מי מציע במערכת יחסים לסבית? | insightyv.com

מי מציע במערכת יחסים לסבית?

מי מציע במערכת יחסים לסבית?

כשזה מגיע זמן לסביות לרדת על ברך אחת ולשאול את בן זוגם להתחתן איתם, איזה מהם שואל? עכשיו נישואים מאותו מין הם משפטיים במקומות רבים כל כך, יותר ויותר לסביות יתמודדו עם השאלה: האם אני מציע או האם היא?

מי מציע יחסים לסביות?

איך לסביות לעשות את זה? האם אנו עוקבים אחר מסורת הצעות החתונה שהוקמו על ידי העולם הישר, או שמא אנו מבהירים את דרכנו?

הנה כמה דרכים לסביות מציעים אחד לשני:

במערכות יחסים מסוימות, חשוב יותר לשותף אחד להיות מסוגל להציע. אז אם אתה נמצא במערכת יחסים, איפה אתה יודע, או שיש לך תחושה, כי השותף שלך רוצה להיות אחד כדי לפוצץ את השאלה, אז אולי כדאי לך לעצור ולהניח לה להיות אחד לעשות זאת. אולי היא רוצה לתכנן את כל זה, לרדת על הברך שלה, למשוך טבעת ולשאול. אם אתה מכיר את השותף שלך מספיק טוב כדי להתחתן איתה, אז אתה מכיר אותה מספיק טוב לדעת אם ההצעה היא משהו מאוד חשוב לה. תן לה לעשות את זה.

עבור אחרים, האדם להציע הוא פשוט מי מגיע אליו הראשון. שניכם יודעים שאתם מחויבים זה לזה ורוצים לבלות את חייכם יחד. אפילו דיברת על נישואים, על החתונה שלך, איפה אתה רוצה להתחתן ואפילו היבטים מסוימים – כמו זה יהיה חתונה חיצונית או פנימית, גדולה או קטנה, מה המדינה אתה רוצה לעשות את זה ומה שיר אתה רוצה לשחק על הריקוד הראשון שלך.

יש לך כל כך הרבה להבין, כל מה שנשאר הוא שואל. זה כמעט לא משנה מי עושה את זה.

אפשרויות אחרות

אולי אף אחד מכם לא מציע. עבור לסביות שהיו במערכת יחסים במשך שנים רבות, אם או לא לקבל נשוי כחוק עשוי להיות יותר של שיחה מעשית על היתרונות ואת הזכויות, מאשר מחווה רומנטית הפתעה.

או אפילו אם זה דבר רומנטי, אולי יש לך שיחה על זה רק להחליט להתחתן.

אם אתה נמצא במערכת יחסים שבה אתה מזדהה עם תפקידים של butch / femme, ייתכן שהקצב רוצה להציע. אולי חשוב לה לקחת על עצמה את התפקיד המסורתי הזה.

לחלופין, אתה יכול גם להציע אחד לשני. אם אחד מכם יכה את השני בזה, אבל אתם מתכוונים להציע את עצמכם, המשיכו לעשות את זה בכל מקרה. יהיו לך שני סיפורים מדהימים לספר לחברים שלך, במקום רק אחד.

את מבקשת את רשות ההורים? כמה זוגות ישר אפילו shunning הרעיון כי הבחור צריך לשאול את ההורים של היד של הנערה לפני שהוא מציע. בהתאם ליחסים שלך עם הוריה, כדאי לשקול לתת להם לדעת על התוכניות שלך להציע. אם אתה חושב שזה ינצח אותך עם המשפחה לבקש רשות וזה משהו שאתה מרגיש בנוח עם, אז קדימה ולעשות את זה!

No Replies to "מי מציע במערכת יחסים לסבית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 3 =