12 גילוח טיפים למניעת שיער צומח

12 גילוח טיפים למניעת שיער צומח

גילוח הוא שיטה מהירה וזולה להסרת שיער, אבל זה יכול להוות בעיות עבור אפריקאים אמריקאים ואחרים עם עור כהה או עם שיער מתולתל או גס. גילוח חותך שיער על פני השטח ויכול לגרום עור מגורה שערות צומח. בנוסף שערות צומח, טכניקות גילוח לא תקין יכול להוביל לנקבוביות כהות כתמים כהים על העור.

הנה כמה טיפים שיעזרו לך להשיג גילוח חלקה ללא גירוי בעור ואת היווצרות של שערות צומח.

לא לגלח דבר ראשון בבוקר

רגליים יכול להיות נפוח עקב זרימת מופחתת זרימת הדם. לעשות כמה מתיחות, או יום ראשון salutations או פשוט לנוע סביב כ 15 דקות כדי לקבל את המערכת הולך.

גילוח לאחר אמבטיה או מקלחת

 • באמבטיה: לרחוץ עם מים חמים (לא חמים) כך שיער ניתן להסיר בקלות מן השורש כאשר הנקבוביות פתוחות. רחצה מרכך שיער ומקלה לחתוך. משרים רק 2 - 3 דקות ולא יותר מ - 10. אם אתם להשרות זמן רב מדי, העור יתחיל לקמט ולהתנפח, מה שמקשה על גילוח.
 • במקלחת: מקלחת מהירה עשויה להיות ההימור הטוב ביותר שלך אם אתה מתכנן להתגלח, ככה אתה לא תתפתה להשרות זמן רב מדי. האדים מהמקלחת יפתחו את הנקבוביות וירככו את השיער לגילוח טוב יותר. שוב, אין להשתמש במים חמים על העור שלך, אשר יהיה יבש מדי.

פילינג להסיר עור מתים וחסימה

פילינג עוזר להפחית את המופע של השיער הצומח.

זה unclogs הנקבוביות על ידי הסרת עודף חלב, לכלוך וזוהמה על העור. קילוף רגיל יעזור השיער הצומח לגדול מתוך זקיק השיער במקום להסתלסל בחזרה לתוך העור ולעזור לשחרר כל שערות שעשויות להילכד מתחת לעור המת. עור מת יכול גם להדביק סכיני גילוח ולהוביל לגילה לא אחידה.

אם אתה רגיל גילוח, אתה רק צריך exfoliate פעם בשבוע. זה כדי למנוע גירוי, במיוחד אם יש לך עור רגיש. גילוח כשלעצמו למעשה משפשף את העור.

בחר את מכונת גילוח העכבר תכונות

השתמש בתער גילוח מרובה; עם תכונות מועילות כמו להבים רכוב על האביב, ידיות ארגונומיות, ודברים להגן על העור תוך הרמת שערות, כמו רצועות לחות. תער חד פעמיות כמו ג'ילט ונוס חיבוק הוא אופציה נהדרת. קנה על Amazon.com.

לא לגלח עם להב עמום

זה יכול לגרום לתער לגרור על העור ולגרום לגירוי.

השתמש תמיד תער נקי, נקי על עור נקי.

אם אתה מגלח באופן קבוע, זה יהיה כנראה צריך להיות מוחלף לאחר 5-6 משתמש. אתה יכול גם לדעת אם הגילוח שלך צריך להיות מוחלף אם למצוא את עצמך החלת לחץ יותר מדי כדי לקבל קרוב לגלח. עם תער טוב קרם גילוח, אתה לא צריך ללחוץ חזק מדי.

השתמש ג 'ל גילוח או קרם

תמיד להשתמש בג 'ל גילוח או שמנת. לעולם לא לגלח את העור היבש. ג 'ל גילוח או קרם יעזור להב לדאות לאורך העור ולהפחית גירוי ואת nicks. עור נרגז ודלקת יכול להוביל לחסימה של זקיק השיער המוביל לשערות צומחות. קרם גילוח וג'ל מסייע גם לעור לשמור על לחות בזמן גילוח.

באיזה מהם כדאי להשתמש? ג 'ל טובים יותר לסייע להב לדאות לאורך העור כפי שאתה להתגלח. Aveeno ג'ל גילוח טיפולי הוא אופציה נהדרת לעור רגיש וגם מסייע במניעת צריבת גילוח. קנה על Amazon.com. קרמים נהדרים לשימוש אם אתה צריך לחות נוספת. Skintimates עושה קרם גילוח לחות נהדר משאיר רגליים חלקות רכות. קנה על Amazon.com.

באיזה כיוון אתה צריך להתגלח??

לגלח בעדינות בכיוון של צמיחת שיער, כדי למנוע שיער צומח. שיער על הרגל בדרך כלל גדל כלפי מטה.

גילוח נגד התבואה נותן גילוח קרוב יותר, אבל כאשר אתה מתגלח קרוב מדי עם השיער גדל בחזרה, הוא יכול סלסול לאחור, לשבור את פני העור ולהפוך ingrown, גרימת זיהום של זקיק, אדמומיות, ודלקת. להתגלח עם לחץ קל, עם שבץ ארוך, עדין, לוקח את הזמן שלך כדי למנוע nicks ו scrapes.

טיפים לגילוח פוסט

 • סכין גילוח נקי בזמן גילוח: שוטפים את התער לעתים קרובות תוך גילוח למנקה ואפילו לגלח יותר.
 • החל קרם לחות: יש לשטוף היטב את העור כדי להסיר את הג 'ל או את השמנת. לאחר מכן להחיל moisturizer בתוך חמש דקות לאחר גילוח כדי לאטום במים. קרם לחות צריך להיות מרגיע, חומרים אנטי דלקתיים, שום דבר עם גירוי פוטנציאלי. בחרו אלוורה או חמאת שיאה.
 • השתמש בחומרי חיטוי טבעיים לטיפול בשיער צומח: אם יש לך שיער חודר, אתה יכול להשתמש בשמן זית, שקדים או חוחובה ישירות על האזורים המבוצעים. כמו כן להשתמש חיטוי טבעי כמו שמן עץ התה או שמן אתרי לבנדר כדי לעזור להפחית את הדלקת.
 • שוטפים ומייבשים את התער. אין לייבש עם מגבת או רקמה, אשר יפגע את הלהב.

No Replies to "12 גילוח טיפים למניעת שיער צומח"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 33 = 40