12 תלבושות די פסטל אתה יכול ללבוש עכשיו להסתכל שיק

מתוק, צבעי פסטל ladylike הם מגמה אופנה מסיבית לנשים השנה. פסטלים של גלידה, כולל ורוד ורוד, עלי כותרת של עלי כותרת, לבנדר תוסס, צהוב אננס וכחול ביצים של רובין, הוצגו בכל רחבי המסלולים המעוצבים לאביב ולקיץ. פסטלים הם בכל רחבי סגנון הרחוב עכשיו, שבו המשפיעים הם ערבוב התאמת אלה גוונים מגניב, מושתק אחד עם השני נייטרליים, כדי ליצור תלבושות טריות. אז אם הסגנון שלך הוא עצבני, preppy, או משהו אחר לגמרי, אנחנו כבר מעוגל את מיטב בגדי פסטל בסגנון הרחוב כדי לעורר אותך ללבוש את אלה צבעים רכים עכשיו.

רְחוֹב style mint green jeans

כריסטיאן ויריג / גטי

מנטה ג'ינס ירוקים טריים לאופנה בקיץ אופנה השנה. הנה מראה יפה בסגנון רחוב אתה יכול להעתיק, כי סגנונות אופנתיים, ג'ינס ירוק קצוץ (אלה מן הקו 501s חדש של לוי של ג 'ינס ג' ינס צבעוני) עם סוודר ורוד רך ואביזרים פסטל יפה. 

טיפ: קח דף זה משפיע בסגנון הרחוב ולהוסיף תחכום כדי הלבשה, בגדים פסטל, על ידי שכבת מעיל חצאיות קלאסי על גבי.

02
של 12

ראש לתלבושת ירוק הבוהן

רְחוֹב Style Head to Toe Green Outfit

קירסטין סינקלר / גטי

זה כל כך קל להיות ירוק כאשר הצבע הוא פסטל בעדינות, כפי שניתן לראות בתלבושת רכה ויפה למדי. חולצת תחרה מתאימה וחצאית מקסי הן פריטי הלבשה אופנתיים לאופנת הקיץ והאופנה השנה, שנראים טריים ולא צפויים בלויים, במנטה מרגיעה.

טיפ: לנעול נעליים שחורות כדי להוסיף הסופיסטיישן הראש אל הבגדים פסטל הבוהן.

03
של 12

Mint ירוק לבנדר תלבושת

רְחוֹב Style - Mint Green and Lavender Outfit

מתיו ספרזל / גטי

כמה גוונים פסטל לשחק טוב במיוחד יחד, כפי שניתן לראות זה אופנתי מזג האוויר חם התלבושת. צלילים ירוקים ולוונדים מבודדים נראים רעננים ומודרניים באותו מראה, במיוחד כששניהם מעוצבים בבדים רכים ולא מובנים עם מעט ברק.

טיפ: ז 'קט ג' ינס הוא מושלם, מזדמנים שכבת העליון להביא מבנה וצורה לתלבושות הקיץ הזורם שלך.

04
של 12

מעיל ירוק

רְחוֹב style - Green Coat

קירסטן סינקלר / גטי

טוויד מסוגנן מעוצב בתבנית ירוקה, מנטה ירוקה, עבור מעיל הדום שייראה נפלא על כל בגדי האביב והקיץ שלך. הנה, היא יוצרת תלבושת מפנה ראש, שחוקה מעל סוודר נשי וחצאית מיני קלאסית. 

טיפ: שכבת מעיל קפיץ באורך שלושה רבעים על חצאית קצרה ורגליים יחפות, לצללית ארוכת-טווח שמרגישה מודרנית עכשיו.

05
של 12

מכנסיים כחולים

רְחוֹב style - Blue Pantsuit

קירסטן סינקלר / גטי

אתה רוצה להיראות כמו הבוס - אז למה אתה אי פעם ללבוש בגדים משעמם לעבוד? בעונה זו, הבחירה שלנו עבור התלבושת האופנתית ביותר ללבוש למשרד הוא pantsuit מתואמת בצבע פסטל יפה. אנחנו פראי במיוחד על המכנסיים בסגנון החבר הזה של ביצה של רובין, כמו משוחק על ידי סגנון רחוב משפיע.

טיפ: ללבוש נעלי התעמלות עם מכנסיים pantsuit מתואמת, עבור מראה unussyy מרגיש סופר אופנתי השנה.

06
של 12

ורוד על תלבושת סגולה

רְחוֹב Style - Pink On Purple Outfit

אדוארד ברתלוט / גטי

לשחק עם גוונים של ורוד וסגול בתלבושת זהה בעונה זו, עבור מבט מדורג פסטלים שמרגיש אולטרה אופנתי עכשיו. כאן, מעיל גשם ורוד אלמוגים מרובד מעל לבוש לבנדר חיוור, יצירת אפקט רך, מפגין מובנה זה נשית ורבת עוצמה.

