כאשר ההורים לא ייתן לך לראות את החבר שלך

כאשר ההורים לא ייתן לך לראות את החבר שלך

שְׁאֵלָה: ההומופוב של החבר שלי לא ייתן לו לראות אותי, מה אני יכול לעשות?

מה יכול נערים הומוסקסואלים לעשות כאשר ההורים ההומואים של החבר שלו מונעים מהזוג לראות אחד את השני? ילד במצב זה מנסה למצוא פתרונות לבעיה חמורה זו.

תשובה:

העשרה הומוסקסואלית כותב:

"אני והחבר שלי היו יחסים די מסובכים מההתחלה, אני לגמרי מחוץ לחברים שלי, לכיתה ולהורים, ובעוד אמי מתפתחת במורת רוח, אני עדיין נהנית מאוטונומיה גבוהה יחסית. מצד אחר, לא.

בגלל קשר הדוק עם אמו, הוא לעולם לא יפר אותה, וזה לא אכפת לי. הבעיה היא, שאמא שלו יודעת שהוא הומו, אבל זה לא משהו שהם מדברים עליו, וכמו אמא שלי, היא לא מסכימה כלל. בגלל זה, הוא נשמר היטב. ובעוד היא אוהבת את האישיות שלי, היא לא יכולה להתגבר על ההומוסקסואליות שלי.

אנחנו, לפיכך, לא מורשים לראות אחד את השני מחוץ לבית הספר. ומאז שסיימתי את האביב, לא ראינו זה את זה בחודשים.

תהיתי אם מישהו יכול להצביע לי על כל המאמרים או עצה כלשהי מניסיון עם מצב דומה. או אולי רק ניסיון החיים שיסייע לי לשכנע אותה שאני יכול להיות דבר טוב עבור בנה או רק לעזור לנו לשמור על זה מעט אודם יש לנו לגמרי לצאת. "

זה כל כך קשה, ולמרבה הצער, גם די נפוץ. הרבה בני נוער הומוסקסואלים נמנעים מלראות את בני זוגם הומופוביים. (כמובן, למרות המוטיבציה היא בדרך כלל שונה, כמה בני נוער ישר נשמרים לראות שותפים על ידי ההורים גם כן).

אז מה אתה יכול לעשות? למרות שזה נשמע כאילו לאף אחד אין לך את התמיכה בבית כי אחד היה מקווה, נראה כאילו המצב של החבר שלך קשה יותר. אז הנה כמה רעיונות שאתה יכול להעביר אליו:

 1. יש שיחה כנה. בכבוד, להסביר בשלווה איך אתה מרגיש את ההורים שלך. שאל אותם למה הם מונעים ממך לראות את החבר שלך. לחנך את עצמך על נושאים GLBT כך שאם יש להם תפיסות מוטעות מאמינים מיתוסים על מה זה אומר להיות הומו, אז אתה יכול לנקות אותם.
 2. מצא עורך דין. פעמים רבות ההורים יגיבו טוב יותר למי שאינו הילד שלהם. קבל מבוגר שהורייך סומכים עליו וכבוד לדבר אליהם בשמך. האם יש קרוב משפחה, חברים, קהילה או מנהיג דתי, או מורה שתומך בך ומי אתה חושב שהם היו מקשיבים? אם כן, אתה יכול לשאול את האדם הזה כדי לדבר עם האנשים שלך בשבילך.
 1. סידור המבואות. שאל את ההורים שלך אם אחרים משמעותיים שלך יכול לבלות קצת זמן עם המשפחה שלך, כך שהם רואים שהוא / היא לא האדם הגרוע ביותר בעולם. לעתים קרובות ההורים מניחים את הגרוע ביותר. לדוגמה, הם עשויים לחשוב כי השותף שלך יופיע בתלבושת מטורפת, או ינסה לעשות איתך מול אותם, או אפילו כי הוא טורף מנסה "להמיר" אותך. אחת הדרכים כדי לעזור להם להתגבר על הנחות אלה היא למעשה לתת להם להכיר את האדם שאתה היכרויות.

  חשוב גם לשאול את עצמך אם ההורים שלך לא אוהבים את השותף שלך פשוט כי הוא הומו, או אם הם לא אוהבים אותו מסיבה מוחשית. אם הם ראו אותו מזויף, גס או פוגע כלפיך או להם, או אם הוא מבוגר באופן משמעותי, או משתמש בסמים או באלכוהול, אז הם עשויים להיות על משהו, ואתה צריך לשקול אם הם רואים משהו שאתה לֹא.

  אבל אם זה לא המקרה, ואתה מחויב למערכת היחסים, אז אולי כדאי לך לנסות לגרום להם לבוא מסביב. למרבה הצער, עם זאת, אם אתה קטין, ההורים שלך לעתים קרובות לקבל החלטות בשבילך נראה, או, לא הוגן. אני מקווה, אתה יכול לעבוד דרך זה, אבל עד אז זה יכול להיות ממש קשה!

  No Replies to "כאשר ההורים לא ייתן לך לראות את החבר שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   95 − = 93