11 דרכים טבעיות למניעת קלוואידים

11 דרכים טבעיות למניעת קלוואידים

אם אי פעם פיתחת צלקת קלואידית, אתה יודע כמה נורא זה יכול להיראות וכמה קשה זה לטפל.

עור של צבע הוא רגיש לסוג זה של צלקת ואת כהה את העור, כך גדל הסיכוי יהיה סיכוי של הצטלקות hypertrophic או keloid. שניהם מורמים צלקות שנגרמו על ידי יתר חריגה של רקמת העור כמו פצע מרפא. Keloid היווצרות ריפוי הפצע הוא רק ממשיך ללכת הולך כמו ארנב Energizer, אבל זה לא חמוד.

 

Keloids יכול להיגרם על ידי אקנה, כוויות קלות, חתכים, שריטות, או שריטות. בניגוד צלקות נורמלי אפילו hypertrophic, צלקות keloid להרחיב מעבר לאתר הפצע המקורי לתוך האזור שמסביב. איך צלקות keloid לפתח במונחים של גודל, ממד וחומרה יכול לסבול את חומרת הפציעה והיכן הוא נמצא. Keloids נחשבים תורשתי נוטים לרוץ במשפחות. 

Keloids קשה לטפל והם לא הולכים משם בכוחות עצמם. לאחר צורות keloid, אתה לא יכול לבטל לחלוטין את הצלקת, אם כי מטופלים מוקדם, אפשר לצמצם את המראה. אם אתה יודע שאתה נוטה הצטלקות keloidal, ישנם צעדים שניתן לנקוט כדי למזער את הסיכוי של היווצרות שלהם.

למד כיצד להימנע מצלקות עתידיות:

1. הימנע גילוח

הימנע או תיזהר בעת גילוח כדי למנוע nicks וחתכים.

2. לטפל אם יש לך אקנה

אם יש לך אקנה, לא פופ פצעונים ולשמור על משטר טיפול נאות העור.

  ראה רופא עור כדי לשמור על אקנה תחת שליטה. פצעי אקנה חמורים יכולים להתפתח לצלקות קלואדיות שיכולות להיות גרועות יותר מאקנה.

כיצד לטפל באקנה בעור של צבע

3.  הימנע הגוף Piercings ו קעקועים

 Keloids יכול לפתח על תנוכי אוזניים פשוט פירסינג האוזן, גוף אחר נוקב כמו גם קעקועים.

 

4. אם אפשרי אניתוחים קוסמטיים

אם יהיה צורך לבצע הליך כירורגי נוטים הצטלקות keloid, תן המנתח לדעת ולדון מה ניתן לעשות כדי למזער הצטלקות. ישנם דברים המנתח יוכל לעשות כדי לנסות להימנע קלוידים, כולל זריקות קורטיזון לתוך אזור הפצע באמצעות סטריי רצועות כדי לשמור על המתח מן הפצע. בצע את ההנחיות לכתוב הודעה למכתב. 

5. פגע פציעות ו כוויות מיד 

שמור על פצעים נקיים באמצעות ניקוי עדין ללא מרכיבים קשים או מגרים. הפעל מים קרים על כוויות או להשתמש דחיסה מגניב. עבור כוויות רציניות או פציעות לראות רופא.

6.  שמור על הפצע לחות

לחות את הפצע כדי למנוע את הצלקת מ ייבוש ואולי מחדש. כדי לעזור לחות לקלוט ולהרגיע פצעים, לחמם מטלית רטובה במיקרוגל כדי להחיל חום לח (לא חם מדי) על העור הפצוע ופעל עם קרם לחות עדין.

7.  לעסות את הצלקת

עיסוי יכול לעזור עם ריכוך וריפוי של צלקות.

8.  צמחים ו הביתה הסעד

מעל הדלפק ותרופות צמחים לא נראה לעבוד אחרי keloid כבר יצרו. רוב תרופות תוצרת בית פשוט לשמור את הצלקות משומן ואת העור לח ולהסייע להאיר החושך שנגרם על ידי הפצע.

  הקפד לא להשתמש בכל דבר כי יהיה עוד יותר לגרות את העור. גם לדבר עם הרופא שלך לפני השימוש בכל תרופות צמחיות על פצעים וצלקות.

  • תמצית בצל (נמצא ב ללא שם: Mederma) עשוי לפעול אם משתמשים בו מיד בצלקות חדשות. 

תמציות צמח אחרות לשימוש לפני צורות keloid הם סנטילה אסיאתיקה ו בולבין.  שניהם נמצאים קרם אלפא סנטה, אשר משמש לעתים קרובות תחת קלטת microporous. 

  • בולבין יש תכונות אנטיבקטריאליות ומסייע להפחית תגובה דלקתית וייצור fibroblast. 
  • סנטלה אסיאטיקה הוא צמח מרפא המכיל ספונינים (תרכובות כימיות הנמצאות בצמחים מסוימים) המסייעים בריפוי פצעים ומעכבים תגובה דלקתית.

תרופות טבעיות אחרות שעשויות לפעול לטיפול בצלקות חדשות הכוללות ג'ל אלוורה, חמאת קקאו, לבנדר, קלנדולה, עץ תה ושמן קיק, חומץ תפוחים, שמן שום, לימון ומיץ בצל.

 

9.  הימנע מחשיפה לשמש

הימנע מחשיפה לשמש ולהשתמש sunscreen או ביגוד מגן כדי להגן על הצלקת ולשמור אותו מחשיך נוספת.

קָשׁוּר: מוצרים מובילים להגנה על השמש

10.  לרפא מבפנים החוצה

זה גם חשוב לאכול תזונה עשירה מזין ולשתות נוזלים בריאים כדי לעזור לבנות רקמות חדשות ולהסיר רעלים.  

קָשׁוּר: מזונות למעלה עבור עור צעיר מחפש

11.  תפסיק לעשן

אם אתה מעשן, עצור. עישון מקטין את זרימת הדם בעור, אשר תורמים ריפוי פצעים לקוי ואולי אובדן רקמות.

No Replies to "11 דרכים טבעיות למניעת קלוואידים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 + = 34