איך לתת לאנשים לדעת שאתה הומו

איך לתת לאנשים לדעת שאתה הומו

לפעמים אנשים מבינים שאתה הומו, לסבית, דו מיני, וכו 'מיד. פעמים אחרות ברור שהם פשוט לא מקבלים את זה או פשוט לא מאמין לך כאשר אתה אומר להם את הנטייה המינית שלך. הנה כמה טיפים כיצד לנווט במצבים אלה.

איך להסביר

אז מה אתה יכול לעשות במצבים כאלה? יש לך כמה אפשרויות:

 1. הקפידו להזכיר את הנטייה המינית שלכם בשלב מוקדם בשיחות, כך שאין בלבול.
 1. זכור כי הרבה אנשים לא יקבלו רמזים מתוחכם שלך. להיות ישיר.
 2. אם יש לך למחוץ על מישהו, תן להם לדעת איך אתה מרגיש.
 3. אם יש אדם אחד שפשוט מסרב להאמין שאתה LGBTQ +, לשקול לצאת למישהו אחר שאתה בוטח ומי אתה חושב שהאדם מכבד, ולבקש כי אדם לדבר עם וכופר.
 4. קבל מעורבות פומבית עם סיבות LGBTQ +, כמו GSA.
 5. שקול להוסיף קצת קשת על הארון שלך.
 6. קבל את העובדה שאתה יודע מי אתה, גם אם אנשים אחרים לא מקבלים את זה.

לחימה בסטריאוטיפים

אנחנו עדיין חיים בעולם שיש לו הרבה תצוגות יפה על מה זה אומר להיות הומו או לסבית. הרבה מהם יש הרבה יותר לעשות עם המראה ואת הגינונים יותר ממה שהם עושים עם המין של האדם כי אתה נמשך. אם אתה חושב על זה, זה די מגוחך.

עם זאת, יותר ויותר של הנחות ישנות אלה נמצאים לערער. בימים אלה, שחקן הומוסקסואל גלוי, כמו ניל פטריק האריס, יכול לשחק גבר גברות ישר על הסיטקום הפופולרי, איך פגשתי את אמא שלך.

ובעוד שמונחים מיושנים כמו "לסביות בשפתון" משמשים עדיין לתיאור נשים הומוסקסואליות לבושות בדרך כלל בבגדים נשי, הרבה לסביות, עם הרבה סגנונות שונים, ניתן למצוא בכל תחומי החיים (אלן דגנרס, פורשיה דה רוסי (כיום פורשיה לי ג'יימס דגנרס), ונדה סייקס, או סינתיה ניקסון).

זכור, כי יש אנשים הטרוסקסואלים לקבל טועה על היותם הומו, וכמה שהם הומו מקבל טועה על היותו ישר. ובעוד LGBTQ + בני נוער זה יכול להיות דוגמה מתסכלת של הטרוסקסיזם, זה לעתים קרובות אחד כי הוא מיהר בקלות.

No Replies to "איך לתת לאנשים לדעת שאתה הומו"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 5 = 2