האם גאווה גאה רק עבור הומואים?

האם גאווה גאה רק עבור הומואים?

שְׁאֵלָה: אני יכולה ללכת לגאווה גאה אם ​​אני ישר?

תשובה: כן! גאווה גאווה היא חגיגה. מסיבה! כולם מוזמנים! בערים רבות גדולות וקטנות יש מצעדי גאווה. כמו תהלוכות אחרות, המשתתפים מקדמים בברכה תומכים וצופים. איזה כיף יהיה מצעד אם אף אחד לא בא להסתכל? רוב מצעדי הגאווה הם ידידותיים למשפחה, אז להביא את הילדים שלך יחד מדי. זו תהיה דרך מצוינת לחנך אותם על המגוון של העולם שאנו חיים בו.

זה יכול להיות הזדמנות נהדרת לעשות כיף עם הילדים שלך, תוך גם לחנך אותם על למה אומרים כגון, "זה כל כך הומו!" יכול להזיק ולפגוע. 

ואל תחשוב שאתה צריך רק להיות צופה! מרץ יחד! אחת התרומות הגדולות ביותר במצעדי גאווה רבים היא "ידידי הורים ומשפחות של הומוסקסואלים ולסביות" (PFLAG), ארגון של חברים ומשפחות של LGBT התומכים בזכויות הומוסקסואלים. שקול להחזיק שלט שאומר "ישר אבל לא צר", או "אני אוהב את ההומואים שלי, את אחותי, את אחותי, את אחותי, את עמית לעבודה ... מה שלא יהיה?" צעדו או תראו את תמיכתכם מהצד.

לאחרונה, חלק מן הגדולות יחידות מצעד הגאווה מצעדים הן כנסיות ועסקים ידידותי הומו. כל מי שתומך זכויות LGBT מוזמן לצעוד יחד עם החברה שלהם או ככנסייה כבעלת ברית של זכויות הומואים. אתה יכול לבדוק אם החברה שלך צועדת מצעד הגאווה ההומו. ואם לא, אולי אתה יכול לעודד אותם לעשות זאת.

 

פסטיבל הגאווה

בדרך כלל יחד עם מצעד הגאווה ההומו, יש פסטיבל כלשהו. אתה צפוי למצוא כמה שחקנים, רמקולים, קומיקאים, מוזיקאים, רקדנים ועוד מבדרים את ההמונים שיצאו לחגוג את הגאווה. 

סביר להניח שיהיה מקום עבור בני נוער LGBT ו להורים מאותו מין לשחק עם הילדים הצעירים שלהם.

קשת פנים הציור הוא פעילות גאווה גאה פופולרי עבור הילדים. 

ייתכן שיש גם אזור עם דוכנים עם כל מידע, החל מידע על הליגות באולינג הומו, חקיקה מקומית המשפיעה על הקהילה LGBT, קבוצות תמיכה והגנה עצמית. אתה יכול גם ללמוד על הארגונים השונים בקהילה המסייעים לקהילה LGBT ואולי אפילו להירשם להתנדב באחת.

הם צפויים להיות גם ספקים מוכרים כל דבר, החל brownies הומו עד צווארון חיות הקולר. אתה יכול להביא הביתה חולצות ותכשיטים, מדבקות ומלאכות. ייתכן גם למצוא עסקים ידידותיים הומואים להגדיר למכור לך משכנתאות, ביטוח, מכוניות ובתים. גאווה גאה במקומות רבים היא כמו אחרים ברחבי הקהילה חגיגות ופסטיבלים.

יש גם אירועים אחרים הקשורים הגאווה קורה בעיר המוביל עד יום המצעד. חפש אירועי תרבות, כמו הצגות או פסטיבלים. ייתכנו אירועי ערב לגייס תרומות, טורניר של 5K או טורניר סופטבול. כל האירועים הללו עשויים להיות פתוחים לקהל הרחב ומקום נהדר עבורכם ליהנות, לתמוך בקהילה של LGBT ואולי ללמוד משהו שלא ידעתם על הקהילה המוזרה. 

בדיוק כמו שאתה לא צריך להיות מקסיקני לחגוג את סינקו דה מאיו או גרמנית כדי להשתתף באירוע Oktoberfest, גאווה ההומו הוא מקום לך ללמוד על התרבות הומו לחגוג - גם אם אתה לא חלק LGBT הקהילה.

 

לכי לבדוק את זה. אתה בטח יש זמן נהדר!

No Replies to "האם גאווה גאה רק עבור הומואים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 2 = 5