11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

Getty: מקור תמונה

ככל שאנו מזדקנים, העור שלנו מפתחת קווים עדינים וקמטים, ואנו עשויים לפתח הרגל של גניחה על חלקים שונים של הפנים שלנו שאנחנו רוצים שנוכל לשנות - הלסתות השוקעות, העור החיוור, הקווים העמוקים על צדי האף שלנו. אני עצמי אשמח יום אחד לאהוב. אני רק חצי צוחק.

לפני שאתה הולך מתחת לסכין, לשקול את כוח ההפיכה של האיפור. אני קורא את זה 11 שלבים תהליך המתואר להלן "מתיחת פנים מיידית". זה אולי נראה כמו הרבה איפור, אבל זה ממש לא. האיפור והמברשות שלי משתלבים בתיק קטן שאני יכול לשאת במזוודה שלי, תיק סוף השבוע ואפילו תיק הכתף - בקושי תופסים מקום. ומצאתי ברגע שאתה מושלם זה 11 שלב צעד להרים, זה ייקח פחות מ 10 דקות לעשות.

תמשיך.

שלב ראשון: הכן את העור

איפור יודע את הסוד כדי איפור מושלם העבודה היא בעצם לא איפור, אבל במצב של העור. אם העור שלך במצב מצוין, לא תצטרך הרבה איפור.

אחת הבעיות הגדולות ביותר עם הגיל היא יובש. לפני החלת איפור עיניים או יסוד, תמיד להתחיל עם slathering נדיב על קרם לחות. צעד זה הוא סופר חשוב כי זה plumps את העור, והוא יכול להפחית את המראה של קווים דקים ו קמטים.

החל קרם לחות על פניך כולו קרם עיניים דוט סביב העיניים שלך. על פני השטח היבש שלך, dab קצת עשבי תיבול פנים עשיר. (אתה יכול לדלג על חלק זה אם יש לך עור שמנוני או שמעולם לא ראיתי את החיים שלך נחשב הצורך במרפסת פנים).

02
מתוך 10

לנקות את קו המצח שלך

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

לנקות את קו הגבות.
לנה קלרה עבור גטי

הגבות מתעלמות לעתים קרובות, אבל קבוצה גדולה של גלים חשובים כמו טון העור, עיניים מורכבות לחלוטין ואת צבע השפתיים הנכון. כל אמן איפור שאני מכיר ממלא את הגבות שלה. זה הדבר הראשון שהיא עושה. מצחה טוב יכול להיות פחות איפור. זה יכול להיות אחד הדברים המעטים שאתה צריך.

ישנן 3 בעיות גבות, כי נשים מבוגרות רבות פנים. הראשון הוא גלים כי הם יצאו מכלל שליטה, כמו גן שמאל לגדול ללא תלות. הבעיה השנייה היא צורה רעה - עבה מדי על קצה אחד, עבה מדי על השנייה, או מצחה שעוצמת קצרה מדי. והבעיה השלישית שמתרחשת באופן טבעי ככל שאנו מזדקנים, היא גלים דקים.

מתוך דפדפן בקרת

החדשות הטובות בשבילך מחוץ לגוף שליטה נשים הוא כי גלים מלאים כל כך עכשיו. הצעירים הם ציור שלהם, עושה הגבות שלהם מופיעים אפילו מלא יותר. הייתי באיסלנד בקיץ הזה, והמשהו היפהפה של 20 ומשהו היה בגבות שנראו כמו כוכביות. ברור מזויף, כמובן מלא.

אם אתה נופל לתוך המחנה הראשון, מקבל את הגבות שלך מקצועי מורטש, השחלה או שעווה היא הדרך ללכת. לאחר Pro יש בצורת הגבות שלך, תחזוקה היא פשוטה יחסית. כל מה שנדרש הוא מראה מגדלת ו פינצטה גדולה של פינצטה (האהובים עלי כל הזמן: פינצטה). בצע את המפה שנקבעה על ידי הפרו ו לסחוט את stragglers.

ראה כיצד לעצב את הגבות שלך לקבלת טיפים על להיות הורים גבה.

דפדפן מעוצב בצורה גרועה ודפדפן דליל

אלה במחנה "רע בצורת בצורת" גם צריך ביקור מקצוען, אז הם צריכים לקבל נוח עם מילוי החלקים דלילה. עיפרון פשוט עשוי להיות כל מה שאתה צריך.

אם יש לך גלים דלילה, יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול למלא את הגבות עם עיפרון, לקבל קעקועים או אפילו שיער אמיתי תפור לתוך הגבות שלך, סוג של כמו שהם עושים בחורים עם נשירת שיער.

השיטה הקלה ביותר היא למלא גלים דלילים עם עיפרון בעיניים, אבל אני מעדיף להשתמש בצללית כהה בצבע המתאים לגבות שלך. השתמש במברשת גבה טבול בצבע כדי למלא את הגלים.

אל תחמיצו איך למלא בדלילות דלילה 9 טעויות גבות אתה עשוי להיות ביצוע.

