3 סיבות מדוע יש לך כתמים לבנים על העור שלך

3 סיבות מדוע יש לך כתמים לבנים על העור שלך

הזדקנות העור

שְׁאֵלָה: יש לי עור חום ואני אסיאתי. עכשיו אני חי בישראל. אחרי 13 שנים פה, ראיתי פתאום כתמים לבנים על שבעה מקומות על העור שלי. למה יש לי את זה ומה הסיבה למחלה זו?

תשובה: זה נשמע כאילו יש לך מצב עור שפיר שנקרא היפומלנוזה gymate אידיוטית, כתמים קטנים שנראים כמו נמשים depigmented. היא שכיחה יותר אצל נשים קווקזיות או בהירות, בגיל העמידה, אך ניתן לראות בכל הגזעים חלק נורמלי מזדקנות.

ככל שאנו מתבגרים הגוף חווה ירידה הדרגתית של melanoyctes ותאי העור כבר לא לייצר פיגמנט, תהליך דומה שגורם להאפרה של השיער. המצב הוא גם יותר ויותר לראות בשני המינים אנשים כהים עור עם היסטוריה של חשיפה לשמש לטווח ארוך, אשר יש להוביל מדענים להאמין כי חשיפה לשמש מוגזמת נזק השמש היא סיבה נוספת של כתמים לבנים אלה.

אומר דרמטולוג ניו יורק דברה ג 'לימן, M.D. מחבר חוקי העור: סודות מסחריים מ ניו יורק דרמטולוג: "Hypodelanosis איידופתית gutate נגרמת על ידי נזקי השמש. השמש הורסת את המלנוציטים בעור. אז הם לא מייצרים עוד מלנין או פיגמנט. אין טיפול. לפעמים מה שאנחנו עושים זה לקחת אקונומיקה העור להלבין את העור שמסביב כדי להבהיר אותו ולשלב את הנקודות הלבנות לתוך צבע רקע בהיר כמו הסוואה. אם יש הרבה נזקי השמש ואת צבע אתה יכול לקחת לייזר או IPL כמו אור הזרקורים ולהוציא את הנזק השמש.

זה יחזיר את העור לצבע הטבעי שלו, שהוא קל יותר יעזור לשלב את הנקודות הלבנות לתוך העור ברקע. "

הערה: זה טיפולים שהוזכרו לעיל אינם מתאימים לעור של צבע, על פי מומחה מוסמך לעור גלאדיס T. לואיס. ורק בגלל שאתה בהיר עור לא אומר כי שיטות אלה יעבדו עליך.

על פי מאמר ב DermNetNZ, שנכתב על ידי החברה הדרמטית של ניו זילנד: "ברוב המקרים, הטיפול אינו נדרש כמו הסימנים הם מזיקים לחלוטין.ניסיונות להרוס את lesions עשוי להשאיר סימנים חומים או סימנים לבנים גדולים, אשר עשוי להיראות גרוע יותר מאשר המצב המקורי ".

כולם מסכימים כי לובש sunscreen חשוב.

"הקונצנזוס הוא כי אין טיפול מדעי או מוכח עבור IGH", אומר לואיס, "אבל אתה יכול למנוע מהם להתרחש או מקבל יותר באמצעות sunscreen."

מוסיף ד"ר ג'לימן: "הדרך הטובה ביותר למנוע כתמים לבנים היא ללבוש SPF 30 ספקטרום רחב של קרני השמש עם תחמוצת אבץ או דו תחמוצת טיטניום או avobenzone או mexoral."

לקבלת מידע נוסף על הגנה מפני השמש, קרא את בטיחות השמש עבור נשים רב-תרבותיות.

ודא כי אתה להתייעץ עם רופא עור, מנתח קוסמטי או מומחה העור כי יש ניסיון בעבודה עם אנשים של צבע וידע מה מתאים למצב העור שלך ואת הצרכים. בנוסף, hypopigmentation יכול להיגרם על ידי תנאים אחרים. לדוגמה, זיהום פטרייתי שנגרם על ידי סוג של שמרים יכול להתרחש במהלך תנאי לחות מאוד. זה לא מזיק וניתן לטפל בו. אז לראות את הרופא או רופא עור כדי לקבל את כתמים או עור לבן תיקונים בדק החוצה.

גנטיקה

שְׁאֵלָה: אני 28 ויש לי לב אלה כתמים במשך חמש שנים. תהיתי אם זה נושא תורשתי. אמנם קטנים, הם עדיין מורגש.

תשובה: כן, אחת התיאוריות היא כי כתמים לבנים, כמו נמשים, יכול גם להיות תורשתי. יש אנשים שהם גם רגישים יותר כתמים גיל בגלל גורמים גנטיים. אם המראה של הכתמים הוא באמת מטריד אותך, אתה יכול להשתמש באיפור הגוף (Dermablend ו נס עור Skin, למשל) כדי לכסות אותם באופן זמני.

נזקי שמש

שְׁאֵלָה: בבקשה תגיד לי אם להשתמש קרם הגנה על הגוף לאחר שהושפע על ידי hypodelanosis אידיופטית gutate.

תשובה: אם אתה חושב על ידי לא לשים קרם הגנה על האזור הפגוע כי תוכל להיפטר כתמים לבנים, לא. כפי שצוין לעיל, רופאי עור מאמינים כי אלה כתמי גיל לבן נגרמות על ידי חשיפה לשמש מוגזמת או מלנין מופרז, כך כדי לאפשר את האזורים להיחשף לקרינת UV יכול לעשות יותר נזק מאשר טוב.

תמיד ללבוש קרם הגנה על כל האזורים החשופים של הגוף.

מבולבל לגבי תקנות ה- FDA קרם הגנה ומה המוצרים יעילים להגנה על השמש? קרא האם קרם ההגנה שלך באמת מגן עליך? ואת מה שאתה צריך לחפש ב sunscreen לעזרה.

No Replies to "3 סיבות מדוע יש לך כתמים לבנים על העור שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 7 =