10 עצות כיסוי שיער אפור – insightyv.com

10 עצות כיסוי שיער אפור

Friday
מתוך 11

כיסוי שיער אפור הוא מסובך


קייט מידלטון.
מקס מאמבי / אינדיגו עבור גטי

כיסוי שיער אפור הוא מדע מיוחד. שיער אפור קשה צבע כי זה נוטה להיות רזה ואת צבע לא להשרות בקלות. מאת בחירת הצבע הנכון כדי להחליט אם לכסות את האפורים שלך בבית או הראש לסלון, כמה טיפים יעזרו לך לנווט את האפשרויות שלך.

02
מתוך 11

שמירה על שיער בריא

פּרוֹפִיל portrait serene woman with curly gray hair looking down against black background

תמונות של Hero Images / Getty

אנשים שמעולם לא צבע את השיער שלהם לדאוג כי צביעה זה יגרום נזק. זה חשש סביר, אבל אחד שאתה יכול לעקוף.

באופן כללי, אם אתה מודאג לגבי נזק לשיער, אתה רוצה לקבל את השיער שלך בצבע מקצועי ולא מנסה לעשות את זה בעצמך עם צבע הקופסה. הנוסחה הכימית בצבעי מרקחת קבועים למחצה יכולה למעשה להיות חזקה יותר מאלה המשמשים בסלונים.

03
מתוך 11

כיסוי אפורים בבית

כיסוי Grays at Home


שאלות צבע השיער הגדול ביותר שלך ענה.
חזון דיגיטלי עבור Getty

זה יכול להיות מסובך כדי לכסות את השיער האפור כי זה נוטה להיות עקשן ושרירי. עם זאת, אתה יכול צבע השיער שלך כל עוד אתה בוחר עבור כל צבע או אם אתה מכסה את השורשים. למעשה, צביעה האפורים שלך יחסוך לך זמן וכסף.

לפני שתחליט לצבוע את השיער שלך, לקחת כמה דברים בחשבון:

  • רק להשתמש לצבוע שיער קבוע. צבעים קבועים למחצה אינם יעילים במיוחד על שערות אפורות.
  • אם אתה הולך על מדגיש או מכוון לשינוי צבע דרסטי, עדיף לא לעשות את זה בעצמך. צבע שיער ביתי הוא הטוב ביותר אם אתה הולך שני גוונים בהירים או כהים יותר צבע טבעי שלך.
  • הקפד למלא את כל ההוראות בתיבה.
04
מתוך 11

Retouching שורשים עצמך

מַסלוּל touch up

Vasko Miokovic צילום עבור גטי

אם אתה מנסה לכסות את השורשים כי הם גדלים באפור, יש לך כמה אפשרויות.

מסקרה לשיער

“מסקרו” שימש במאה ה -19 על ידי גברים ונשים באופן זמני לכסות כמה גדילים אפורים. הטכניקה נהנתה קאמבק במאה ה -21. הצבע הוא זמני וישטוף, אבל זה עובד פלאים כי זה לא ירוץ אם יורד גשם או שלג.

ישנם מותגים שונים רבים זמינים בבתי מרקחת באינטרנט גוונים שונים זמינים. צבע וואו רוט לכסות הוא אחד מומלץ מאוד.

מברשת שיניים או שרביט מסקרה

אם יש לך כמה שערות אפורות על הכתר שלך, אבל לא מספיק כדי להצדיק את כל צבע השיער, אתה יכול פשוט להשתמש במברשת שיניים ובקבוק של צבע שיער תיבת. עבור אפילו פחות אפורים, שרביט מסקרה נקי עובד נהדר.

פשוט לטבול את המברשת לתוך הצבע “מברשת” אותו על השיער האפור שלך. בצע את ההוראות לגבי כמה זמן כדי לשמור על זה לפני שאתה לשטוף אותו.

05
מתוך 11

החלת צבע במכחול

מִברֶשֶׁת hair color

אשראי: אלי שוררמן עבור גטי

אם אתה הולך המסלול DIY, שקול להשתמש במכחול כדי להחיל צבע שיער. זה יכול להיות הרבה יותר יעיל מאשר נחיר שמגיע עם צבעים תיבת.

בספרה “אווה סקריבו על יופי”, סטייליסטית ניו יורק סיטי אווה סקריבו ממליצה להשתמש במכחול צבע כדי לדקור את הצבע לתוך שורשי השיער. “החלת צבע עם קצה הנחיר אין את אותו כוח או חיכוך.” 

06
מתוך 11

בחירת הצבע הטוב ביותר

בְּלוֹנדִינִית hair older woman


אישה מבוגרת עם שיער בלונדיני.
ברנד X תמונות עבור Getty Images

לשיער כי הוא יותר מ 50 אחוז אפור, לשקול צבע שיער בהיר. גוון בלונדיני הוא לעתים קרובות בחירה טובה יותר מאשר הולך כהה. ככל שהוא צומח, השיער האפור שלך יתמזג עם שיער בהיר יותר, בעוד הוא יבלוט כנגד גוון כהה יותר.

אם יש לך פחות מ -50% שיער אפור שיער כהה טבעי, מנסה להישאר קרוב לצבע הטבעי שלך ככל האפשר. לא יותר משני גוונים בהירים או כהים יותר הוא הימור בטוח.

בעת קבלת החלטה בין שני גוונים, ללכת עם המצית של שני. קל יותר ללכת מאור לחושך מאשר להיפך אם תחליט שאתה לא אוהב את זה.

