15 טריקים וטיפים ליישום מסקרה – insightyv.com

15 טריקים וטיפים ליישום מסקרה

בתור מומחה יופי, שאלה אחת אני מקבל הרבה היא מה מסקרה אני משתמש. לעתים רחוקות אני עוזב את הבית ללא מסקרה, כי אני מרגיש שזה מוצר היופי היחיד שיכול למעשה לשנות את פני. כמה סחיפות של החומר וזה עושה את העיניים הקטנות שלי פופ.

המפתח הוא למצוא את מסקרה מושלמת עבורך וליישם אותו כראוי. הנה 15 של טיפים האהובים עלי מסקרה וטריקים.

כיצד להחיל כראוי מסקרה

הפעל את יישום המסקרה שלך בתהליך זה בן 3 שלבים:

 • שלב 1: מניחים את השרביט עמוק לתוך בסיס הריסים, מנענעים אותו משמאל לימין. זה מסקרה ממוקם ליד השורשים – לא טיפים – זה נותן את האשליה של אורך.
 • שלב 2: משוך את שרביט למעלה דרך ריסים, מתפתל כמו שאתה הולך. החלק המתפתל הוא המפתח משום שהוא מפריד בין ריסים.
 • שלב 3: בצעד סופי זה (שבו אני תמיד מדלגת), סגרו את העין והניחו את שרביט המסקרה על הריסים בבסיס ונסעו פנימה כדי להסיר כל גושים.

בחר את המסקרה הטובה ביותר עבורך

בעת בחירת מסקרה, כדאי לשקול את הנוסחה הרצויה (התארכות, עיבוי, עמיד למים, או לא clumping). למידע נוסף על האפשרויות שלך כיצד לבחור את הנוסחה מסקרה נכון.

כדאי גם לשקול את המחיר. אתה יכול לקבל מסכת המרקחת הבסיסית טוב או להשקיע יותר כסף על מסקרה מפוארת. אני מוצא את mascaras fancier להמשיך עם פחות clumping ו לאחרונה, אבל סביר להניח שאף אחד לא יוכל לדעת אם היית לובש מותג דראגסטור או מותג חנות כלבו.

אני מעדיף מסקרה Lancome ואני תמיד להשתמש במסקרה עמיד למים בקיץ או כאשר סקי. בדוק את רשימת מסקרות הטוב ביותר בשוק עבור התאמה מושלמת שלך.

רוב בתי מרקחת וחנויות הכלבו יש מדיניות החזרה מעולה, אז אם אתה מנסה מסקרה לשנוא אותו אתה יכול להחזיר אותו. לעולם אל תנסו מסקרה בחנות כלבו, יש יותר מדי סיכון לזיהום.

במקום זאת, לבדוק את מדיניות החנות של החנות ולקחת הביתה כמה לנסות. כמו כן, לא מקבל suckered לתוך מהפך מלא בבית הקוסמטיקה הדלפק (לראות איך הם להערים עליך על הקוסמטיקה מונה).

כיצד לשמור מלקות מ

עבור חלק, מסרק ריסים הם פשוט יותר מדי קפדנית. אבל עבור כמה איפור האמנים, הם המצאה גדולה לשמור על ריסים גלובליים ללא הפרדה מושלמת. כדי להשתמש מסרק לאש, תחילה להחיל מסקרה על בסיס הריסים, ואז לנענע מסרק את הריסים דרך קצות הריסים שלך.

לא לתוך מסרק את הריסים? להיפטר גושים בלי אותם על ידי הסרת מסקרה עודף מן השרביט. לנגב שרביט על רקמות, זה מבטל כתמים לפני שתתחיל.

עוד דרך מצוינת להיפטר clumps היא לטאטא נקי, טריים מסקרה שרביט דרך הריסים כאשר הם רטובים. או לקנות חדשים או למחזר הישנים.

מחזר שרביט מסקרה ישן אם אתה לא רוצה לטרוח עם spoolies. כאשר אתה מסיים את המסקרה, לנקות את שרביט במכסה של איפור מסיר עיניים, ולאחר מכן לשטוף עם סבון ויבש. שמור את זה נקי על ידי שטיפת זה בכל פעם שאתה לשטוף את כלי האיפור.

אל תפחד לערבב מסקרה

איפור טריק אמנים להשתמש כדי להפוך את הריסים פופ הוא חל שכבה אחת של מסקרה מתמשכת, ואחריו שכבה אחת של מסקרה מעובה.

