מנסה לספור את מספר האנשים הומואים בארה”ב

מנסה לספור את מספר האנשים הומואים בארה"ב

מספר הלסביות, ההומואים והביסקסואלים בארה"ב הוא סובייקטיבי, ומחקרים באוכלוסיית ה- GLB מספקים הערכות במקרה הטוב. הנתון המקובל ביותר הוא 1-in-10 כנס - אחד מכל 10 אנשים הוא הומו. אבל כמה מחקרים עולה כי המספר עשוי להיות יותר כמו אחד 20.

מכון ויליאמס בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת קליפורניה, חוק נטייה מינית וחשיבה לחשיבה ציבורית, מעריך כי המספר הכולל של אנשים ב- GLB בארה"ב הוא יותר מ -8 מיליון, המהווים 3.5% מהאוכלוסייה.

ייתכנו עוד; ייתכנו פחות. אז למה לא מספר בפועל של אנשים GLB ניתן לספור במדויק?

גורמים התורמים לסטטיסטיקה מעונן GLB

ראשית, כיצד מגדירים הומואים, לסביות או ביסקסואלים? מחקרים שונים מגדירים את אנשי ה- GLB בדרכים שונות, וחוקרים טרם הסכימו על הגדרה משותפת. האם ההומואים הם התנהגות? האם משיכה אחת הופכת את ההומואים? או להיות הומו זהות?

רק מי שמוכן לזהות ניתן לספור, ולא כל אנשי GLB מזוהים ככאלה. לא כל אנשי GLB מוכנים להודות בזהותם המינית, במשיכתם או בהתנהגותם על הנייר. המידע שנאסף על סקרים הוא מדויק בדיוק כמו המידע שניתן, והוא יכול לסמוך על אופן הסקר. כיצד מתעוררות השאלות? האם הם פתוחים לפרשנות או שהם מובילים לתשובות בשחור-לבן?

לבסוף, זוגות חד-מיניים לא הוכרו במסגרת חוק ההגנה על נישואין עד שבית המשפט העליון של ארה"ב דחה את סעיף 3 של DOMA, שהצהיר כי הוא בלתי חוקתי, ביוני 2013.

סוכנויות ממשלתיות כגון הלשכה לסטטיסטיקה לא יכלו לשאול במפורש את האזרחים אם הם גרו במשקי בית חד מיניים עד אז. כתוצאה מכך, נתוני המפקד לפני תאריך זה ספרו זוגות חד מיניים כ"שותפים לא נשואים ".

רק לפני ההכרזה של בית המשפט העליון כי DOMA היה בלתי חוקתי בשנת 2010, ארה"ב מפקד הלשכה הציעה נתונים אלה על ידי המדינה.

ממשלת ארה"ב מתקיימת רק פעם אחת בכל 10 שנים, ולכן הנתונים האלה הם הניחוש הטוב ביותר עד 2020.

מדידת זוגות זוגות חד-מיניים באותו מין במפקד 2000 של ארה"בנותן כמה תובנות נתונים סטטיסטיים ברורה האוכלוסייה GLB באותו זמן.

מה אומרים המומחים?

כשנשאל על נתונים סטטיסטיים האוכלוסייה GLB, עמית מחקר בכיר גארי ג 'ייטס ב ויליאמס המכון היה זה אומר:

"זו השאלה היחידה שאני שואלת ביותר, התשובה היא לא לצערי, אני אענה בשאלה, מה זאת אומרת כשאתה משתמש במלה 'הומו?' אם אתה מתכוון לאנשים המזוהים כמו הומואים, לסביות או ביסקסואלים בסקר, התשובה היא שזה כנראה לא אחד מכל 10 אבל קרוב יותר לאחד ב 20. סקר שנערך לאחרונה הממשלה מצא כי 4 אחוזים של מבוגרים בגילאים 18 עד 45 מזוהה " הומוסקסואלים 'או' ביסקסואלים '. שיעור דומה של בוחרים מזהים את ה- GLB, אם אתם מגדירים את ההומואים כבעלי נטיות או התנהגויות חד-מיניות, אתם מקבלים פרופורציות גבוהות יותר, שהן קצת יותר קרובות לדמות אחת מתוך 10 ".

No Replies to "מנסה לספור את מספר האנשים הומואים בארה"ב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 7 =