ללא שם: פלאי נוער, האם אני טרנס?

ללא שם: פלאי נוער, האם אני טרנס?

שאלת הזהות שלך

חוויות יום-יומיות שאנשים רבים לוקחים כמובן מאליו יכולים להתבלבל כאשר יש לך שאלות לגבי הזהות המגדרית שלך. 

כפי שכתב אחד הצעירים לאתר:

"במשך זמן מה עכשיו אני רוצה להיות ילד, אני מסתכל על הבלוג של FTM, ואני מרגיש קנאה של החבר 'ה האלה, הם מדברים על מקבל T [טסטוסטרון] עושה ניתוח, וכל הדברים האלה. אבל זה עדיין לא הגיע לפה, אני קשורה אתמול קצת, והייתי כל כך נרגשת, נראיתי כמעט כמו ילד, אני באמת רוצה לספר לאמי שאני רוצה להיות ילד, אני רוצה את היריות ואת הדברים, אבל אז אני מתחיל לחשוב מה אם אני לא רוצה להיות בחור, כאילו, אם זה רק שלב או משהו, אני מבולבל על זה בזמן האחרון.

מה זה מתבגר עובר עושה מבלבל. אבל זה גם נורמלי לחלוטין!

כיצד לענות שאלות קשורות

שאלות אלה הן אישיות אישית, והאדם היחיד שיכול באמת לענות עליהן הוא האדם המחקור. 

מה זה אומר המעבר

המעבר מתייחס לעבור תהליך של שינוי מגדרים. יש אנשים שבאמת רוצים להתחיל את התהליך כעשרה. וכמה מחקרים מצאו למעשה כי מתבגרים אשר מתחילים את התהליך כמו tees יכול לעתים קרובות יש זמן קל יותר מאשר אנשים להתחיל את תהליך המעבר כמבוגרים. אבל זה לא אומר שזה המסע הנכון לכולם.

דבר על הורמונים

הרבה אנשים מחזיקים על נטילת תרופות בזמן שהם תחקור דבר אחד אף אחד לא צריך לעשות הוא לקחת משהו ללא מרשם. זה יכול להיות מפתה עבור בני נוער שרוצים המעבר, אבל מי לא מרגיש שהם יכולים לעשות זאת.

אבל המסלול הזה מסוכן מאוד.

שימוש בהורמונים של חבר או קנייתם ​​ברחוב הם רעיונות גרועים.

ראשית, אתה אף פעם לא ממש יודע מה אתה מקבל כאשר אתה קונה משהו ברחוב. כמו כן, באמצעות הורמונים יותר מאשר רופא היה מרשם יכול להרוג אותך. בנוסף, העשרה עלול להיות מצב רפואי הבסיסית שיכולה לעשות שימוש הורמון מסוכן מלכתחילה.

וכמובן, אם אתה חולק מחטים להזריק כל דבר, אתה מפעיל את הסיכון של זיהומים מתכווצים כולל HIV, הנגיף שגורם לאיידס.

מביאים למבוגרים

למרות שדיבור עם הורה יכול להיות נודד עצבים, הורה תומך יכול לעשות את כל ההבדל בעולם! לאחר תחושה של איך ההורה עשוי להגיב יכול לעזור לנער להחליט אם שיתוף השאלות שלהם על מין הוא רעיון טוב.

אם בני נוער חשים כי הורה יגיב רע, אז אולי הם רוצים לחשוב על מבוגר אחר הם יכולים לדבר. כמה בני נוער מתחברים למטפל. זה יכול להיות מועיל במיוחד לדבר עם יועץ ידידותי LGBT מיומן בנושאים מגדר.

אם בכלל אפשרי, זה יהיה נהדר אם בני נוער אשר שוקלים המעבר היו ספקים תומכים הבריאות. מרכז הקהילה המקומי של LGBT יכול לעזור לחבר בני נוער לשירותים ולספקי שירות טובים.

------------------------

להיות צעיר הוא קשה. להיות טרנס עם שאלות על מין יכול לעשות דברים הרבה יותר מסובך. אבל דבר אחד שיש לזכור הוא כי כל יום יש יותר ויותר תמיכה זמין ובעוד זה אולי נראה כאילו הכל צריך לקרות במהירות, לוקח זמן להבין כמה תשובות יכול להיות מועיל באמת בטווח הארוך!

No Replies to "ללא שם: פלאי נוער, האם אני טרנס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 7