03
מתוך 10

יצירת עור אפילו טון

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

לנה קלרה עבור גטי

לאחר moisturizer שלך על וכן להשרות, הגיע הזמן להסוות את כהה, מתחת לעין עיגולים, כל veins כחול סביב העיניים ואת כתמים אדומים על העור. כל אלה "פגמים" הם נורמליים על נשים בכל הגילאים ואת החדשות הטובות הן, הם יחסית קל לכסות.

  • כדי להסתיר מעגלים כהים, קונסילר נקודה מתחת לעיניים. לחץ על קונסילר עם כרית של האצבעות.
  • נקודה קונסילר על כל האזורים האדומים על הפנים. אם יש לך כתמים אדומים סופר כי קונסילר או קרן אור לא יכסה, להשתמש בסיס מקל על אזורים אלה בלבד. החל עם יד קלה - יותר מדי מקל מקל יכול להשאיר אותך עם הפנים עוגה.
  • לבסוף, כל הנשים צריכות להחיל קרם בהיר או קרן על הפנים אפילו את הטון העור שלהם. אני ממליץ לכסות רק את האזורים המחייבים אותו - בדרך כלל לאורך צידי האף ועל הסנטר.

עדיף ליישם קונסילר לפני קרן כי ברגע שאתה מכסה את חתיכות רע שלך, אתה עשוי להבחין שאתה צריך פחות בסיס או קרם לחות.

למידע נוסף 20 טיפים לטיפוח כל אישה מעל 50 צריך לדעת.

04
מתוך 10

הוסף מימד לפנים שלך

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

קווין דאטון בשביל גטי

יופי אחד טריק אני אוהב לחלוק עם נשים היא איך להוסיף מימד על פניהם באמצעות ברונזה. יישומי לאורך הלסת ועל המקדשים, ברונזר יכול לתת את הפנים שלך את האשליה של להיות מסותתים.

אתה יודע כמה נהדר אתה מרגיש עם שיזוף? ברונזה טוב יכול גם להשפיע על זה, הוספת צבע הפנים החיוורים אחרת. כדי להוסיף צבע, להשתמש במברשת מעוגלת גדולה כדי להחיל על כתמים בהם השמש פוגעת באופן טבעי - המצח, הלחיים והאף. הקפד לפוצץ את הברונזה עודף אז אתה לא הולך החוצה.

למידע נוסף כיצד להשתמש מתאר באמצעות איפור.

05
מתוך 10

להאיר את גוון עמום

הטוב ביותר highlighters

איב סן לורן.
אֲמָזוֹנָה

עוד יופי טריק אני נשבע על ידי הוספת קלילות על הפנים באמצעות הדגשת pens. כל שעליך לעשות הוא לקחת עט סימון (אני אוהב את איב סן לורן טאצ 'ה Eclat Concealer, בתמונה כאן, קנה אותו מאמזונס), ושמור על העיניים במראה, הורד את הסנטר. קח את העט וסחוב אותו על כל הקווים הכהים על הפנים שלך. אלה בדרך כלל לאורך האף ו מתחת לזוויות הפה. להרים את הפנים ולהחיל כמה swipes על כל גבה. למזג את הצבע עם כרית של האצבעות. המאיר יהיה ממש "להרים" את הפנים שלך.

צעד אחורה והסתכל על המראה שלך. אתה צריך להיראות רענן יותר ער. אני נותן יותר הדרכה על זה כיצד להשתמש באיפור מאיר.

06
מתוך 10

איך להמציא עין בוגרת

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

אנשים עבור גטי

הרעיון מאחורי להמציא את "בוגרת" הפנים היא לא ללכת יותר מדי החוצה. אתה לא רוצה להיראות כאילו אתה לובש הרבה איפור. אז להתחיל עם יד קלה ולהחיל מעילים נוספים כפי הצורך.

כשזה מגיע לעיניים, להחליט כמה אתה רוצה לשחק אותם. אם אתה רוצה מגע קל, פשוט לטאטא צבע נייטרלי מעל המכסה אל עצם הבריח ולהחיל עיפרון על הריסים התחתונים, smudging אותם קצת אז אין להם קו קשה. אם אתה רוצה עין נועזת, להחיל צל כהה יותר בקודקול העין, כדי לוודא לערבב, למזג, לשלב את הצבע פנימה אתה יכול מעקב עם צבע הדגשת על עצם העצם, אבל אני בדרך כלל לדלג על צעד זה כי זה יכול להיראות לא טבעי.

צעד אחורה והסתכל על העיניים שלך. אם אתה צריך הגדרה יותר על המכסה העליון, להחיל אניה נוזלי הזכות הריסים. אם יש לך עור בהיר ושיער, לא ללכת כהה יותר חום או אפור. אם יש לך עור כהה, אתה יכול לברוח עם אניה שחור.

קבל טיפים נוספים איפור עיניים טיפים איפור עיניים עבור נשים מבוגרות.

