האם המשמר WNBA דיאנה טאראסי לסבית? | insightyv.com

האם המשמר WNBA דיאנה טאראסי לסבית?

אני לא רוצה להתחיל שמועות על הנטייה המינית של מישהו, אבל במשך שנים רבות אנחנו gays ולסביות היו צריכים לקרוא בין השורות כדי להבין מי הוא הומו או לא. כוכבת WNBA דיאנה טאוראסי עשתה לאחרונה כמה הערות שהיו לי תוהה אם היא לסבית.

אם היתה לך דודה אחת שחיתה שנים עם ‘החבר הכי טוב’ שלה, אנשים רבים אולי לא חשבו פעמיים על זה, אבל כמו לסביות, אנחנו יכולים לנחש שיש משהו יותר היחסים שלהם.

לעתים קרובות אנו מחפשים רמזים עדינים על חייהם האישיים של אנשים כדי לקבוע, אם הם אולי, “כמונו”.

הומופוביה וספורט

המציאות היא עבור אנשים רבים, אם מפורסם או לא, היא שזה פשוט עדיין לא בטוח לצאת מהארון. הם עלולים לאבד את מקום עבודתם, לסבול מאפליה, או להינצל ממשפחותיהם ולהפסיד משמורת על ילדיהם. עולם הספורט הוא עדיין מעוז של הומופוביה. עד כה, השחקן היחיד WNBA לצאת כמו לסבית הוא עכשיו בדימוס סו ויקס ומישל ואן גורפ.(עדכון: WNBA כוכב שריל Swoopes יצא לסבית באוקטובר 2005).

אבל לאחרונה ראיון על WNBA.com עם דיאנה טאראסי, כוכב WNBA יש לי תוהה. כאשר מעריץ שאל את דיאנה טאראסי אם היה לה חבר, ענה טאורסי: “אין לי חבר, אבל אני מחפש מישהו עשיר, הוא בערך 6-8 ונוסע BMW 745 לי”.

מי עושה דיאנה טאראסי?

ואז שאל אותה מעריץ נוסף אם יש לה סלבריטאים.

דיאנה טאראסי אמרה, “כן, נשיאת WNBA דונה אורנדר”.

עכשיו, כל מה שאני צריך לדעת הוא כמה גבוה דונה אורנדר היא ואיזה סוג של מכונית היא נוהגת. ברצינות, האם זה משנה אם דיאנה טאראסי היא לסבית? היא שחקנית כדורסל נהדרת ובעולם מושלם, היינו מעריצים אותה על כך, ולא משנה למי היא נמשכת.

אז למה ספקולציות? כי כקבוצה של אנשים שנדחקים ומושחתים, אנחנו נואשים למודל לחיקוי. עבור בני נוער, נאבקים כדי להשלים עם המיניות שלהם, מרגיש כאילו הם היחידים שיש להם אי פעם הרגשתי ככה, בידיעה מישהו שהם מסתכלים עד ומעריץ גם הומו יכול ממש להיות מציל חיים.

נשמח לטעון למישהו שיש לו מעמד כזה והוא כל כך פופולרי בקרב השורות שלנו. כמו יותר ויותר מפורסמים לצאת מהארון, זה יכול רק לעזור להפוך את העולם למקום מקבלת יותר עבור הומוסקסואלים ולסביות.

אז, אם דיאנה טאראסי היא לסבית או לא, אני מעריץ אותה על כך שהיא הודתה על אשה אחרת. סביר להניח שהערצתו של טאורסי לדונה אורנדר היא יותר על הצלחתה כמנהלת עסקים ומנהיגה. אבל דיאנה, תן לי להיות הראשון לומר, אתה מודל לחיקוי גדול עצמך!

הערה: מאז שכתבתי את המאמר הזה, יש לי gotten מכתבים רבים מן דיאנה Taurasi אוהדי ליידע אותי כי היא ליצן גדול ואוהב לעשות בדיחות. הם בטוחים כי היא אומרת לה שיש לה מאוהב על דונה אורנדר נועד, לא לגרום לאנשים השאלה הנטייה המינית שלה, אבל כדי לגרום להם לצחוק. אם היא עושה בדיחה או לא, אני עדיין מעריץ טאוראסי עושה הצהרה כי הוא בטוח לאתגר כמה הומופוביה בספורט.

No Replies to "האם המשמר WNBA דיאנה טאראסי לסבית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 − = 46