4 דרכים מוכחות להיפטר כתמים בכבד על העור | insightyv.com

4 דרכים מוכחות להיפטר כתמים בכבד על העור

4 דרכים מוכחות להיפטר כתמים בכבד על העור

אלה כתמים חומים מעצבנים שמופיעים על הפנים, הידיים והחזה ב -30 שלך ומעלה ידועים כתמים בכבד או כתמי שמש נגרמות בעיקר על ידי נזק השמש. במאמר זה, אנו מכסים ארבע דרכים לטפל כתמים מכוערים.

מה הם כתמים חומים על החזה שלי?

לא כל כתמים חומים על העור נגרמים על ידי נזקי השמש.

כמה כתמים חומים על הפנים (הנקראים “melasma”) יכולים להיגרם על ידי גל של רמות ההורמונים עקב הריון, שימוש באמצעי מניעה אוראלי או טיפול הורמונלי חלופי (HRT) במהלך גיל המעבר.

בניגוד כתמי שמש, כתמים melasma נוטים להתפוגג פעם הורמונים מתונים. רופא עור יכול לאבחן melasma באמצעות אור מיוחד. כתמים חומים הם בעיקר בעיה קוסמטית – הם אינם גורמים לסיכונים בריאותיים – אבל הם יכולים להיות מעצבנים. יש דרכים לגוון אותם ולהסוות אותם.

כדי למזער את המראה של כתמים חומים, יש לך כמה אפשרויות.

טיפול בלייזר

התחדשות לייזר בלייזר היא אולי הדרך היעילה ביותר (ו costliest) להסיר כתמים חומים. אתה מקבל את זה נעשה במשרד של רופא עור. 

טיפולי לייזר היעד מלנין בעור שלך הם יעילים מאוד. השכבה העליונה של העור שבו כתמים מוסרים באמצעות לייזרים בהליך זה לוקח בערך 20 דקות. גלדים יהוו בתוך 24 שעות על האזור המטופל. לאחר ההליך נגמר, אתה יכול להשתמש וזלין על כתמים כדי להגן עליהם ואתה צריך להישאר מחוץ לשמש.

אתה תמצא כתמים שלך דהה עם טיפולים וחלקם עשויים להיעלם.

החדשות הטובות ביותר הן פעם העור מרפא, העור שלך צריך להיות הרבה יותר חלקה ללא כתמי שמש.

יתר על המידה קרם הבהרה העור

OTC העור קרמים קרם יכול להיות יעיל בהבהרה כתמים חומים שלך. חפשו מוצרים עם hydroquinone 2% בהם. משחות פופולאריות ללא מרשם כוללות פורצלנה וקרם Fotade של Esoterica.

החל אלה על כתמי חום פעמיים ביום. אלה צריכים לעזור להבהיר כתמים חומים שלך, אבל הם כנראה לא ייעלם לחלוטין.

מרשם כוח קרמים

מרשם כוח משחות מכילים hydroquinone 4% ו הם לטעון יותר יעיל מאשר גירסאות OTC. אבל הם גם קשים יותר על העור. מוצרים פופולריים כוללים Obagi ברור, Glyquin, Tri-Luma, ו Solaquin. בדרך כלל, כל דבר מעל 2% hydroquinone דורש מרשם.

יש רופאים הרושמים טרטינואין למאבק בכתמי השמש. Tretinoin הוא סוג של ויטמין A והוא משמש כדי לשפר את המראה של קווים דקים, קמטים, כתמי שמש. זה מגיע בהרבה צורות המותג כולל Renova, Retin-A, Avita, Retacnyl או Stieva-A. יש גם גרסאות גנריות זמין.

פילינג כימי

קליפות חומצה Glycolic מנוהל על ידי רופא העבודה על ידי הסרת השכבה העליונה של העור. ייתכן שיהיה צורך לטפל יותר מפעם אחת ואתה צריך תמיד לשמור על העור מפני השמש לאחר קליפה כימית.

מומלץ מאוד להמתין עד לאחר ההריון או הנקה לטיפול במלסמה או כתמי שמש ותמיד לשמור על העור המטופל שלך מחוץ לשמש על ידי לובש קרם הגנה של לפחות SPF 50 וכובע.

No Replies to "4 דרכים מוכחות להיפטר כתמים בכבד על העור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 23 = 28