שמפו ומרככים: 10 דברים לשקול לפני שאתה קונה

שמפו ומרככים: 10 דברים לשקול לפני שאתה קונה

יש ממש 100s של שמפו ו מזגנים בשוק. אז איך אתה בוחר את הטובים ביותר בשבילך? אנו נשבור את נקודות המפתח לשקול לפני שאתה קונה.

האם אני באמת צריך את זה 60 $ בקבוק של שמפו?

האם יש באמת הבדל בין שמפו 8 $ מכולת לבין בקבוק 40 $ מן הסלון שלך? טוב כן, ולא. כמה שמפו זול מכילים קצף סוכנים אשר יכול לייבש את השיער.

אבל יש כמה שמפו דראגסטור נהדר מזגנים, כולל אלה שנעשו על ידי Neutrogena ו פנטן.

 • אני נשבע על ידי בקבוק 60 $ של קרסטז ההתנגדות ביין Volumifique שמפו מעבה, אבל בסופי שבוע, כאשר אני משם, אני לשטוף את השיער שלי עם בקבוק 6 $ של Pantene קלאסיקה נקי שמפו.  

אתה יכול לחסוך לעצמך הרבה כסף במשך השנים shampooing עם מותגים מרקחת איכות.

אני צריך לקרוא את התוויות?

שמות רבים של מרכיבים על בקבוקים יכול להיות מבלבל. אבל זה נכון את החומרים הנכונים לעשות את כל ההבדל. במקום לשים לב לשמות על הבקבוקים, לשים יותר תשומת לב המרכיבים. האם שמפו כולל ניקוי עדין כמו נתרן גופרתי lureth או חזק יותר כמו אמוניום lauryl סולפט?

למה כל המהומה על סולפטים בשמפו?

אם אתה לתוך אורח חיים אורגני לא משנה את סוג השיער שלך, אתה צריך להשתמש בשמפו ללא סולפט. סולפטס הם החומרים בשמפו שגורמים לשמפו לקצף.

באנו כדי לצפות טוב יותר את השמפו lathers, יותר טוב הוא שמפו, אך רבים מומחים לבריאות הטבע ממליצים להימנע כל shampoos עם מוקצף סוכנים lureth sulfate סולפט ו אמוניום lureth sulfate כמו מרכיבים עיקריים.

כיצד ניתן לדעת אם שמפו הוא ללא סולפט? תווית הבקבוק תתפאר בה.

אם אין ניסוח על היותך ללא סולפט, אז אתה יכול להיות בטוח שמפו מכיל סולפטים ותראה אותם ברשימת המרכיבים. 

כיצד חשוב לבחור שמפו עבור סוג השיער שלך?

אם היית פעם במקלחת עם רק סוג אחד של שמפו - אחד שגובש עבור סוג שיער שונה לגמרי מאשר שלך - אז אתה יודע כמה חשוב שמפו נכון כשמדובר ניקוי השיער שלך.

בחירת שמפו הנכון עבור סוג השיער שלך יכול להיות ההבדל בין שיער נהדר שיער כל כך.

שמפו נועד להסיר עפר, חלב (a.k.a. שמנים), ואת המוצר buildup מתוך השיער שלך. אבל יש עשרות מותגים שונים לבחירה ואפילו סוגים נוספים בתוך המותגים האלה. אם יש לך שמנוני, יבש, רגיל, שיער מקורזל או פגום, אתה צריך לבחור את הזכות שמפו עבור סוג השיער.

 • שיער עדין בדרך כלל פירושו שיער שמנוני. הימנע שמפו שמנת. שמפו עדין מסומן נפח כביסה יומי או תכופים הימורים טובים. המוצר צריך להיות ברור, לא סמיך ו שמנת.
 • יבש, שיער גס צריך שמפו שמנת וחשוב יותר, מרכך.
 • אם יש לך שיער מקורזל, הסוד שלך לשיער רך יותר הוא במיזוג, לא בשמפו. אתה צריך תנאי לאחר כל שמפו ולעשות טיפולים שמן חם מדי שבוע.

