10 שלבים כדי ליצור את האמבטיה מושלמת

10 שלבים כדי ליצור את האמבטיה מושלמת

אתה יכול לעשות טיפולי ספא משלך בבית די בקלות. אני עושה את זה כל הזמן. הנה איך ליצור אמבטיה מדהימה רק כמה צעדים.

ראשית, יצירת אווירה

כל ספא יש אווירה. כדי ליצור את שלך, נסה להדליק נרות ולהניח אותם סביב האמבטיה. זה נחמד לעשות משהו לעשות, גם. הסתכלתי על דאונטון אבי והשתלטתי על נטפליקס כשהייתי באמבטיה (אני קונה בכיסא ומניע את ה- Mac שלי על זה), קראתי ספרים ומגזינים (אלה נוטים להירטב, אז לשמור על מגבת יד בקרבת מקום) , ואני הקשבתי למוסיקה.

תעשה מה שמציע לך ביותר.

ואל תשכח את המשקה של בחירה. תה חם, כוס יין, אפילו קקאו חם הם כל משקאות נוחות גדולה בעת רחצה.

והכי חשוב, בחביבות לשאול את המשפחה שלך כדי לתת לך פרטיות. את buzzkill האווירה הגדולה ביותר יהיה ילדים להכות על הדלת לרצות פנימה.

להתחיל עם גביע של מלח אמבט

אני אוהב לשפוך מלחי אמבטיה לא ממוזגים או מלחי אפסום באמבטיה שלי. מלחי אמבט הם נהדר עבור שרירים כואבים. אני אוהב אותם כי אני חושב שהם עושים את מי האמבטיה מרגיש קצת יותר רך.

הוסף קצת בועות (מר בועות עובד!)

אני אוהב אמבטיה גדולה בועה. אפילו הייתי ידוע לצאת ולקנות את מר באבל כאשר בחופשה ב B & B עם אמבטיה גדולה גדולה. הסוד כדי לקבל את הבועות כדי בועה כראוי היא לשפוך את הבועות לאט לתוך המים הזורמים.

אין לך בועות? אתה יכול לשפוך חצי קופסה של סודה לשתיה, אשר fizzes למעלה יפה קראתי. (גילוי מלא, לא ניסיתי את זה).

כמה טיפות של שמנים אתריים עבור ריח

אני אוהב לשמור על שמנים אתריים על יד אמבטיות. לפחות 10 טיפות צריך לרחוץ את האמבטיה שלך יפה. לבנדר הוא האהובים עלי אבל רוז גרניום הם גם מקסים. לבנדר הוא נהדר במיוחד עבור לך במצב רוח מנומנם.

לחלופין, דלג על שמנים חיוניים, & נסה שמן אמבט

אם אני לא לשים שמנים אתריים, אני אשתמש של ד"ר האושקה של ארומתרפיה אמבט שמן, אשר חבר נתן לי ממש לפני 15 שנים ואני כבר קונה מאז.

אני מוצא את זה מגן על העור שלי מפני ההשפעות הרעות של bathwater חם.

קנה ד"ר האושקה בכל חנות מזון בריאות או באינטרנט ישירות ד"ר האושקה.

אל תשכח משהו על הראש שלך

פעם היה לי כרית אמבטיה מפלסטיק שהייתה מכוסה באבק על האמבטיה שלי. אתה יכול גם להפשיל מגבת יד לשים מתחת לצוואר כדי להפוך את אמבט הספא שלך מפואר יותר.

מורחים מסכה על הפנים בזמן שאתה אמבטיה

זה הולך כל החוצה, אבל עבור חוויית הספא האולטימטיבית בבית, להפיץ על מסיכת חימר או לעשות מסכת הפנים שלך באמצעות אחד המתכונים המפורסמים שלי. תן לזה לשבת במשך 10 דקות על הפנים שלך ולאחר מכן לשטוף אותו עם מטלית חמה באמבטיה. אלוהי.

משוך על אלה כפפות אמבטיה

לאחר שריה במשך 15 דקות טובות או משהו כזה (אני תמיד נותנת עוד מים בזמן שהאמבטיה מתקררת), אני אוהבת ללבוש כפפות אמבטיה ומספקת לעצמי קרצוף טוב ונמרץ עם קרצוף גוף משמן קוקוס וסוכר חום שאני לעשות את עצמי. אתה לא מאמין כמה רך וגמיש העור שלך ירגיש אחר כך.

צעד החוצה לתוך מגבת גדולה גדולה רכה וגלימה נהדרת

לפני שנים, השקעתי במגבות לבנות רכות, כי אני אוהבת כמה מפואר זה מרגיש מגבת עם מגבת טובה. אני גם להשקיע גלימות נהדרות. אחרת, זה לא באמת ניסיון ספא בבית, זה?

לרסן את עצמך קרם לחות

מים חמים ייקח את כל השמנים מתוך העור שלך. אתה צריך קרם לחות לנעול מה הלחות נשאר.

No Replies to "10 שלבים כדי ליצור את האמבטיה מושלמת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 5