לא יודע עד שאתה משתמש בו.

יתרונות וחסרונות:

יש כמה הערות שאם סבון שחור הוא אחיד ושחור סילון, זה לא אותנטי, אבל אם זה עובד, זה עובד. Nubian מורשת משתמשת פיגמנט מינרלי או צבע ירקות במקום צבעים סינתטיים. לפעמים סבון שחור אפור גולמי יכול להיראות כמו משהו אחר זה לא מושך, במיוחד כאשר יש לך אורחים שאינם מכירים את המראה של סבון שחור אותנטי. אז כמה עשויים להעדיף בר שנראה כמו בר רגיל בשחור.

סבון זה דועך בהדרגה צלקות הישן discolorations. זה גם טוב אקזמה וייבוש פגמים. כמה אקנה הסובלים דיווחו כי סבון מנקה ומחליק את העור לאחר שבועיים. הוא משאיר את הכיור ואת האמבטיה עם כתם אפרפר, אבל זה בקלות שוטף משם.

ShaMoisture של אפריקאי שחור סבון עם חמאת שיאה כבר ניסח במיוחד כדי לכוון אקנה נוטה עור מוטרד. 

רכיבים: בסיס סבון שחור אפריקני, חמאת שיאה אפריקאית, שיבולת שועל, אלוורה, תמצית צמח, ויטמין E, תערובת שמן אתרי, גליצרין ירקות, אפר כף היד, תמצית רוזמרין ותחמוצות ברזל. זה ללא ניחוחות סינתטיים וצבעים.

יתרונות וחסרונות:

כמו סבון שחור אפריקאי אחר, הקדרה מחשיכה בגלל האפר. יש אומרים שזה יהיה כתם מטלית (לבן במיוחד) ולהשאיר שאריות שחורות על אמבטיה וכיורים. אבל זה ניקה בקלות. אתה יכול למנוע את הבעיה מטלית על ידי פשוט לא באמצעות אחד כאשר אתה לשטוף את הפנים שלך.

הסבון הוא מרגיע עור מחוספס אקנה נוטה. זה מקדם ריפוי ונותן זוהר בוהק אל העור, משאיר אותו נקי ורך. זה עדיין קצת ייבוש לעור יבש ורגיש. זה גם יכול להרגיע אקזמה ועור מגרד, כמו גם אקנה breakouts.

זה גם טוב לשימוש כאשר גילוח כי זה עוזר להפחית את גושי גילוח ולמנוע שיער צומח.

סבון שחור של אמבי עם חמאת שיאה יש נוסחה מזינה לניקוי תוך לחות והתניה של העור.

אם השתמשת סבון שחור אפריקאי אותנטי, אתה עלול להיות מאוכזב. סבון שחור של Ambi הוא סבון שחור רק במונחים של צבע. בעוד שם הסבון אפריקאי שחור אינו משמש, שם זה "סבון שחור" עדיין מטעה. עם זאת, היא עושה את מה שהיא טוענת, כלומר לנקות ולהזין את העור.

רכיבים: נתרן נתרן, מים, נתרן קוקואט או נתרן כף היד kernelate, גליצרין, נתרן stearate, נתרן דילינולייט, חומצה סטארית, sorbitol, ניחוח, גליקול, אשלגן טלוואט, מיץ עלה אלוורה, תמצית חמאת שיאה, קוקואט אשלגן, stearate אשלגן, pentasodium petetate, tetrasodium EDTA, tocopheryl אצטט, תחמוצות ברזל, אדום 33, ירוק 5, צהוב 10, כתום 4, ו ultramarines.

יתרונות וחסרונות:

אלוורה עלה מיץ הוא טוב לתיקון ומרגיע את העור. סבון זה מכיל גם חמאת שיאה, אשר מסייע עם ריכוך העור, וזה בהדרגה דוהה כתמים כהים.

זה סבון הוא פגע או לפספס כשמדובר כתמים כהה דוהה; עבור כמה זה עובד, לאט כתמים כהים דוהה מאקנה, אבל אחרים מדווחים שהם לא מקבלים תוצאות. זה גם עוזר breakouts ברורה במקרים מסוימים ולמרות כמה למצוא את זה גורם להם, זה נראה נדיר. פלוס נוסף: זה שוטף ברור. 

שלילי גדול הוא כי אחד זה יש את רשימת המרכיב הארוך, הכולל תוספים וכימיקלים. היצרנית שלה, ג'ונסון אנד ג'ונסון, החלה לעבוד על הפיכת מוצריה בטוחים יותר עם פחות כימיקלים מסוכנים. זה צריך לעשות את אותו הדבר עם מוצרים Ambi, במיוחד מאז כל כך הרבה אנשים של צבע מחפשים מוצרים כי הם טבעיים יותר. המורשת הנאובית הייתה אמורה להיות בעלת כמה מאותם סוכני chelating וחומרים משמרים בסבון השחור שלה, אשר שופץ והוא טבעי עכשיו, אז זה אפשרי.

No Replies to "איך 4 אפריקאי שחור סבון ברים שיעור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 5