טיפ: אביזרים לבן יכול להיות אופנתי אופנתי ו מודרני אל הרחבות השחורות הרגילות, כאשר אתה לובש בגדי פסטל.

07
של 12

מכנסיים ורודים

רְחוֹב style Pink Trousers

מתיו ספרזל / גטי

אנחנו אוהבים את העונה של ורוד מכנסיים אופנה המגמה לנשים, כפי שניתן לראות בתמונה בסגנון הרחוב הזה. מכנסיים ורודים נוזל עם אופנתי, בסגנון athleisure בפירוט פס על הצדדים הם חתיכת רוטב פנטסטי להוסיף את המלתחה שלך עכשיו. אתה יכול ללבוש את המכנסיים האלה עם כל דבר, החל מסוודר אפור האהוב עליך, כדי סוודרים צוואר צוות, חולצות וחולצות מודפסים, תלוי אם אתה רוצה להלביש אותם למעלה או למטה.

טיפ: נסה ללבוש חולצה כהה מעל מכנסיים ורודים בהירים, כדי לשמור על המיקוד ישירות על מכנסיים מדהים שלך.

08
של 12

ללבוש מעיל ורוד עם כל שחור תלבושות

רְחוֹב style nk Coat and Black Outfit

קירסטן סינקלר / גטי

האם המגמה בארון שלך מפריד שחור מפריד? מעיל פסטל עליז הוא רכישה נהדרת שאתה יכול לעשות עכשיו, זה יוסיף סגנון אופנתי וצבע כל התלבושות שלך עבור המשרד ללבוש סוף שבוע מזדמנים. ניגודיות גבוהה שחור ורוד היא דרך מבוגרת ללבוש צבע ילדותי אחרת, זה בדיוק כמו לביש למשרד כפי שהוא עבור ימים מזדמנים ובסופי שבוע.

טיפ: פופ את הצווארון שלך במעיל פסטל עבור מגע של סגנון רטרו מגניב העונה.

09
של 12

מקטורן ורוד וחצאית סגולה

וָרוֹד Jacket and Purple Skirt

אדוארד ברתלוט / גטי

ללכת גדול או ללכת הביתה בעונת האופנה הזאת, בחצאית קפואה סגולה, סגולה מקומטת עם ז 'קט ורוד קריר, עלי כותרת. תסתכל איך זה משפיע סגנון יש משולשת על מגמת פסטל, על ידי הוספת גם צעיף מודפס יפה בגוונים סגולים התואמים את החצאית שלה.

טיפ: חגורות את התלבושות שלך על המותניים כדי ליצור הגדרה ולהראות את הצורה הנשית שלך, במיוחד כאשר אתה לובש אורך חצאית ארוכה.

10
של 12

אמור כן לצהוב

רְחוֹב style - Yellow Outfit

קירסטן סינקלר

גוונים של צהוב, מתוך חמאה חיוור כדי בננה מודגש ונרקיסים dandy, הם מסוגנן להפליא עכשיו באביב ובקיץ אופנה. בסגנון זה נראה בסגנון, מעיל קטיפה מרוסק וחצאית אורך MID נראה מפתיע מודרני ורענן אננס צהוב. האורך של החצאית באמת עובד עם מעיל ארוך, כדי ליצור צללית מתוחכמת שמרגישה צרפתית מאוד.

טיפ: התאמה פסטל מפריד עם חתיכת נייטרלית חתיכות, כגון סוודר בצבע בז 'בתמונה כאן, כדי להוסיף פולנית לתלבושות שלך עבור ראיונות, מצגות או פגישות הלקוח.

11
של 12

השמלה מקס צהוב

רְחוֹב style Yellow Maxi Dress

קירסטין סינקלר / גטי

אנחנו אוהבים את התלבושת הזאת עם שמלה ארוכת שרוולים בשן הארי הצהוב, להתלבש בסופי שבוע. המרקם על השמלה גם מוסיף שפע של עניין. היינו לובשים את המראה הזה לבראנץ 'או לקניות עם החברות שלנו, כאשר אנחנו רוצים לעורר קנאה.

סטיילינג טיפ: שכבת מעיל שחור או מעיל על שמלה צהובה, עבור שילוב צבע השפעה גבוהה המוסיפה פולנית מיידית, כאשר אתה רוצה לעשות השפעה.

12
של 12

שמלת כלה בסגנון פסטלים

רְחוֹב style - pastel dress

דניאל ZuchnikGetty תמונות

לפעמים, אישה רוצה לפנק את הצד הילדותי שלה - ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר ארוך, זורם, הפוני הקטן שלי בהשראת השמלה בגווני פסטל מרובים? 

טיפ: ללבוש ז 'קט עור שחור האופנה על שמלות רומנטיות ותלבושות עם חצאיות ארוכות floaty, כדי להוסיף תחכום מיידיות בסגנון המראה הכללי שלך.

No Replies to "12 תלבושות די פסטל אתה יכול ללבוש עכשיו להסתכל שיק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    73 − = 71