תאריך רעיונות עבור בני נוער הומואים

תאריך רעיונות עבור בני נוער הומואים

יש הרבה רעיונות תאריך נהדר עבור בני נוער הומואים הכוללים הכל החל לראות סרט להשתתף באירוע גאווה הומו, או שיש פיקניק בפארק.

דייטינג יכול לשים על הלחץ, אבל כמו כל כך הרבה דברים אחרים בחיים, להיות מוכן עוזר הרבה. אף אחד לא רוצה לקבל שאל ולאחר מכן צריך לבוא עם רעיון מה לעשות. יחד עם זאת, אף אחד לא רוצה תאריך פריק שליטה שלא נראה אכפת לי רעיונות של מישהו אחר.

אז איך אתה איזון? פתרון אחד הוא לחשוב על כמה דברים שאתה ואת התאריך שלך עשוי להיות לתוך ולהציע כמה אפשרויות!

תאריך ראשון

כאילו לדפוק את האומץ שלך לשאול את המחץ שלך לא היה מספיק קשה, אז אתה צריך לבוא עם רעיון לפגישה הראשונה. האם אתה הולך על רומנטיקה? משהו צמרמורת, כיף או פרטי? באופן כללי עדיף להימנע מלעלות את החלק העליון בתאריך הראשון. ורדים, ארוחת ערב וריקודים עשויים להיות נחמדים בתיאוריה, אבל האנרגיה והוצאות הכרוכות בו יכולות להיות מדהימות. בנוסף, אם לא תלחץ, אז זה הרבה זמן תצטרך להשקיע עושה שיחת חולין! עם זאת, סרטים בדרך כלל אינם הרעיון הטוב ביותר תאריך תאריך כפי שהם לא נותנים לך הרבה זמן לדבר ולהכיר את האדם האחר. קבלת קפה (או סודה או cupcake) וללכת לטייל בפארק יכול להיות פשוט כיף דרך פחות לחץ.

תאריך הקבוצה

אם כבר מדברים על לחץ, לצאת בקבוצה יכול להיות פחות לחץ מאשר הולך סולו.

בנוסף, ההורים שלך עשויים להיות יותר נוח עם הרעיון של חבורה של בני נוער מסתובבים יחד.

זכור זאת, מציגה את החבר החדש שלך או חברה לקבוצה ענקית של החברים שלך בבת אחת יכול להיות קצת מכריע עבור אותו או אותה. אז, לפחות בהתחלה, שמירה על הקהל גודל לניהול יכול לעשות דברים יותר נוח לשניכם.

פעילות הקהילה הגאה

אם אתה גר איפשהו עם הקהילה הומו פעילה, זה יכול להיות דבר מהנה לשלב לתוך תאריך. האם יש מרכז קהילתי הומוסקסואלי ולסבי? פסטיבל הסרטים GLBT או מצעד הגאווה מגיע? אתה יכול גם לברר אם יש כל ריקודים העשרה הומואים או אירועים באזור שלך. מי יודע, העיר שלך יכול רק להיות אירוח הנשף גיי.

ציבורי או פרטי

האם אתה תאריך שלך על להיות הומו? אם כך, ייתכן שיהיה נוח לעשות כמעט כל דבר. אתה יכול להכות את גן החיות, באולינג סמטה או החלקה רינק, למשל. אבל אם אתה לא בחוץ, ייתכן שיהיה זמן טוב יותר איפשהו שאתה יכול להירגע מבלי להסתכל כל הזמן על הכתף שלך. נסה סיעור מוחות במקומות שבהם אתה לא תדאג מי יראה אותך.

הערה על בטיחות הכרויות

למרבה הצער, חשוב גם לשקול את הבטיחות שלך כאשר חושבים על מה לעשות על תאריך. באופן אידיאלי, אתה יכול ללכת לשום מקום בכל עת ולנשק או להחזיק ידיים עם החבר שלך או חברה. אבל אם אתה יודע את הכיתה שלך homophobic, זה לא יכול להיות רעיון נהדר ללכת לבית הספר אירוע שבו אתה עלול להיות מטריד או אפילו בסכנה. דייטינג קשה מספיק, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות זה לעשות מצב קשה עוד יותר על ידי צורך להשלים עם הומופוביה!

No Replies to "תאריך רעיונות עבור בני נוער הומואים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    39 − = 33