07
מתוך 10

היתרונות של נס ריל טוב ריל

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

ריסים ריסים ריסים שקר.
אנתוני לי על גטי

כל אמן איפור יגיד לך כי curler ריסים הוא חייב אפילו על נשים עם ריסים טבעיים מדהימים ביותר. והם צודקים: מסתלסל אותם יכול לעשות פלאים כדי לפתוח את העין.

אני אור כדי לחמם את תלתל הריסים שלי עם זריקה של המייבש מכה במשך כ 3 שניות (לא יותר או אתה יכול לשרוף את עצמך) לפני סלסול הריסים שלי. אם אין לך ריסים ארוכים באופן טבעי אתה יכול לשקול לקבל הרחבות ריסים. אלה הם פופולריים מאוד כרגע על נשים בכל הגילאים.

ברגע שאתה סלסול הריסים שלך, להחיל 2 מעילים של המסקרה האהובה עליך.

08
מתוך 10

סומק - מצרך עבור רבים, אבל לא כולם

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

לנה קלרה עבור גטי

טיפה של סומק יכול להיות מגע מושלם לגוף גדול מאופרת. אבל אני מרגישה מאוד שלא כל הנשים צריכות להסמיק. אם יש לך רוזצאה או רק צליל אדמדם - לחשוב עור חיוור כי כוויות בקלות בקלות סומק - אתה יכול לדלג על סומק. סומק הוא בעצם סומק מזויף ואת העור שלך באופן טבעי מסמיק. יש דבר אחד פחות לדאוג.

אם יש לך עיניים כחולות, שיער בלונדיני ושפתיים ורודות, כבר יש לך הרבה צבע קורה. אין שום צורך להוסיף את השטיפה המזויפת.

אבל אם יש לך עור צהוב או זית ואת המראה שלך נוטה להיות יותר חיוור מאשר rudy, סומק עשוי להאיר את הפנים שלך יפה. אם יש לך שיער כהה ועור בהיר, מסמיק מוסיף קצת צבע על הפנים שלך.

זכור כי ייתכנו פעמים אתה יכול ללכת בלי פעמים אתה צריך להוסיף את זה. רק להסתכל במראה ולשאול את עצמך, "היום, אני צריך קצת צבע?"

ישנן דרכים רבות ליישם סומק כך מדגיש את התכונות הטובות ביותר שלך, אבל היישום הפופולרי ביותר עבור סומק הוא על התפוחים של הלחיים.

למעשה, אם אי פעם למצוא את עצמך ממהר יופי עם רק דקות כדי להחיל איפור, אני ממליץ להחיל קרן כהים, מסקרה, סומק ושפתון. זה כל מה שאתה באמת צריך להיראות מושלם.

ראה סומק: כיצד ליישם את זה נכון.

09
מתוך 10

כדי אבקה או לא אבקה - זאת השאלה

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

לנה קלירי עבור גטי

העור הדליל נמצא. ופעם שאנחנו פוגעים בגיל מסוים, זה יכול להיות קשה יותר לקבל עור מטומטם באופן טבעי. (הו, עור יבש, begone). אני אוהב לדלג על אבקה כשאני עושה את האיפור שלי, אבל אם אתה מרגיש שאתה צריך אבקה כדי להגדיר את האיפור שלך, עכשיו זה הזמן לעשות את זה - בסוף שגרת האיפור שלך, ממש לפני החלת שפתון.

10
מתוך 10

קצת צבע או ברק על השפתיים עובר דרך ארוכה

11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך

ולדימיר גודניק על גטי

פעם הכרתי אישה מבוגרת שרק לבשה שפתון. לא מסקרה, לא יסודות, לא אבקה או קונסילר. רק שפתון אדום בוהק. והיא נראתה מושלמת. כמובן שזה עזר לה עור נהדר וריסים ארוכים באופן טבעי כי עקף את העיניים הכחולות ביותר שראהתי אי פעם. אבל השפתון האדום הבוהק היה הפופ שגרם לה להיראות. היא בחרה צבע מחמיא לטון עורה. הדבר המעניין היה שהשפתון האדום הפך את שערה האפור והכסוף ואת העיניים הכחולות. פשוט ממש יפה.

עכשיו אני לא מטיף לכולנו לצאת ולאמץ את המראה החתימתי הזה. אבל זה מוכיח נקודה: שפתון יכול באמת לעשות או לשבור. שפתון כהה מדי על הפנים המורכבות עשוי להיראות ליצנית. אם עשית את העיניים בכבדות ואז ללכת אור על השפתון לבחור צבע מבריק או אור. אתה יכול ללכת על שפה מודגש, אבל אם אתה עושה, לשחק את שאר האיפור שלך. שילוב קלאסי הוא עין מעושנת, מראה נייטרלי. שילוב קלאסי נוסף הוא שפה ורודה בהירה ועין טבעית. אתה יכול לעשות שפה אדומה, אבל לשמור על איפור העיניים והסומק למינימום.

ראה טיפים שפתון לנשים מבוגרות ועוד עצות איפור לנשים בוגרות, לא לפספס נשים מבוגרות טיפים איפור.

No Replies to "11 איפור טריקים זה ייקח שנים את הפנים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − = 79