ההומופוביה במוסיקה ממשיכה להופיע | insightyv.com

ההומופוביה במוסיקה ממשיכה להופיע

ראפר, Common Says He Will No Longer Write Homophobic Lyrics

Rapper, Common אומר שהוא לא יכתוב עוד מילים הומופוביות.
תמונה (ג) פרייזר הריסון

למרות ההתקדמות בזכויות ההומואים, ההומופוביה במוסיקה ממשיכה להופיע. לפעמים זה גלוי. פעמים אחרות הוא עדין יותר. לעתים קרובות כאשר מוזיקאים מוזמנים למילים אנטי-הומוסקסואליות, הם טוענים שהם מאמצים דמות, מבטאים את עצמם בצורה יצירתית, או שמילותיהם לא הובנו כראוי. פעמים אחרות הם מתגוננים וטוענים שדיבור חופשי מעניק להם את הזכות לפלוט שנאה.

לא משנה מה האמנים הרציונליים, האנטי-הומוסקסואליים של האמנים, יחזקו את הסטריאוטיפים ויאיצו את העוינות והשנאה של אנשי ה- GLBT.

כמובן, הרבה מוסיקאים משתנים עם הזמן. כמה שכתבו שירים הומופוביים בתחילת הקריירה שלהם המשיכו לשנות את השקפותיהם (או לפחות את המנגינות שלהם …).

דוגמה אחת היא הראפר, Common אשר בשנת 2007 אמר שהוא יגיב לחששות האוהדים ההומואים על ידי כבר לא לייצר מוסיקה הומופובית.

הם היו כמו, ‘למה אתה שומר על כבוד הומוסקסואליות?’ חשבתי על זה. אני לא כאן כדי לשפוט אותם, אז פשוט החלטתי לא להתקרב לזה ככה.

המשותף הוא לא האדם היחיד לשנות את דעותיו. סופרסטאר קניה ווסט דיבר נגד הומופוביה במהלך קונצרט ב -2008 ואמר כי לקח לו זמן “לפרוץ מבית הכלא הנפשי [של הומופוביה]” ועודד את הקהל “לפתוח את דעתך, לקבל אנשים שונים ולהניח לאנשים להיות מי שהם “. בשנת 2009 ראיון עם MTV הוא המשיך על נושא זה מסביר,

“פעם הייתי מפחד לדבר עם הומוסקסואל … ובהיפ הופ, יש אנשים – ובואו לא נאמר אפילו מפוחדים כמו הומופובים – אבל הם מפחדים מהאופן שבו אנשים יסתכלו עליהם”.

Common ו Kanye West הם לא רק מוזיקאים לדבר נגד הומופוביה. אבל כמו העבריינים להלן להראות, שם ממשיכים להיות אמנים בחוץ שעדיין חושב ללעוג למישהו על היותו הומו או באמצעות הומוסקסואל הומו הוא מקובל לחלוטין.

02
של 06

קייטי פרי: אור אז הומו

קייטי Perry Ur So Gay

קייטי פרי מספרת אקס “אור כל כך הומו”.
תמונה (ג) ג ‘סי גרנט

אני בדרך כלל מרגיש די חסין שירים פופ טיפש. אבל השיר הראשון של קייטי פרי, אור כל כך הומו, מגיע לשפל חדש.

השיר הוא כביכול על לשעבר (אולי פיט וונץ?) של פרי. זה הסטנדרט שלך, נפרדנו, עשית לי טעות, עכשיו אני הולך להעיף אותך בשיר, אודה ששמענו מיליון פעמים לפני.

אבל גרסה זו באה עם טוויסט. הפשע הגדול של לשעבר של קייטי הוא לא מרמה או לחגוג. לא. זה להיות בחור ישר הפועל “הומו”. כלומר, אם להיות הומו אומר שאתה אוכל סויה, איפור ללבוש, מוצרט מקשיב, מכונית חשמלית נהיגה דיכאוני.

פרי שר:

אני מקווה שתיתלו את עצמכם עם צעיף H & M שלכם / בזמן ש ** ** תקשיבו להאזנה למוצרט / אתם ותאנקו על לוס אנג ‘לס / מאחלת היית בגשם קריאה Hemingway / אתה לא אוכל בשר / אתה כל כך אינדי רוק זה כמעט אמנות / אתה צריך SPF 45 רק כדי להישאר בחיים / אתה כל כך הומו ואתה אפילו לא אוהב בנים

האם פרי חושבת שבגלל שהיא שרה על נשיקה של ילדה ב’נשקתי נערה ‘היא שוללת את ההתייחסויות ההומופוביות אור כל כך הומו? שהיא “חלק מהמועדון” אז זה בסדר? או שהיא, כמו כל כך הרבה אחרים, לקנות את הרעיון שזה סקסי וקריר עבור שתי נשים (ישר) כדי להתחבר, אבל ברוטו עבור בחורים להציג תכונות “הומו”?