הסר מוצר עודף עם שרביט נקי נקי (ראה לעיל).

נסה מסקרה צבעונית

חוקי בסיס מסקרה הם פשוטים: שחור עובד עבור כולם אבל יכול להיות קשה על בלונדיניות בהירות. בלונדיניות צריך לבחור חום / שחור ביום השמורה שחור בלילה. בורגונדי או צבעי שזיף לעשות עיניים כחולות פופ, כמו לעשות מסקרה כחול. מסקרה סגולה נראית נהדר על עיניים חומות.

השתמש ריסוס ריס

ריסים קרלינג נותן את העיניים את המראה של להיות רחב ובהיר. לירות אוויר חם מן המכה שלך על תלתל מסקרה במשך 3-5 שניות כדי לחמם אותו לפני ריסים מסולסל. גע בו תחילה כדי לוודא שהוא לא חם מדי. זה מיתוס שאתה צריך להתכרבל ריסים לפני החלת מסקרה. אתה יכול סלסול ריסים לאחר יישום מסקרה, רק לוודא את המסקרה יבש הראשון. Shu Uemura ריס ריסים הם סופר פופולרי ובמחיר סביר.

קנה אותם Amazon.com.

זיג זג את שרביט המסקרה

Zig-zagging שרביט קדימה ואחורה במהלך היישום מסייע לחתוך גושים.

החל על ריסים עליונים בלבד

אמנים רבים מאפרים ממליצים להחיל מסקרה רק על הריסים העליון (אני לציית לכלל זה). אם אתה רוצה לעשות עיניים להיראות רחבה יותר, להחיל מסקרה על הריסים התחתונים, אבל הקפד לתת ריסים מגע קל. לא נהדר בהשגת הריסים התחתונים? נסה לשים רקמה מתחת להם לפני היישום.

השתמש פריימר מסקרה

פריימרים מעיל ריסים ולהפריד אותם לפני החלת מסקרה. איפור אמנים נשבע על ידי פריימר מסקרה. ניסיתי את זה ואת אוהבת את זה, אבל בגלל זה הוא צעד נוסף, אני בדרך כלל להשתמש פריימר רק בהזדמנות מיוחדת כאשר אני מבלה יותר זמן על האיפור שלי. הידיים שלי למטה הוא האהוב של Lancome Cils Booster XL (לקנות מ Amazon.com).

מה זה אומר “החל מעיל שני” של מסקרה

תמיד הייתי מבולבל מהוראות המגזין לריסים עם “לא יותר משלוש מעילי מסקרה”. נראה מגזינים כבר נותן כיוונים אלה מאז שהייתי pre-teen ו סביר לפני. מה שהם מתכוונים הוא להחיל את מעילי המסקרה בבת אחת לפני שהמעיל הראשון מתייבש. לאחר המעיל הראשון מתייבש, תקבל גושים אם תנסה עוד לסחוב על הריסים.

אתה לא משאבת שרביט פנימה והחוצה של צינור

זה רק מציג את האוויר לתוך הצינור, אשר יגרום מסקרה שלך להתייבש מוקדם יותר ממה שהוא צריך.

לכופף את השרביט

אמן איפור אחד נתן פעם את סודו לידיו היציבות: הוא תמיד מכופף את שרביטו בזווית ישרה.

המתן כדי למצמץ פעמיים בדוק פעם אחת יבש

מאז יש לי ריסים ארוכים, אני מנסה לחכות 5 שניות לפני מהבהב אחרי שאני מחיל מסקרה או שאני בסופו של דבר עם נקודות מסקרה לאורך המכסה שלי. אני גם לבדוק את המכסים שלי לפני שאני יוצא כי הסיכויים טובים, יש לי את הנקודות האלה קורה וזה מביך לגלות שעות מאוחר יותר, כי עשית איפור על העבודה שלך על עצמך כאשר אתה עורך היופי על ידי סַחַר.

עוד על מסקרה:

 • 13 הטוב ביותר מסקרה על השוק היום
 • 4 מסקרה שונים – וזה בשבילך?
 • מתי עלי לזרוק את המסקרה??
 • עצה מהירה: איך להשיג ריסים עבה עם מסקרה

No Replies to "15 טריקים וטיפים ליישום מסקרה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.