10 דרכים לעצבן מעצב שיער

10 דרכים לעצבן מעצב שיער

ניקוד מעצב שיער גדול הוא אחד מאותם סודות לחיים מאושרים, תוכן הוא התעלמו לעתים קרובות. זה לא חשוב כמו למצוא אדם גדול להתחתן, אבל זה שווה עם מציאת רופא אתה יכול לסמוך או בייביסיטר שאתה אוהב. למה? בגלל תספורת רע יכול להרוס את הקיץ שלך, אבל תספורת נהדר יכול להשאיר אותך מרגיש בטוח, סקסי ומוכן לקחת על עצמו את העולם.

אז כאשר אתה מוצא את זה מעצב מדהים, אתה רוצה להחזיק אותו או אותה.

וזה אומר לא מעצבן אותם. הנה 10 דברים שאנשים עושים כדי להשתין מעצביהם.

הצג באופן קבוע עד פגישות

סלוני שיער הם כמו מטוסים. אם מטוס מתעכב על ידי כמה שעות, זה מבטל את שאר הטיסות ליום. אם לקוח מעכב את הסטייליסטית שלה בחצי שעה, זה יכול לבלבל את המינויים הבאים של הסטייליסטית למשך שארית היום.

סטייליסטים שונאים את זה כאשר אנשים מופיעים בעקביות עד פגישות. פעם זה בסדר (כולם מבינים כאשר הפגישה או הבייביסיטר רץ מאוחר), אבל לעשות את זה מופע קבוע ואתה יכול להתערב על הסטייליסטית בסתר (או לא כל כך בחשאי) מחזיקה אותו נגד הלקוח.

אחרי הכל, מה שמאחר בעקביות הוא באמת אומר הוא, "הזמן שלי יקר יותר מזמנך."

אם אתה רץ מאוחר, לתת את הסלון שיחה. הסבירו לאדם בדלפק הקבלה והתנצלו בשמחה, ואז התנצלו בשמחה על הסטייליסטית.

בטל ברגע האחרון

סטייליסטים גם שונא את זה כאשר לקוח מבטל ברגע האחרון מבלי לתת את ההודעה מנומס 24 שעות מנומס. לקוחות שביטלו ברגע האחרון עלו על הכסף הסטייליסטי שהם יכלו לעשות על ידי מילוי המקום הפתוח עכשיו. רוב סטייליסטים להרוויח כסף רק כאשר הכיסא שלהם יש מישהו יושב בו.

מושב ריק פירושו שעה ללא תשלום. ובעוד היא עשויה ליהנות שיש אותה שעה לעצמה עכשיו להגיש את הציפורניים שלה או לגלוש באינטרנט על הטלפון החכם שלה, רוב הסיכויים שהיא מעדיפה להיות חיתוך או צביעה שיער.

כאשר לקוח הוא גס לעוזר

אולי אתה מכיר את הטיפוס: האדם המתוק כמו סוכר לסטייליסטית שלה, אבל מתייחס לעוזר של הסטייליסטית - זה שמרחץ ומפזר שיער מתייבש - כמו אזרח ממדרגה שלישית.

סטייליסטים לשים לב התנהגות גסה זו גם אם הם לא מרגישים נוח להזכיר את זה ללקוח שלהם. ואם הם לא מבחינים בזה בעצמם, אנשים בסלונים מדברים וכל אחד בסלון יודע מי הם לקוחות גס רוח.

לקוחות אשר מדברים על פלאפון

לפטפט בטלפון הסלולרי במהלך תספורת הוא גס רוח על פטרונים אחרים סלון מעצבן הסטייליסטית. בנוסף, קשה לחתוך את השיער סביב הטלפון ליד האוזן.

כאשר מישהו לא מרוצה והם לא אומרים זאת

כולנו היינו שם: יושבת בכיסא הסלון ומסתכלת בשיער שלנו באמצע החתך ותוהה, "אוי, ילד, זה לא מה קיוויתי." זה קצר מדי, או מרובד מדי, או זווית או מה שלא יהיה. אנשים ישירים וטובים בהתייחסות לעצמם הם בסדר עם לדבר בשלב זה או לפחות בסוף התספורת כאשר הם באמת לא מרוצים.

אחרים נוטים להחמיא לסטייליסט ואז לצאת מאוכזבים כי הם לא רוצים להרגיז אף אחד.