לא משנה מה, המוטיבציה שלה, השיר של פרי מגלה הרבה יותר על האופי האמיתי שלה מאשר על לשעבר שלה, בחור המבוסס על השיר שלה, אני באמת יכול ליהנות להסתובב עם.

03
של 06

ליל ויין: למה את הצורך עבור כל כך הרבה “לא Homos” בשירים שלו?

ליל' Wayne No Homo

ליל ויין רוצה שתדעו שהוא “לא הומו”.
תמונה (c) קווין וינטר

מה אתה עושה אם אתה ראפר זכר ישר תמונה של נשיקות גבר אחר עולה? כנראה, אם אתה Lil ‘ויין אתה צריך להוכיח את הטרוסקסואליות על ידי הוספת הביטוי “לא הומו” לתוך הרבה שירים שלך.

עכשיו, אני באמת לא יודע אם זה עושה תגובה ספציפית על האירוע עם התמונה (משהו שני גברים נדחתה תחילה, אבל אחר כך הסביר להיות סוג של אב “סוג של נשיקה …). אבל מה מוטיבציה, אומר “לא הומו” אינו מוכיח ליל ‘ויין הוא ישר, זה רק מדגיש את חוסר הביטחון שלו על הנטייה המינית שלו.

לדוגמה, בשיר, ג’ורג ‘בוש, ליל ויין: “יש לי כסף החוצה ** / לא הומו אבל אני עשיר.”

הו, נכון, כי כל התייחסות שלך האחורי חייב להיות שאתה הומו!

ובשיר שלו, סוּכָּריָה עַל מַקֵל, ליל ויין פותחת, “אהה הו / לא הומו / התינוק מולה יאנג / אני אומר שהוא כל כך מתוק לגרום לה לרצות את הראפר / אז נתתי לה ללקק את הראפר.”

ליל ויין הוא בהחלט לא האדם היחיד ראפ, (או כל ז’אנר אחר) להשתמש בביטוי הזה, אבל הוא מאוד פופולרי עכשיו. אז ככל שהוא משתמש יותר בביטוי כזה, כך מקובל יותר לקדם את הרעיון כי זה יהיה אסון עבור אדם ישר אי פעם להיות טועה עבור הומו.

04
של 06

אמינם: תביעות המציגות דמות “הומופובית” הופכת את המילים שלו בסדר

אמינם

אמינם אחראי על כמה משירי ההומופוביה האלימים ביותר ברפ.
תמונה (c) קווין וינטר

שירי אמיניאם נקראו לעתים קרובות כמה מן ההומופובים ביותר בהיסטוריה. לדוגמה, השיר שלו 2000, מרשל מאתרס אומר you

“ילדים חדשים על הבלוק, מוצץ הרבה d *** / Boy-girl קבוצות לגרום לי חולה / ואני לא יכול לחכות עד שאני תופס את כל מה שאתה f ***** s בפומבי / I’ma אהבה זה [hahaha] “

מרגיז באותה מידה פְּלִילִי, עוד שיר מאותו אלבום, שבו אמינם ראפס:

“בין אם אתה f * g או l * z, או ההומוסקסואל, hermaph או חולצת טריקו, מכנסיים או שמלה – שנאה? התשובה של כן.”

עם זאת, בשנה הבאה, Eminiem הופיע עם אלן ג ‘ון מוזיקאי פתוח ב Grammys לבצע שיר ביחד.

הוא גם טען כי הוא אישית לא שונא אנשים הומוסקסואליים. במקום זאת הוא אומר שהוא מציג דמות הומופובית דרך המוסיקה שלו.

הוא נוגע על יחסי מין באותו זיכרונות שלו 2008, כמו שאני, “בסופו של דבר, מי שאתה בוחר להיות במערכת יחסים עם מה שאתה עושה בחדר השינה שלך הוא העסק שלך”, ולאחר מכן אמר לניו יורק טיימס שהוא תומך נישואים הומוסקסואלים כי, “אם שני אנשים אוהבים אחד את השני … אני חושב שכולם צריכים לקבל את ההזדמנות להיות אומללים לא פחות, אם הם רוצים. “

כמה מהשירים הגרועים ביותר של אמינם הם עכשיו כמעט בני עשר, ואנשים רבים הרגישו שהוא מסתובב עם השיר שלו נגד ג’ורג ‘בוש, מוש. עם זאת, האלבום שלו 2009, לְהָרֵע מוכיח שכמה דברים נשארים אותו הדבר. לדוגמה, בשיר, אנחנו עשינו אותך, הוא רופס, “לינדזי, בבקשה תחזור לראות גברים / סמנתה היא בת 2, את כמעט בת עשר. מאוחר יותר הוא שואל את פורשיה דה רוסי, “מה זה אלן דג’נרס שיש לי?”

אולי ההומופוביה בשיר הזה לא אלימה כמו שהיתה פעם, אבל השיר הזה, בשילוב עם הסברים חלשים למדי של אמינם על המלים ההומופוביות שלו בעבר, לא ממש גורם לי לחשוב שאנחנו מביטים ברפר שהשתנה מאוד.

