הבדלי גיל ביחסים

הבדלי גיל ביחסים

אז מה לגבי הבדלי גיל ביחסים?

תאר לעצמך שאתה פוגש את הבחור הזה; שניכם מסתדרים טוב, אתם מתחילים להיפגש לעתים קרובות וללכת לתאריכים. אבל יש דבר אחד שמפריע לך: יש פער גיל גדול בינך. אתה בתחילת שנות ה -20 שלך והוא הרבה יותר מבוגר. אתה צריך להפסיק לראות אותו?

אין שום דבר רע עם פער גיל גדול. לעתים קרובות את ביין של יחסים בגיל המבוגר הוא לא הבדל הגיל, אבל chasms גדול ניסיון החיים.

עבורו, האדם המבוגר יותר, כמה חוויות החיים הם טובים, אחרים הם רעים רבים נמצאים בין לבין, אבל ללא ספק השתנה הרבה מאז הוא גישור מגיל 18 בן עד 35 בוגרת. במבט לאחור הוא עשוי לחשוב איך שונה אדם שהוא והבחירות שעשה. הוא נע על ניסיון. אשר לך, האדם הצעיר, הדחף עשוי להיות הכוח המניע שלך, אתה חושב על עצמך ועל העולם דרך עדשה אחרת.

פשוט מלא את תיבות הסימון. הוא מחבב אותך. לבדוק. אתה מחבב אותו. לבדוק. אתם משפטיים. לבדוק. ואז ללכת עם הזרימה ולראות מה קורה. יחסים מעורבים בגיל יכולים לשרוד. אם המחץ שלך הוא רגיש, אז הוא עשה גם עוד כמה הקפות סביב perishables ממה שיש לך. זה לא בהכרח דבר רע. לא כל התוצרת היא תוצרת רעה. כפי שאתה גיל, יהיה לך גם עולם של חוויות דחוסים לתוך כמה שנים שעשויים לשנות את הדרך שבה אתה חושב, להרגיש אינטראקציה.

(מסיבה כלשהי מואצים תרחישי האש של חיינו בין בני הנוער שלנו ל -30).

האם הפער בניסיון החיים ימנע ממך להפוך רומנטיקה קפואה לתוך בר האוכל החם? בהחלט לא. רק להיות מודעים לכך שיהיו פעמים כאשר שניכם רואים את החיים דרך עדשות שונות.

אחרי הכל, הוא כנראה התיישבו ויש לך המון חיים לחיות לפני שאתה להתעדכן. זה יכול לעבוד אם אתה במודע להישאר פתוח לכל נקודות מבט אחרות.
אל תדגיש. החיים יש נטייה לעבוד את עצמו. 30 שלך משהו יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך ואתה יכול להיות בדיוק מה הוא היה חסר. שמור את העיניים פתוחות ונסה את זה. קח כל יום של חיבור זה כמו מעגל של התרגשות. רק להיות מודעים לכך כפי שאתה לגדול היחסים שלך עשוי להשתנות.

No Replies to "הבדלי גיל ביחסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 − 80 =