עצה עבור בני נוער הומוסקסואלי הוצא מהבית – insightyv.com

עצה עבור בני נוער הומוסקסואלי הוצא מהבית

שְׁאֵלָה: ההורים שלי הורידו אותי על היותי הומו – מה אני יכול לעשות?

בן נוער הומוסקסואל כותב כי אחרי שהוא יצא כמו הומו, הוריו ממש בעט אותו מחוץ לבית. עכשיו הוא חי עם סבתו, הוא מחפש עזרה.

תשובה:

נער כותב לפורום:

לפני כמעט ארבעה חודשים, יש לי בעט החוצה להיות הומו. עכשיו אני מתכחש לחיות עם סבתא שאומרת שאני לא הומו עד שאני קיימתי יחסי מין עם בחור. אני מבחינה טכנית ואני זקוק לעזרה עם החיים שלי. ניסיתי כמעט כל אתר גייז העשרה זמין ללא הצלחה במציאת עזרה כלשהי. אני אוזל.

איזה מצב קשה! למרות שזה קורה כל הזמן, זה בדרך כלל לא חוקי להורה “לבעוט” ילד מתחת לגיל 18. אם ההורה לא אכפת לילד קטין, לומר בכך שהוא חסר בית ולא לתמוך בו מבחינה כלכלית, כי ההורה יכול למעשה להיות מואשם ברשלנות.

כדי להימנע מכך, בני נוער קטינים עשויים להפוך למשוחררים משפטית על ידי שופט (כלומר, הקטין נחשב בעצם למבוגר שנאלץ לפרנס את עצמו ומי יכול לקבל החלטות משפטיות ללא קלט של הורה או אפוטרופוס), או שמבוגר אחר יכול להיות שלהם אפוטרופוס. כמובן, אלה הם נהלים מסובכים והרבה משפחות לא לוקחים את הצעדים הדרושים כדי לגרום להם לקרות.

מאז אתה חי עם סבתא שלך, זה לא נשמע כאילו אתה כרגע חסר בית, וזה דבר טוב. אבל זה גם לא נשמע כמו מצב אידיאלי. למרות מה סבתא שלך חושבת, אתה לא צריך לקיים יחסי מין כדי לדעת שאתה הומו!

הרבה אנשים יודעים שהם הומואים הרבה לפני שהם אי פעם לקיים יחסי מין עם אדם אחר והמון גברים הומואים לסביות הם פראי ולא פעיל מבחינה מינית. חשוב לאנשים כמו סבתא שלך להבין כי סקס הוא רק חלק אחד של נטייה מינית.

אם החיים עם סבתא שלך לא עובד, אולי כדאי לך לשקול להגיע אל בני משפחה אחרים של חברים קרובים כדי לראות אם אתה יכול לחיות איתם.

אתה יכול גם לדבר עם היועצת שלך. נסו להיות כנים לגבי המצב שלכם ולבקש עצה. בנוסף, אתה צריך להסתכל על סעיף משאבים של אתר זה עבור ארגונים המספקים תמיכה לבני נוער GLBT. רעיון נוסף הוא לפנות למרכז הקהילתי המקומי שלך ולבקש ליצור קשר עם ארגוני השירות המתאימים. אופציה קיצונית מאוד היא שחרור משפטי מההורים. אבל זה כנראה לא הכרחי. 

אם המשפחה שלך פתוחה לה, הם יכולים גם ליהנות מארגון כמו הורים וחברים של לסביות והומואים, אשר מציע עזרה ותמיכה להורים, אחים, סבים, קרובי משפחה וחברים של אנשים GLBT.

אתה כנראה גם ליהנות לקבל קצת תמיכה. אפשרות אחת היא לדבר עם יועץ. סוג של דחייה משפחתית אתה חווה הוא כואב מאוד וזה עשוי לתת לך הרבה נוחות כדי להיות מסוגל לעבוד דרך איך אתה מרגיש עכשיו! אתה יכול לשאול יועץ היועצים שלך להפניה או שאתה יכול לנסות LGBT Youth Talk Line, אשר מוקד תמיכה.

זהו מצב קשה מאוד, ולמרבה הצער הוא נפוץ מדי. אני מקווה, תוכל למצוא את התמיכה שאתה צריך מהקהילה שלך ובסופו של דבר מהמשפחה שלך.

בהצלחה!

 

No Replies to "עצה עבור בני נוער הומוסקסואלי הוצא מהבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.