05
של 06

ביני גבר: שירים אנטי-הומואים שלו מביאים תשומת לב להומופוביה במוסיקה של Dancehall

ביני Man homophobic songs

הסברים של ביני מאן על המילים שלו לא.
תמונה (c) איתן מילר

ביני מאן הוא ראפר ג’מייקני שמייצר מוסיקה של ראגאטרון ודנסהול.

בשנת 2006, הראפר נאלץ לבטל מספר קונצרטים לאחר היה זעקה ציבורית על המילים שלו homophobic אינטנסיבי. למשל, השיר שלו לעזאזל אומר, “ובכן, אני חושב על ג’מייקה חדשה, אני בא לבצע את כל ההומואים.”

בראיון עם ה”אינדיפנדנט “הבריטי, ניסתה ביני מאן להסביר שהוא אינו הומופובי, אלא מכוונת את מילותיו האלימות כלפי הטרוריסטים. כפי שאמר:

“ג’מייקה היא לא נגד הומוסקסואלים, סקס הומוסקסואלי, מה שיש לנו בג’מייקה זה לא מה שיש באנגליה, שם שני אנשים חיים ביחד … בג’מייקה הומו הוא אונס, זה איש גדול עם הכסף שלהם נכנס בגטו ולקטוף את הצעירים הקטנים האלה שאין להם כלום, ואז לתת להם כסף ואז לערב אותם “.

ללא שם: נראה כמו קצת שוטר החוצה לי! במיוחד כאשר אתה מחשיב הוא יכול פשוט להיות ברור במוסיקה שלו אם זה באמת ילדים הוא מטריד הוא מדבר. ובאמת, למה הוא מתכוון, “בג’מייקה הומו אונס?”

המחלוקת סביב ביני מאן העלתה את המודעות להומופוביה במוסיקה של דאנסהול, אבל עד כה רק כמה שחקנים אחרים בז’אנר אפילו טרחו לדבר על הנושא.

06
של 06

ביג אנד ריץ ‘ו בראד פייזלי: הומופוביה מדינה סגנון

גָדוֹל & rich country band

ג ‘ון עשיר של ביג & עשיר לא רוצה להתחתן.
תמונה (c) קווין וינטר

היפ הופ, ראפ ומוסיקה dancehall לעתים קרובות לקבל מתויג כמו להיות אנטי הומו. אבל המדינה יכולה גם להביא כמה דברים די מגעיל (אם כי לעתים קרובות יותר בעדינות) הומופובית.

הקבוצה הגדולה ביג אנד ריץ ‘ידועה בשירים כמו להציל סוס, לרכוב קאובוי. הם ידועים גם בכתיבת שיר התומך בג’ון מקיין בבחירות 2008, ולזמר מוביל, הומופוביה גלויה של ג’ון ריץ ‘.

לדוגמה, במהלך תוכנית הרדיו שאליה הוא תורם באופן קבוע, הזמר במדינה יצא לשיחה נגד נישואים הומואים ואמר:

“אני חושב שאם אתה חוקי את זה, אתה חייב להכשיר כמה דברים אחרים שהם די לא נעימים, אתה יכול לקרוא לי רדיקלית, אבל איך אפשר להגיד לדודה שהיא לא יכולה להתחתן עם האחיין שלה אם הם באמת מאוהבים ושיתוף החשבונות, איך אפשר להגיד להם שהם לא יכולים להתחתן, אבל משהו אחר זה לא טבעי יכול לקרות? “

בעוד הקבוצה אינה הומופובית בגלוי השירים שלהם, את הדעות של חבריה ידועים למדי.

עוד זמרת מדינה, 2008 מועמד גראמי, בראד פייזלי, יש שיר פופולרי שנקרא, אני עדיין בחור. בו הוא שר:

ובכן האהבה עושה אדם לעשות כמה דברים שהוא לא גאה / ו ברגע חלש אני יכול ללכת כלב סיסי שלך, להחזיק את הארנק שלך בקניון / אבל זכור, אני עדיין בחור / .. / / בימים אלה יש חבר ‘ה מקבל פנים / מטופח, שעווה botoxed / עם ריסוס עמוק על tans ו קרם ידיים קרם / אתה לא יכול לאחוז tacklebox / עם כל האנשים האלה בתור כדי לקבל סירוס / זה היפ עכשיו להיות נשית / אני לא “אני לא מדגיש את השיער שלי / יש לי עדיין זוג / כן מותק, אני עדיין בחור

עכשיו פייזלי לא יוצא ואומר כי מניקור, בוטוקס מחזיק ארנק לעשות גבר “הומו”. אבל זה לא בדיוק מתיחה לראות הומופוביה בגינויו של שום דבר לא היפר-גברי.

No Replies to "ההומופוביה במוסיקה ממשיכה להופיע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 56 = 65