יוצא (בעוד הומואים נשואים)

יוצא (בעוד הומואים נשואים)

ללא שם: לצאת הוא לא כל כך קל כאשר אתה נשוי. לא משנה מה אתה עושה או לא עושה, מישהו יכול להיפגע. או שאתה עובר את החיים מכחישים מי אתה עם הפחד להיתפס או להיות בחוץ, או שאתה פוגע באשתך. קורא אחד נשוי אומר "זה יהיה קל אם היא מגעילה או שנאה, אבל היא אוהבת אותי הוא באמת החבר הכי טוב שלי."

בטח יציאה קשה. הלחצים החברתיים והסטיגמות שמקיפים את ההומואים הם עצומים.

אנשים הומוסקסואלים צריך להיות נתון מדליה על היותו אמיץ מספיק לצאת בסביבות שבו גברים הומו ניתן לראות חלש או תועבה של הטבע או להאשים אסונות טבע. אז, כולנו נשארנו עם בחירה: להכחיש את האני הפנימי שלנו או להתמודד עם הקרבות של להיות הומו בגלוי. לא פלא יש כל כך הרבה אנשים על נמוך למטה. ככל שהלחצים החברתיים האנטי-הומוסקסואליים גדלים, כך גם פיתויים להומואים רבים להישאר בארון. אף אחד לא אוהב להיות מטרה נעה. למרבה האירוניה, אותם הומוסקסואלים שיכולים להיות מופלים על היותם מי שהם נמצאים באותו זמן ביקשו לא לחיות שקר.

להיות הומו הוא לא בחירה. אי אפשר להחליט להיות הומו, אבל גבר יכול בהחלט לבחור אם לחיות או לא לחיות כמו הומו. בהתחשב בכך, ישנם יתרונות רבים להיות בחוץ, כולל מציאת כמה שלווה פנימית בהחלטה להיות כנים עם עצמך ואת אלה שאכפת לך. 

כשאני אומר 'להיות בחוץ', אני לא מתכוון לסטריאוטיפים וההכללות שקשורים בדרך כלל להיות הומו, אני מדבר על קבלה מלאה של הרגשות האוהבים של המגדר, מבלי להסתתר או לחיות בשקר.

אני מתכוון להגשמת חלומותיו של בעל משפחה או גידול ילדים או לא כחבר יצרני בחברה. כל זה יכול להיעשות כאדם הומו. לא הומו שחי בתוך גבולות הנורמות ההטרוסקסואליות.

בטח, אם אתה נשוי כרגע לא החוצה, דברים עשויים להיות קשה למיין.

עם זאת, על ידי נקיטת צעדים לקראת היציאה, תהליך הריפוי מתחיל. לאחר מכן אתה תהיה חופשי לחקור את החלקים של אותך כי כבר מדוכא במשך זמן רב מדי. אני לא מציע לך לצאת ולפצות על זמן אבוד (בחדר השינה או בבר), אבל אני מציע לבלות קצת זמן איכות עם עצמך ופיתוח מטרות חיים חדשים. הנה כמה דברים לשקול:

 1. עכשיו כשאתה בחוץ, איזה סוג של חיים אתה רוצה לחיות?
  להבין שאתה יכול להיות הומו ועדיין אוהב את הדברים שאתה אוהב. אין דרך אחת להיות הומו!
 2. האם יש לך עדיין את אותם הרצונות למשפחה?
  גברים רבים ביחסים הטרוסקסואלים קודמים יש להם שותפים בני אותו מין ועדיין שומרים על קשר חיובי עם נשותיהם לשעבר ועם ילדיהם.
 3. האם מצאת רשת תמיכה ידידותית הומו או חברים?
  אם לא, נסה להתחיל בפורום החיים הומוסקסואליים או לבקר במרכז הקהילה המקומית הומו. יש להם טונות של תוכניות ואתה יכול לפגוש כמה אנשים גדולים עם תחומי עניין דומים. זה חשוב מאוד. יש גם גברים רבים בפורום אשר חולקים את אותן חוויות. הם היו סיוע עצום לאחרים יכול להיות מועיל לך גם כן. אתה צריך להקיף את עצמך עם השפעות חיוביות רבות ככל האפשר.
 1. אם אתה רוחני או דתי, האם מצאת כנסייה עליזה?
  דפדף המדריך הומו ידידותי הכנסייה עבור בית רוחני המתאים ביותר את האמונה שלך. הרוחניות סייעה לגברים רבים בזמן קשה זה.
 2. מה הם היעדים שלך החוצה?
  יוצא הוא על התנאים שלך. אתה לא צריך להרגיש את הלחץ לצאת לכולם בבת אחת. ודא שאתה מרגיש בנוח. הגדרת מטרות לצאת. אתה כבר עשה ציון דרך חשוב על ידי יוצא אל עצמך. עכשיו להגדיר מטרות אחרות כגון יוצאים אל המשפחה שלך, חברים ועמיתים לעבודה. יש אנשים ללכת על זה "חזיר שלם" ופשוט לשפוך את השעועית. זה לוקח שנים עבור אחרים. אתה מחליט בעצמך!

לבסוף, בואו נדבר על האשה. כמו שהזכרתי קודם, זה לא המצב האידיאלי ביותר, אבל כפי שכבר זיהית, אתה חייב לעשות את הטוב ביותר עבור ALL- לא רק את עצמך.
חשוב שתמצאו שלווה פנימית עם ההחלטה שלכם ותבינו שהעיכוב הנוכחי עלול לפעמים להוביל לכאב עתידי. היו כנים עם אשתך ועם עצמך. אם אתה אוהב אותה כמו שהיא אוהבת אותך אז היא ראויה לדעת את האמת ... ואתם ראויים לחיות בלי להתחבא!

No Replies to "יוצא (בעוד הומואים נשואים)"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  3 + 7 =