גאי Watersports: מה הם וכמה טיפים זהירות

גאי Watersports: מה הם וכמה טיפים זהירות

Watersports הוא מונח נפוץ המשמש לתיאור פעולת השתנה, צפייה השתנה או להשתין על במהלך יחסי מין. Urophiliacs הם עוררו על ידי מראה, מגע או ריח של שתן. אדם יכול לצרוך שתן - תרגול זה נקרא urophagia - או להתרחץ בו להנאה. Watersports ידועים על ידי כמה מונחים נפוצים.

מקלחת זהב

מקלחת הזהב כרוך בהשתנה על אדם אחר או בהשתנה על עצמך.

חלק מוצאים את התרגול מינית מגרה. במקרים מסוימים, הוא משמש כצורה של השפלה. מקלחת זהובה אינה מנהג הומוסקסואל גרידא. גם זוגות הטרוסקסואליים עושים זאת. זהו אחד waterports הפופולריים ביותר.

אמבט הזהב

אמבט זהוב דומה למקלחת זהובה, אבל זה כרוך בהשתנה במהלך יחסי מין אנאליים לתוך פי הטבעת או המעי הגס של בן הזוג.

Urolagnia

Urolagnia לא בהכרח דורשים פעולה פיזית של הטלת שתן. זהו מונח המשמש לתיאור השגת הנאה מינית מהמחשבה על השתנה, למרות שהוא יכול לכלול גירוי שנצבר מהצפייה בשתן אחר. Urolagnia ידוע גם בשם urophilia. מקלחות זהב ואמבטיות זהובות נמצאות תחת מונח מטריה זה. Arophiliac עשוי לקבל גירוי מן השתנה בפומבי.

Urophagia

Urophagia הוא מעשה שתייה או שתן רב או אפילו צופה מישהו אחר לשתות אותו. זה לא חדש למאה ה -21 והפרקטיקה לא ממש שורשת במיניות.

תרבויות עתיקות, כולל הרומאים והסינים, עסקו באופן שגרתי באובפאגיה לריפוי ולמטרות בריאותיות אחרות, למרות שבדרך כלל שתו את השתן שלהם.

הסיכונים של ווטרפורטס

למרות השימוש שלה ברפואה העתיקה, urophagia הוא הסיכוי הטוב ביותר של כל ספורט מים לגרום לסיבוכים בריאותיים, לפחות כאשר השתן אתה צורכת היא לא שלך.

שתן מכיל פתוגנים, מינרלים ומלח כי ייתכן שלא רוצה לבלוע, למרות שזה 95 אחוזים פשוט מים פשוטים. תחשוב על זה בדרך זו - השתנה היא הדרך של הגוף להיפטר ו השטיפה של רעלים. כאשר אתה שותה את זה, אתה משקם את הרעלים האלה, נותן את הכליות שלך משהו יותר להיפטר. Urophagia יכול לגרום לגירוי העיכול וזה יכול להוות בעיות עבור אלה עם מחלת כליות. אפילו שתן משלך יכול להתייבש בגלל התוכן מלח.

מקלחות הזהב לא בהכרח להוביל לכל סיכון בריאותי ידוע, אבל אמבטיות הזהב נופל לקטגוריה של סקס לא מוגן וזה אף פעם לא רעיון טוב, אלא אם כן אתה במערכת יחסים מחויבת ואתה יודע בוודאות כי השותף שלך הוא בטוח. מקלחות הזהב עלול גם לגרום לגירוי פנימי.

אם אתה רוצה לנסות Watersports

הידר את עצמך תחילה, או בקש מהשותף שלך לעשות זאת. שתן חלש הוא הטוב ביותר. זה גם אומר הימנעות מזונות מסוימים ונוזלים לפני האירוע שיכול להוביל חזק, שתן חריף יותר, כולל שום, אספרגוס או כרוב, ותוספי ויטמינים מסוימים. המתן זמן טוב יותר אם יש לך חתכים פתוחים, פצעים או פצעים.

No Replies to "גאי Watersports: מה הם וכמה טיפים זהירות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 − 59 =