מה אתה צריך לצפות אחרי שיצאו?

מה אתה צריך לצפות אחרי שיצאו?

שְׁאֵלָה: מה אתה צריך לצפות אחרי שיצאו?

"לאחרונה התחלתי את תהליך היציאה שלי ומצאתי את זה להיות בדיקה מציאותית אמיתית", מניות גיי Life Life כריס. "ביום הראשון הרגשתי שהכול השתנה, כולל העיניים שלי, מה אני צריך לצפות לו בתהליך היציאה שלי, איזה מחשבות יש לך בשביל בחור הומוסקסואלי כמוני?"

תשובה: היציאה היא תהליך מתמשך.
חשיפת הזהות המינית שלך לאלה הקרובים (או לא כל כך קרובים) אליך היא לעתים רחוקות אירוע חד פעמי.

זה תהליך שנמשך כל חייך. אתה תמצא את עצמך יוצא לאנשים רבים לאורך זמן. כמה מאותם אנשים תוכלו לגלות ואחרים ימצאו על ידי הנסיבות.

יוצא החוצה צריך לקרות בקצב שעושה אותך הכי נוח ואתה צריך תמיד לשקול את הבטיחות שלך ואת היציבות של הסביבה שלך לפני היציאה. מצאתי את זה הכי טוב להתכונן לצאת, אבל להיות עייף מנסה לשלוט על הנסיבות שבהן זה קורה. החיים עשויים להציע הזדמנויות בלתי צפויות לך לצאת. היכונו על ידי הראשון מגיע, בידיעה הסביבה שלך, יצירת הסביבה הבטוחה ביותר, הכי נוח, ככל האפשר, על ידי שמירה על יומן יוצא.

ככל שתצאו יותר, כך תכירו את עצמכם.
היציאה היא על ביטוי אישי, לא על מה שאחרים מרגישים או חושבים עליך. קח בכל פעם שאתה יוצא הזדמנות להגדיל את רמת המודעות העצמית שלך.

גיליתי שככל שאני מודע יותר לעצמי, כך קל יותר לנווט את המורכבויות של להיות הומו בעבודה, בקהילה שלי ובמשפחה שלי. יוצא הוא מחווה הצבעה מחוץ לעצמך, אבל את rewards של התהליך הם כל פנימי. כפי שאמרת בשאלה שלך, תתחיל לראות את העולם דרך קבוצה חדשה של עיניים.

ו עדשות אלה יכולים לעזור להנחות אותך לתחומים אחרים של ביטוי עצמי אתה אף פעם לא חשבתי שיש לך.

כמה תגובות על הזהות המינית שלך יהיה שמח, כמה אדישים ואחרים מיסוי רגשית.
"אני בטוחה שאתה חושב שהשיר הזה הוא עליך, "שרה קארלי סיימון. ובכן, זה הכל עליך כאשר אתה מתחיל את תהליך היציאה. אתה לא יכול לשלוט פעולות של אנשים אחרים או תגובות, אבל אתה יכול ליצור את המצב הטוב ביותר עבור עצמך. אני מנסה להתמקד באנשים החיוביים ביותר בחיי. זה קל מדי ליפול לתוך החור ארנב של השליליות. זה לא כל כך קל למשוך את עצמך בחזרה. אל תבזבז שנים בניסיון לשכנע את אלה שיש להם בעיות עם המיניות שלך כדי להתרחק מן הצד האפל. במקום זאת, התרכזו באנשים החיים שלך שמקבלים אותך על מי שאתה. אם אתה לא כרגע יש אנשים פתוחים בחיים שלך, לחפש אותם על ידי עיסוק בפעילויות שאתה אוהב. הצטרפות למועדונים ועיסוקים בתחומים אחרים שמעניינים אותך הן דרכים נהדרות להכיר אנשים חדשים, בעלי דעות דומות.

אתה תרגיש את הלחץ של היכרויות. השתמש בכוח ותוכל להתנגד.
קודם אתה יוצא. ואז, עם מהירות הבהרה לך לצאת למסע שלך כדי למצוא גבר. זה מובן: אתה כבר מחכה מכאבים במשך זמן מה להחזיק ידיים עם גבר אחר.

עם זאת, אל תתנו את הלהיטות שלך זוג עם גבר אחר להאפיל על תהליך של להכיר מישהו (או את עצמך). לא כולם נוטים להיות במערכת יחסים או יחסים מוכנים. לא כולם בחורים חד-פעמיים בלבד. התאם את חיי היכרויות לפי סדר העדיפויות שלך. האם אתה רוצה מערכת יחסים, חבר, או מפגש מזדמן? זכור: מה שאתה נותן את מה שאתה תקבל. כמו כן, יש לזכור כי כמה אנשים יכניסו את העבודה כדי ליצור חיבור בעוד שאחרים לא. זו לא הבעיה שלך. רק להיות עצמך ולהישאר נכון מטרות היכרויות שלך.

אתה תרגיש שמחה. אתה תרגיש כאב ... וכל שאר הדברים שביניהם.
כבר בדקת את האבל של הרשימה שלך. התכונן לרגש יותר. יכול להיות שיש אשמה, כעס, תסכול, אושר, חרדה, שלווה...

לא משנה מה אתה מרגיש, זכור כי כל זה חלק של התהליך. נהל את הרגשות שלך על ידי ניהול האופן שבו אתה מציג את "חיי ההומואים החדשים שלך". היציאה החוצה אינה פוטרת את אחד לחוות את עליות ומורדות של כל יום. לחרוש דרך להקיף את עצמך עם מערכת תמיכה מתקנת.

אתה לא צריך לקבל את התוויות.
מלמטה למעלה, מלמטה, דובי, סחר, טווינק ... אני מוצא תוויות להיות די מגביל. הם אינם משאירים מקום לצמיחה, גמישות או הנאה לא ידועה. תראי, אתה מי שאתה ואתה אוהב את מה שאתה אוהב. אלה "אוהב" יכול להשתנות עם הזמן, כפי שאתה ממשיך לגדול. אנשים הם הכי נוח כאשר הם יכולים לסווג אחרים. כאנשים מוזרים איך נוכל לצפות מאחרים לשמור על ראש פתוח לגבינו בעודנו בתורם סוגרים את דעתנו על עצמנו? שמור את זה פתוח. שמור את זה מאושר. עכשיו שיש לך צעד זה, יש כל כך הרבה לצפות.

No Replies to "מה אתה צריך לצפות אחרי שיצאו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 + = 62