עצה כאשר אתה לא מוכן לצאת

עצה כאשר אתה לא מוכן לצאת

שְׁאֵלָה: אם אני יודע שאני ביסקסואלי, זה בסדר לא לצאת?

אם אתה בטוח לגבי הנטייה המינית שלך, האם זה אומר שאתה צריך לצאת בפומבי על זה?

תשובה:

נוער כותב בפורום הקהילה:

"אני ביסקסואלית, אני יודעת שההורים והמשפחה שלי יהיו בסדר גמור, אבל אמא שלי דואגת בגלל אירועים מהעבר שאני פשוט נותנת להם להשפיע על ההחלטות שלי, אני לא רוצה לספר לאף אחד מהמשפחה שלי שאני אני שמח עכשיו שאני מניח שאני רק מוצאת את עצמי, אבל אני יודעת מי אני, אבל אני פשוט לא רוצה לספר לאף אחד, רק החברים שלי יודעים ".

זה בסדר גמור לחכות! למעשה, זה נשמע כמו לך זה החלטה טובה באמת. היציאה החוצה היא דבר אישי באמת, שלא כולם מוכנים לעשות, גם אם הם בטוחים מאוד בזהות שלהם כמו הומואים, לסביות, ביסקסואלים או טרנסג'נדרים.

כמו ילדה ביסקסואלית אומרת:

"אני לא ממש רואה את הפגיעה בהמתנה, אני מחבבת בחורים ובנות את עצמי, אני לא מתכוונת להגיד משהו למשפחה שלי עד שאני יוצאת עם בחורה או סתם פתאום רוצה לספר להם, אני יודעת שהם יהיו בסדר עם זה, אני פשוט לא חושב שזה משהו שהם באמת צריכים לדעת עדיין.

לפעמים, בני הנוער חשים לחץ לצאת. חלקית זה בגלל הילדים יכולים לשמוע את המסר שהם נותנים את הקהילה GLBT, או לא לחיות חיים כנים אם הם לא יוצאים. ובעוד זה נכון לצאת החוצה יכול להיות משחרר באופן אישי וטוב הקהילה הומו, בני נוער צריך רק לצאת כאשר הם מרגישים את הזמן הנכון.

יוצאים לפני שאתה מוכן יכול להיות מסוכן מכמה סיבות:

 • אתה עלול להרגיש חשוף מדי.
 • אתה עלול להרגיש נבוך אנשים יודעים מידע אישי עלייך.
 • ייתכן שתרגיש כאילו יש לך תשובות לשאלות שמעולם לא חשבת עליהן.
 • אתה עלול להיתקל הומופוביה מן בני גילם ומשפחה.
 • אתה עשוי להרגיש שאתה צריך תמיכה ולא יודע איך להשיג את זה.

יש הרבה סיבות טובות לצאת. לדוגמה, אתה מרגיש בטוח לגבי הנטייה המינית שלך או זהות מגדרית, יודע שיש לך את התמיכה של בני משפחה וחברים, מרגיש כי היציאה החוצה יעזור לך לגדול ולהפוך אותך מרגיש טוב יותר על עצמך כאדם, ואתה חושב שאתה יכול לנהל תגובות שליליות אפשריות מצד חברים ובני משפחה.

יש גם סיבות לצאת כי הם לא טובים. אלה יכולים לכלול, בלחץ לחץ לצאת ידי ידיד או שותף, יוצא כדרך "לאמת" את העובדה שאתה בֶּאֱמֶת הומו, עושה את זה כי אתה כועס על ההורים שלך או רוצה להרגיש יותר מבוגר.

אנשים יוצאים צעירים יותר מאי פעם. בעוד רבים חשים הקלה גדולה כי הם כבר לא צריך להסתיר חלקים חשובים של מי הם, אחרים מאחלים שהם חיכו.

באמת, רק אתה יכול לדעת מתי הזמן הנכון לצאת להורים שלך, או לכל אחד אחר. נסו להזכיר לעצמכם שיציאה אינה גזע. יש אנשים שיוצאים מבית הספר התיכון. אחרים ממתינים עד שהם קשישים, והרבה לא יוצאים בכלל.

אתה יכול לקרוא את המאמר הזה, יוצאים כאשר (ואם) הזמן הוא הנכון לקבלת מידע נוסף על איך לדעת אם אתה מוכן לצאת.

No Replies to "עצה כאשר אתה לא מוכן לצאת"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  27 − 25 =