טיפים לשרוד לסביות לשבור- Ups

טיפים לשרוד לסביות לשבור- Ups

אם עזבת את השותף שלך, או שהיא עזבה אותך, לשרוד התפרקות לסבית קשה. לפעמים זה עלול להרגיש כאילו אתה לא יכול להתאושש מן הפרידה. אבל אתה. עצות אלו עשויות להחלים מהפרדה קלה יותר.

הנה איך

 1. להכיר מה קרה.
  הדבר הראשון שאתה יכול להרגיש הוא, "אני לא מאמין שזה קורה!" הלם והכחשה הם נורמליים בשלבים המוקדמים של ההתאוששות מן הפרידה. אתה ממשיך לחשוב שאתה תתעורר מן החלום הרע או כי המאהב שלך יחזור. זהו הצעד הראשון בתהליך האבל. ברגע שאתה מתחיל להאמין שזה באמת נגמר, אתה מוכן לעבור לשלב הבא של ריפוי מן הפרידה.
 1. לאחר מכן אתה עלול להרגיש כעס כלפי השותף שלך.
  טוב, זה הצעד השני של האבל. בשלב זה, זה רעיון טוב להתרחק השותף שלך. אם אתם גרים יחד, עזבו או לכו לגור עם כמה חברים. יותר מדי זוגות לסביות ממשיכים לחיות יחד אחרי שהם נפרדים. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך לעזוב, ללכת להישאר עם חבר לזמן מה. אתה צריך להפריד כדי לקבל ראש ברור. לא לנסוע ליד הבית שלה או לשאול חברים על החברה החדשה שלה, אתה רק לענות את עצמך.
 2. קבל תמיכה.
  התקשר לחברים שלך. החברים שלך, לא החברים המשותפים שלך. בשלב זה אתה צריך מישהו הולך לקחת את הצד שלך. אתה לא צריך קול סביר בשלב זה. אתה צריך חבר אשר מהנהן בהסכמה על כל דבר נורא שלך לשעבר עשה. היא תספר לך כמה נפלא אתה וכמה טוב אתה בלעדיה. יש הרבה זמן להיות סבירים בעתיד. עכשיו אתה צריך לפרוק.
 1. להתאבל, אבל לא להתפלש.
  תחושת עצוב היא נורמלית. כן, זה בסדר לבכות, לצעוק ולהרגיש רחמים על עצמך. אבל אל תאפשר למצב להפוך אותך לאדם מר. תן לעצמך עד שנה להתאבל. אם אחרי זה אתה עדיין גואה עם דמעות למחשבה על אותה, הגיע הזמן לראות מטפל. משהו אחר הוא כנראה הולך לגרום לעצב שלך.
 1. קבל סגירה.
  תגיד לה את הדברים שאתה צריך כדי להשאיר את זה. אם היא לא תראה אותך פנים אל פנים, שלח לה מכתב. היזהר של דואר אלקטרוני, שבו אתה יכול לכתוב משהו מצער ו פגע דחף לשלוח. אם תבחר לתקשר באמצעות דואר אלקטרוני, הקפד להמתין 24 שעות לפני שליחת המכתב.
 2. ללא ריבאונדים.
  זה בטוח יכול להיות מפתה להיכנס למערכת יחסים חדשה כדי לעזור לך לשכוח את הישן. אבל אם אתה לא נותן לעצמך זמן לרפא ולהרהר על מה שקרה עם האחרון, אתה חייב לחזור על אותם דפוסים.
 3. תשחרר הכל.
  קבל את הרגשות שלך החוצה בדרכים בריאות. תכתוב אותם, תצייר, תכתוב שיר פריצה פנטסטי, תקשיב לשירי פרידה גדולים, צא לריצה. תן את זה בכל דרך מרגיש הכי טוב לך. הימנע מפנה לסמים או לאלכוהול. הם רק יגבירו את המצב.
 4. תסתכל על עצמך.
  מה השתבש במערכת היחסים כדי לגרום לזה להיגמר? כל מערכת יחסים היא דינמיקה של שני אנשים. נסו לזהות איזה חלק שיחקה ואיזה חלק שיחקתם. אם אתה לוקח בעלות על התפקיד שלך, אתה תהיה פחות סביר לחזור על אותן טעויות במערכת היחסים הבאה שלך. היזהר לשחק את המשחק להאשים. הכעס על עצמך על הטעויות שלך לא יעזור. אתה רק רוצה לזהות מה עשית זאת בפעם הבאה שאתה מודע לדינמיקה שלך.
 1. "מה שלא יהרוס אותנו יעשה אותנו חזקים יותר".
  תזכור את זה. זה קשה ואתה תקבל את זה. תסתכל על זה כעל הזדמנות לצמיחה ולבדוק את כוחך כאדם. כאשר זה מרגיש כמו יותר מדי, הקפד לקרוא על מערכות תמיכה אלה.
 2. "תעזוב ותן לאלוהים".
  אתה לא יכול לשלוט במה שעושה אדם אחר, אבל אתה יכול לשלוט איך אתה מגיב. להתפלל, לעשות מדיטציה, לקרוא סיפורים מעוררי השראה, כל מה שיעביר אותך. זכור אחרים עברו את זה ויצאו בצד השני ואתה גם. לנשום פנימה והחוצה. זה ישתפר.

No Replies to "טיפים לשרוד לסביות לשבור- Ups"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 71 = 76