למעלה 12 מוצרי יופי שחור – insightyv.com

למעלה 12 מוצרי יופי שחור

בעת ובעונה אחת, הקווים הקוסמטיים היחידים שהיו לנשים שחורות היו פלורי רוברטס ויריד האופנה. מאוחר יותר, כאשר חברות המיינסטרים סוף סוף התייחס הצורך איפור העור עבור עור כהה יותר, לעתים קרובות את המוצרים היו עדיין קל מדי או עזב את העור עם בטון לא אטרקטיבי, ashy.

היום יש יותר שורות שנוצרו עבור נשים שחורות. אלה 12 שימו לב (בעבר ובהווה):

Friday
של 12

פלורי רוברטס

צילום: פלורי רוברטס

בשנת 1965 הפכה פלורי רוברטס למותג הקוסמטיקה הראשון שפותח במיוחד עבור נשים צבעוניות. נחשבת לקו היוקרתי של יסודות, אבקות, סומק, עיניים ושפתיים עם “קוסמטיקה צבעונית מגוונת וניסוחים בעור ובחירת צל עבור נשים שחורות”, הוא היה גם הראשון שנמכר בחנויות הכלבו הגדולות.

02
של 12

אופנה קוסמטיקה הוגן

צילום: אופנה קוסמטיקה יריד

בימים הראשונים של יריד האופנה, הייתי צריך לנסוע צפונה של שיקגו כדי למצוא מספר מצומצם של גוונים. המנוח ג ‘ון ג’ ונסון, המו”ל של הָבְנֶה ו מטוס סילון, יצר אופנה הוגן לאחר שהוא שם לב כי דגמי אופנה Ebony יריד היה לערבב יסודות כדי למצוא את הזכות לשלב כדי להתאים את העור.

ג’ונסון פנתה לחברות קוסמטיקה קיימות כדי להגיע לשוק הבלתי מנוצל הזה. איש מהם לא התעניין. בשנת 1973 הוא יצר אופנה קוסמטיקה הוגן. שנים לאחר מכן את קו האיפור גדלה לכלול skincare ואביזרים – וזה הרבה יותר קל למצוא!

עוד קוסמטיקה אופנה הוגן

יריד אופנה של סירנה קוראים
אופנה הוגן הוגן סיום זיקוק מינרליים סקירה קרן

03
של 12

שחור

צילום: Black Radiance

מרקווינס אינטרנשיונל מפתחת קווים לשווקי נישה כדי לענות על צרכי הצרכנים, כמו Wet N ‘Wild עבור שוק צעיר, Tropez עבור Latinas ו- Black Radiance לשוק האפרו-אמריקני. Black Radiance הוא זול חנות סמים בחנות. אני לא מתרשם עם היסודות, אבל הקו יש גוונים שפתון נחמד.

04
של 12

קוסמטיקה פוזנר

צילום: פוזנר קוסמטיקה

Posner נוצר כמו “קוסמטיקה ברמה גבוהה עבור נשים רגילות של צבע”, כי לא רוצה לבזבז דולר העליון עבור איפור. זה עדיין זול. קרנות תחת $ 7 ו שפתון הם תחת $ 6. עוד באותו יום נשברה לי החברה כשהפסיקו בצל אדום, משהו של תות שדה. ההתאמה הקרובה ביותר בימים אלה היא שפתון לחות בברי האדום, אבל זה פשוט לא אותו דבר.

05
של 12

אופל שחור

צילום: אופל שחור

Black Opal תכונות מוצרים לכסות, לתקן, ולשפר את העור השחור. הקו כולל מעריצים, יסודות, אבקות, חוסמי שמן, שפתון טיפול שפתון, קו עור שפותחה עם דרמטולוג ד”ר שריל Burgess.

06
של 12

ממשק קוסמטיקה

צילום: ממשק קוסמטיקה

לפי ממשק “הצרכים של העור השחור הם מגוונים כמו הצלילים שלה” כך שהם יצרו קו מקיף של טיפול ומוצרי צבע כדי לשפר את כל מה שהוא יפה אצל נשים שחורות עם מוצרים שנוסחו במיוחד עבור עור שחור עם בוטנים טבעיים. הייתי מעריץ של אבקת ברונזינג העולמית שלה, אשר הופסק. לְתַקֵן.

07
של 12

קוסמטיקה ורה מור

צילום: ורה מור קוסמטיקה

שחקנית לשעבר ורה מור (לינדה ב עולם אחר) הבחין כי קוסמטיקה שבוצעה כדי להתאים את העור שלה היו באיכות ירודה, ולכן היא השיקה קו משלה, Vera מור קוסמטיקה, בשנת 1980. החברה שלה גדלה לכלול 16 גוונים של יסודות, כמו גם מסתיר, eyeshadows ואת הגהות שפתיים ועוד מוצרים ניתן למצוא בחנויות דואן רייד.

08
של 12

קוסמטיקה אימן

צילום: אימן קוסמטיקה

דוגמנית על אימאן השיקה את החברה ב -1994 כאוסף טיפוח קוסמטי המיועד לכל הנשים של צבע-אפרו-אמריקאי, אסייתי, לטיני ונשים רב-תרבותיות, עם הפילוסופיה כי העור של הצרכים צבע להשתנות לפי גזע, תרבות ואתניות. אוסף אימן קוסמטיקה כולל איפור, עם יותר גוונים הוסיף לאורך השנים, מוצרי טיפוח העור ניחוחות.

09
של 12

אוסף המלכה CoverGirl

צילום: CoverGirl

הנערה כיסוי היו גוונים עבור עור כהה, אבל הגדילה את המספר על ידי יצירת אוסף המלכה, שתוכננה על ידי המלכה לטיפה ואת האמן סלבריטי המנוח אמן רוקסנה פלויד.

לקבלת מידע נוסף, קרא סקירה זו של אוסף המלכה CoverGirl.

10
של 12

b.l.a.c. מינרלים

צילום: b.l.a.c. מינרלים

מייסד ומנכ”ל B.l.a.c, מרסד מאנינג, חיפש מוצרי איפור טבעיים ומוצרי טיפוח שעבדו על סוג העור וצבעו. היא לא מצאה, ולכן החליטה להכין אותם בעצמה. B.l.a.c. מינרלים מספקת מוצרי קוסמטיקה טבעיים ומוצרי טיפוח לנשים צבעוניות ורקעים אתניים מגוונים. אתה תמצא רק על חמישה מרכיבים במוצרים, כי הם ללא סינתטיים, חומרים משמרים, צבעים וכימיקלים אחרים.

11
של 12

ג ‘יין יופי רגיל


אוסף שפתיים אלוהית.
צילום: ג ‘יין יופי רגיל

מישור ג ‘יין יופי קו חדש קוסמטיקה צבע מ SMB Essentials (עור, Mind Body Essentials), אפריקני אמריקאי בבעלות Eco-beauty החברה המשתמשת מרכיבים טבעיים אורגניים. הקו כולל יסודות, מסתירים, צללי עיניים, ושפתון בשם Shine שפתיים אלוהית.

12
של 12

שחור למעלה

צילום: בלאק אפ

קווים אתניים יש תחרות קשה ב Black Up חברה צרפתית שנוסדה בשנת 1999, שפותחה על ידי צוות של איפור מקצועי אמנים כדי לענות על הצרכים של נשים עם גוון עור כהה יותר. זהו המותג האתני מספר 1 בצרפת, ולאחרונה עשה את הופעת הבכורה שלו בארצות הברית, שמוכרת באופן בלעדי באתר האינטרנט של Black Up.

No Replies to "למעלה 12 מוצרי יופי שחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.