טיפים אלה יכולים לעזור בני נוער שמרגישים אשמה להיות הומואים

טיפים אלה יכולים לעזור בני נוער שמרגישים אשמה להיות הומואים

אם אתה חווה רגשות בושה על היותך הומו, אתה לא לבד. זה לא מפתיע שאתה מרגיש מתבייש להיות הומו בעולם שבו הרבה אנשים עדיין מתייחסים הקהילה LGBTQ כמו אזרחים סוג ב 'ואיפה במסדרונות בית הספר התיכון מלאים בדיחות הומוסקסואלים הטרדות של סטודנטים הומו. יש לקוות, אתה יודע שאין שום דבר רע להיות הומו. אתה מי שאתה, וזה דבר נפלא.

מה אתה צריך לדעת אם אתה מרגיש מתבייש להיות הומואים

אתה ככל הנראה המבקר הגרוע ביותר שלך ואת ההרגשה הזאת יכולה להיות תוצאה של הערכה עצמית נמוכה. הנטייה המינית היא לא משהו שאתה יכול לשנות, גם אם אתה באמת, באמת רוצה. זה היבט עמוק יותר של מי שאתה.

בושה היא דבר נורא לשאת, ואתה יכול כנראה להשתמש כמה חיזוקים חיוביים כדי להזכיר לך כמה אתה באמת נהדר, ללא קשר אם אתה הומו. לדבר עם מבוגר שתומך בך הוא צעד ראשון טוב. אם אתה לא חושב שמישהו במשפחה שלך היה מקבל אותך, שקול לדבר עם יועץ הדרכה בבית הספר. יש לקוות, הוא או היא יוכלו להציע עצה ולשים אותך בקשר עם שירותי תמיכה.

ייתכן שתרצה גם ליצור קשר עם המרכז הקהילתי הקרוב ביותר שלך LGBTQ. לרבים יש תוכניות לבני נוער. מפגש עם בני נוער הומוסקסואליים אחרים יכול להיות דרך מועילה באמת להרגיש פחות לבד.

משאב טוב נוסף הוא הקו החם הלאומי של GLBT.

קוראים להם שיחת חינם לעזרה ותמיכה ב 1-800-246-PRIDE. פרויקט Trevor מספק גם מדריכים לא רגישים, LGBTQ רגישים מדריכים אתה יכול להתקשר, טקסט, או לשוחח במהלך משבר בריאות הנפש. זה שירות חינם לחלוטין זמין 24/7 ב 866-488-7386.

No Replies to "טיפים אלה יכולים לעזור בני נוער שמרגישים אשמה להיות הומואים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    31 − = 22