אבל סטייליסטים עושים את זה לפרנסתם. כל מי שהיה בעסק במשך כמה חודשים או יותר נאלץ להתמודד עם לקוחות אומללים. אז עדיף לדבר לפני שאתה מגיע הביתה ולהחליט שאתה אף פעם לא יכול, אי פעם לחזור ואתה יכול גם למצוא סטייליסטית חדשה. רוב הסיכויים שלך מעצב אופנה היה יום חופש. זה קורה לכולנו. בנוסף, אם זה משהו שניתן לתקן, הוא או היא לתקן את זה.

עכשיו אם אתה באמת לא מרוצה עם מעצב אופנה שלך, יש דרכים להיפרד כראוי.

TMI: לקוחות אשר מדברים ומדברים ומדברים...

עבור אנשים מסוימים, הביקורים בסלון יכול להיות כמו טיפול או תה ליד השולחן עם חבר טוב. זה המקום שבו אתה מדבר על חיי האהבה שלך או היעדרה. איפה אתה berate לשעבר שלך או לחשוף בפעם הראשונה שיש לך לחמנייה מתוקה בתנור ולכן לא יכול להיות צבע שיער נוגע הקרקפת שלך.

אבל יותר מדי פרטים אישיים דרמטיים יכולים לעודד כמה מעצבים. צפה בתגובת הסטייליסטית שלך. אם היא נכנסת לזה, בסדר. אבל יש לזכור כי אתה יכול לקבל לחתוך טוב יותר או צבע אם אתה נותן לסטייליסט שלך להתרכז על השיער שלך במקום הפרטים המבעיתים של הרומן של החבר שלך.

לקוח שלא מביא בתמונות

סטייליסטים לא אוהבים את זה כשמישהו מתיישב בכיסא ומנסה להסביר את החתך או הצבע החדש שהם רוצים בלי תמונה.

תארו לעצמכם אם מישהו אמר, "אני רוצה להיראות כמו קמרון דיאז". קמרון דיאז בלונד או קמרון דיאז עם מדגיש Ombre קמרון 2012 או 2015? ומה היא נראית כמו בימים אלה בכל מקרה? תביא תמונה או 2 או 3. במיוחד אם אתה לא לקוח קבוע שמקבל את התספורת הישנה בכל פעם.

לקוחות שאינם מטפלים סטייליסטים כמו מקצוענים

תאמינו או לא, יש לקוחות שבאים, מתיישבים ואומרים, "אני רוצה את התספורת הזאת". התמונה מוצגת, הציפיות ברורות והסטייליסטית מבינה, "לאישה הזאת אין כבוד לדעתי המקצועית".

"הדבר החשוב ביותר הוא להפוך את הסטייליסט לחשוב שהם נמצאים עם זה אתה יוצר את המראה החדש", אומר סלבריטי colorist בראד ג 'ונס אלור מגזין. "אחרי שאתה אומר להם מה אתה רוצה להגיד, 'אתה מסכים?' זה עושה את colorist מרגיש כמו משתתף את הבקשה, לא מלצר רק לשרת את רוצה. "

בנוסף, הסטייליסטית היא מקצועית מאומן סביר יש רעיון טוב אם לחתוך יעבוד עם מרקם השיער שלך או אם צבע יהיה לשטוף אותך או להפוך את העיניים שלך פופ.

אתה לא ישר עם הסטייליסטית שלך

זה תמיד חשוב לספר הסטייליסטית שלך אם היה לך טיפול כימי על השיער שלך (חושב יפנית או ברזילאית טיפולי שיער) או אם אתה סוג סופר מזדמנים אשר אף פעם לא מכה את השיער שלה נשען על מסתמך על אוויר יבש גם מת חוֹרֶף.

לתקשר ולעשות זאת בכנות ככל האפשר.

רעבים

הטיפ הנכון הוא 15% עבור הסטייליסטית שלך (20% אם אתה אוהב את זה) ו 5 $ עבור אדם אשר שוטף את השיער שלך. היזהר המקומות המפוארים.

אתה עלול למצוא מישהו שיש לך את השיער שלך, אדם נפרד ייבוש ואפילו שלישית מתן foils הסטייליסטית שלך. באותם מקרים מבלבלים, עדיף לשאול את הסטייליסטית שלך איך לטפל בעוזר של העוזר שלה. פעמים רבות, היא משתפת את הטיפים שלה איתם בסוף היום. אתה יכול גם לשאול את דלפק הקבלה מה לעשות במצב זה. פעמים רבות אתה יכול פשוט לתת $ 5-10 עוזר הראשי.

אתה צריך טיפ הבעלים? כן. הזמנים השתנו ובימים אלה, הבעלים מצפים את אותו קצה שתיתן לסטייליסט אחר.

No Replies to "10 דרכים לעצבן מעצב שיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 1 =