גאווה גאווה למתחילים

גאווה גאווה למתחילים

אם אתה אף פעם לא היה אירוע גאווה הומו, אתה עשוי להיות מודאג לגבי מה לצפות. הנה כמה טיפים עבור השתתפות בפעם הראשונה.

גאים Prides לבוא בכל הגדלים השונים. אם אתה גר ב Boise, יכול להיות 500 אנשים באירוע הגאווה שלך. אם אתה גר בבוסטון, המספר יכול להיות קרוב ל 500,000. גדול יותר הוא לא בהכרח טוב יותר, וככל שהקהילה קטנה יותר, כך גדל הסיכוי שהשתתפותך בגאווה תשפיע.

הגאווה ההומוסקסואלים שלך עשויה להיות מצעד או צעדה עם רמקולים מפורסמים או שחקנים או שזה יכול להיות רק איסוף הקהילה, כמו משחק פיקניק או כדורסל. בערים בינוניות עד גדולות יש חגיגה גאווה הומואית כלשהי.

מצעד הגאווה: למה לצפות

תהלוכה היא מצעד. תחשוב על תהלוכת רוז או מצעד יום ההודיה של מייסי בניו יורק. אנשים יוצאים לחגוג בתלבושות משוכללות רוכבות על צף או צועדים עם להקה. גאווה גאה דומה. מצפה לראות אנשים decked החוצה בכל מיני תחפושות בר.

אולי יש לך ליצנים הומוסקסואליים, מלכות דראג הומוסקסואלי, ו להקות צעידה הומו. אתה יכול לראות את המורה שלך כיתה ז 'אנגלית decked החוצה בתלבושת עור מלא להשלים עם שוט או chiropractor שלך התקרבות ידי עם Dykes על אופניים. אתה יכול לראות את הדודה שלך צועדת על ידי הגנן לסבית 'posse. חלקם יהיו מאולפים, אחרים יהיו פרועים. ליהנות מכל!

אין שני מצעדים זהים, אבל בדרך כלל, המרכיב הראשון הוא דייקס על אופניים, קבוצה של לסביות נהיגה אופנועים, או אנשים עם איידס.

כל מספר של קבוצות יכול להשתתף גאווה הומו.

אתה יכול לראות עסקים מקומיים, פוליטיקאים ידידותי הומואים וכנסיות קבוצות לשיר מזמורים. מצפה לראות רקדנים הולכים ומוסיקת טכנו מן הסורגים ההומואים ותנועת נוער פרועה. אולי הקבוצה המרגשת ביותר עבור הומוסקסואלים ולסביות מדי שנה היא ההורים, חברים, ומשפחות של לסביות הומואים מותנה.

(PFLAG)

כי כל כך הרבה הורים לא מקבלים את הנטייה המינית של הילדים שלהם, לראות קבוצה של הורים אוהבי ותומך עם שלטים שקראו, "תמיד יהיה לך בבית PFLAG" או "PFLAG אוהב אותך!" יכול לעשות אפילו את האבן ביותר אבן לסבית לבכות.

מי יראה אותי?

אם אתה רק יוצא מהארון, אתה עלול לחשוש שמישהו שאתה מכיר עשוי לראות אותך ולהכיר אותך. זה יכול לקרות, אבל הנה כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, אם הם רואים אותך, הם שם גם. רוב הומוסקסואלים הומו ידידותי לא יהיה לך לאחרים ללא רשותך.

שנית, אנשים רבים להשתתף אירועי גאווה הומו, הומו ו ישר. רק בגלל שאתה באירוע גאווה הומו, לא מדבר באופן מוחלט על הנטייה המינית שלך. אתה יכול לקבל תשובה מוכנה, כמו 'אני כאן כדי לתמוך החבר שלי הומו ", או" אני כותב מאמר על נישואים הומו עבור אנגלית בכיתה. "רוב הסיכויים שאתה לא צריך להשתמש בתירוץ שלך.

השתתפות באירוע גאווה גאה

אתה יכול ללכת לבד גאווה לבד, או שאתה יכול ללכת עם חברים. אם אתה הולך לבד, רוב הסיכויים שתפגוש חבר חדש או שניים. אנשים בדרך כלל די אופטימי ו ידידותי. גאווה גאה יכול להיות גם זמן חיבור, אז אם אתה מחפש חברה חדשה, אתה רק יכול לקבל מזל.

אם אתה מרגיש ביישן מכדי לקום וללכת לבד, להתחבר עם אחת הקבוצות רבות כי הם בטוח להיות נוכח. האם ההומוסקסואלים דו-שלבי מחזיקים שיעורי ריקוד? אתה יכול להיפגש עם קבוצה נוער הומו או צוות לסבית סופטבול.

מפגינים

כמה אירועי גאווה גאים מושכים מפגינים, אנשים שחושבים שהם הומו או טועים. כמה תומכים הומוסקסואלים ולסביות אוהבים להיכנס לדיונים או לצעוק גפרורים עם מפגינים. העצה שלי היא פשוט להתעלם המפגינים יש זמן טוב.

מה הטעם של גאווה גאה?

גאווה גאה יכול להיות דברים שונים לאנשים שונים. עבור חלק, השתתפות גאווה הומו הוא חגיגה של מי הם ומי הם אוהבים. עבור אחרים, גאווה הומו הוא רק מסיבה גדולה, מקום ליהנות. במיוחד עכשיו, כשמדינתנו נלחמת בקרבות פוליטיים רבים המנסים להכחיש את זכויות היסוד שלנו, גאווה גאה יכולה להיות כלי ארגון פוליטי.

זה יכול להיות מקום לחנך ולארגן במאבק לשוויון זכויות וחופש. אחרי הכל, הגאווה ההומואית הראשונה היתה מצעד מחאה.

מה להביא לגאווה

 • קרם הגנה
 • מלא מים
 • סימן חיובי של גיי
 • גאי חיובי חיובי חולצת טריקו
 • דגל קשת
 • חיוך גדול והרבה יחס
 • קצת כסף עבור צמיד קשת כי אתה פשוט לא יכול להיות בלי

No Replies to "גאווה גאווה למתחילים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  76 − 75 =