07
מתוך 11

גוונים שיער להימנע

בֵּית Minardi


צבע שיער במנהטן בית מינארדי.
תמונות של גטי

מנהלת השיער של מנהטן היא בת 60 ומעלה את שערה האפור. היא ממליצה לנשים להימנע גוונים מסוימים כי הם באמת יכולים לגרום לך להיראות קצת יותר מבוגר.

“כשאני מתבגרת, גיליתי שחשוב להתרחק משחורה שחורה, זוובה-זהובה, או אדומה-בורגונדית. הצלילים האלה מדגישים כל שורה בפנים “, היא מספרת עוד מגזין.

שיער אדום יכול להיות ממש מדהים. זה הכי טוב להישאר עם אדומים נחושת כמו זה צבע מדהים על Minardi.

תיקונים אחרונים

מינארדי גם מסווה את האפורים שלה באמצעות תהליך מיוחד שהיא חלקה איתו יותר מגזין.

“אני מצייר את השורשים האפורים שלי בצבע חום כהה מדי שבועיים עד שלושה שבועות ומרענן את האורכים בזיגוג דמוי זיגוג”, אומר מינארדי, “ואז, שלוש או ארבע פעמים בשנה, אני מדגיש ומדגיש. Colorists רבים לרענן דהוי צבע על ידי החלת נוסחת צבע זהה, שורשים לקצוות. אבל אני מוצא את זה מזיק. אם אתה אפור מאוד, השורשים צריכים לצבוע קבע, אבל השאר צריך רק להיות רענן עם צבע demi קבע, אשר מחיה את הטון אבל קל יותר על השיער. “

08
מתוך 11

הדגשה לכסות אפורים

שיער color foils


אתה צריך לקבל מדגיש לסכל או balayage.
חזון דיגיטלי עבור Getty

שיער אפור יכול לשטוף את צבע העור שלך, אבל אתה יכול להוסיף מימד ניגודיות ללא עבודה צבע מלא. אם השיער שלך הוא פחות מ 25 אחוז אפור, שקול מקבל מדגיש בסלון. זה בדרך כלל לא משהו שאתה רוצה להתמודד עם שלך.

שאל את colorist על הוספת מדגיש עם כמה lowlights מפוזרים ולא כל צבע. וריאציה בצבע הסוואה אפור יפה.

הבהרה ו lowlights יהיה למזג טוב יותר עם כסף ולא ידרוש כמו רבים לגעת קופצים. צבע על כל גווני אחד הוא תפל, ואילו תערובת של גוונים יכולה להיראות הרבה יותר טבעי. Balayage היא טכניקה הדגשת נהדר כי נשים רבות מעדיפות להסתכל טבעי גם כן.

09
מתוך 11

צביעה עם צבע קבוע

נחמד- n- קל Hair Color


מושלם 10 נחמד ‘n צבע שיער קל.
Pricegrabber

אווה סקריבו אומר כי כמה מעצבנים מציעים להחיל צבע שיער קבוע למחצה על השיער שלך כדי להפוך אותו למזג טוב יותר. “אל תעשי את זה, “היא אומרת. צבע קבוע למחצה אינו יכול לכסות שיער אפור, ויכול למעשה להכתים שיער. כמו כן, כמו צבע fades, הוא יכול להשאיר גוון צהוב על שיער אפור.

רוב colorists להשתמש קבוע שיער צבע שיער אפור. הוא מציע כיסוי הרבה יותר טוב מאשר צבעים קבועים למחצה.

אם אתה הולך המסלול DIY, נסה Clairol נחמד ‘N שור שורש מגע. זהו צבע קבוע שמגיע בגוונים רבים והוא נמוך יחסית באמוניה, אשר יכול להזיק לשיער.

10
מתוך 11

תזמון מגע שלך

שיער color touch up

אשראי: רזא אסטכריאן עבור גטי

צביעת שיער אפור היא השקעה הן בזמן והן בכסף. כמה פעמים אתה צריך לגעת את הצבע שלך יהיה תלוי בשיער שלך.

אם אתה 100 אחוז אפור, עדיף צבע השיער שלך כל שלושה עד ארבעה שבועות. אם אתה 50 אחוז אפור, אתה יכול למתוח אותו כל חמישה שבועות. שורשים יהיה צורך לגעת כל שמונה שבועות או בעת הצורך.

11
מתוך 11

לאהוב את השיער שלך אפור


שיער אפור מדהים.
מונית // Getty Images

יותר ויותר נשים מחליטים לתת לשיער האפור שלהם להיות טבעי והסיבות משתנות. נשים רבות יש צבע אפור מדהים בעוד אחרים לא רוצים את הטרחה ואת ההוצאות של כיסוי אפור. אחרים פשוט מחליטים שהם רוצים לאמץ את החיים כפי שהיא מתפתחת, קמטים, שיער אפור, וכל.

שיער אפור יפה ואתה יכול להראות את זה בביטחון. אם תבחר ללכת טבעי, לשים לב האיפור שלך ואת הבגדים שאתה לובש באמת יכול להוסיף את הסגנון שלך. כמו כן, בחירת זוג אופנתי של משקפיים היא דרך מצוינת פרויקט גישה צעירה. כמובן, אתה גם רוצה לטפל השיער האפור שלך אז זה נשאר יפה ובריא.

No Replies to "10 עצות כיסוי שיער אפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.