  רק מה הוא "לא שמפו" ו "Lo Poo" תנועות?

  תאמינו או לא, כמה נשים עם יבש, מתולתל, גס ו / או שיער מקורזל נשבע בשיטות ללא פו או לא.

  זה אומר שימוש מעט מאוד ללא שמפו (אשר יכול להסיר שיער של השמנים הטבעיים שלה) ושימוש במקום מזגנים (אשר מרכך את השיער). נוצר על ידי נשים מתולתל שיער עבור שיער מתולתל, דווה קרל של No-Poo ו Low-Poo שמפו, הם ללא סולפט, מלא moisturizers אורגני נוצר עבור הגנה frizz האולטימטיבי.

  החבר שלי טרנדי נשבע על ידי שמפו יבש. האם היא צודקת??

  אם אתה רוצה לקנות יום בין כביסה או שאתה צריך לרענן את השיער לאחר העבודה, אין שום מוצר טוב יותר מאשר שמפו יבש. שמפו יבש האהוב שלנו הוא Klorane עם חלב שיבולת שועל.

  יש לי תינוק. האם אני צריך ללכת על כביש פריך, אורגני עבור שלו / שלה שיער?

  זה תלוי בך איזה סוג של מוצר אתה רוצה להשתמש על הילד שלך.

  מאפיין נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שהמוצר יהיה נטול דמעות, כי אלה יגיעו לעיניים. 

  אנו ממליצים קליפורניה בייבי Calendula שמפו ואת הגוף לשטוף ו Burts דבורים בייבי דבורה קרם שמפו חינם & לשטוף עבור תינוקות ופעוטות.

  מה אני צריך לחפש בשמפו קשקשים?

  התרופה הטובה ביותר עבור קשקשים היא לסובב שלושה שמפו קשקשים מעל הדלפק - אחד המכיל חומצה סליצילית (כדי exfoliate), אחד המכיל סלניום גופרתי (כדי להרגיע) ושלישית המכילה pyrithione אבץ (אנטי דלקתי) interbersing להם שמפו רגיל. שלישיה של טיפולים היא רוב ההשפעות כי אם אתה משתמש רק אחד הפטרייה יכול להסתגל ולהיות חסינים מפני זה.

  יש לי שיער צבעוני, האם שמפו שלי עניין?

  אם השיער שלך הוא צבעוני, אתה באמת צריך לשקול שמפו כי הוא תוכנן במיוחד עבור צבע טיפול שיער. הסיבה לכך היא כי שמפו עשויים להיות עדין על השיער שלך יכיל מרכיבים להפקיד ולשמור על צבע.

  המטרה שלך היא לחזק אזורים חלשים בפיר שיער שבאופן טבעי מגיעה צביעה, מיישר, מרגיע או מתיר שיער. חפש שמפו מבוסס חלבון עם מרכיבים כגון חיטה ותמציות סויה או חומצות אמינו משי, מציע Real Simple Magazine.

  למרבה הצער, שיער מעובד יתר על המידה יכול לסבול שורשים שמנוני אבל פיר יבש מסתיים. לכן, שטיפת שיער מעובד יכול להיות עסק מסובך. אתה רוצה לנקות את השורשים תוך לחות הקצוות. אנו ממליצים לרחוץ את השיער מדי יום ביומו עם שמפו המיועד לשיער רגיל. התרכזו בניקוי הקרקפת. לאחר מכן להשתמש מרכך חזק רק על אמצע פיר לקצות השיער. 

  יש לי מוצר בניית למעלה. איך להיפטר מזה?

  כדי להילחם בבנייה, לשטוף את השיער פעם בשבוע עם שמפו מבהיר או לשטוף את השיער עם תערובת של 1/3 חומץ תפוחים מים 2 / 3s.

   No Replies to "שמפו ומרככים: 10 דברים לשקול לפני שאתה קונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 43 = 45