האם חיינו הומואים מגיעים עם תאריך תפוגה? | insightyv.com

האם חיינו הומואים מגיעים עם תאריך תפוגה?

האם חיינו הומואים מגיעים עם תאריך תפוגה?

האם חיינו הומואים מגיעים עם תאריך תפוגה? פערי הדורות תמיד קיימים, במיוחד כאשר גברים הומואים יוצאים בגילאים צעירים יותר. אבל, האם זה משאיר גברים זקנים ובוגרים הומו בשוליים?

זה כבר לא הלם לשמוע על הומוסקסואלי בן 13 בגלוי או על שני ילדים בגיל 16 במערכת יחסים הומו. אפילו סיורים סביב ברים הומוסקסואלים חושפים שיטפונות של גברים הומוסקסואליים צעירים המחפשים אהבה ומין מבני גילם.

רק לעתים רחוקות, לעומת זאת, אנחנו מדברים על החיים שלנו אחרי האורות במועדון לבוא על נעלי ריקוד מונחות לנוח. זה מסמן את הסוף עבור חלק, אבל לאחרים, התאמות אורח חיים הן חלק מתבגרות.

אז, אם הומואים לא מוצאים שותפים לכל החיים בנעוריהם, האם ריקוד האהבה באמת מעל? לחצים של נורמות הטרוסקסואליות אינן פוחתות כאשר מבקשים חברות בנות מין אחד. פחדים של בדידות הופכים מבשרים לתפיסות כי גברים הומוסקסואליים “מזדקנים” של הסצנה (אם אפשר לקרוא לזה כך), ולאחר מכן הם הופכים להיות לא רצוי עם עתיד חלל של חברות. יש אומרים הפחד הזה של ההזדקנות גם מביא לחיפוש מתמיד אחר “מזרקה של הנוער” הומו.

על פי המרכז לחינוך לסביות והומואים:

 • כמעט 20% של קשישים הומו אין אף אחד לטפל בהם הם צריכים להיות חולים, לעומת 2% עבור הטרוסקסואלים קשישים.
 • 2/3 של קשישים הומואים לחיות לבד לעומת 1/3 של קשישים הטרוסקסואליים.

  מבט לעתיד

  למרות הקדרות של הסטטיסטיקה, חיים הומוסקסואליים לא מגיעים עם תאריך תפוגה, וגם אין מודל אחד (כמו עם השקפות הטרוצנטריות) להיות אחריו. הנוער הומוסקסואלי הוא רק זה: הנוער. כמו כן, התבגרות היא חלק מהחיים גם כן. זה תלוי הפרט, ללא קשר לנטייה מינית, כדי לקבוע כיצד הם יגדל נפשית, רוחנית, רגשית מחוץ השקפות נתפס של נכונות.

  ה”קהילה “אינה מחזיקה את השעון, כל אחד מפרש את קוצב הזמן שלו.

  משאבים עבור גברים מבוגרים / מבוגרים הומואים

  כדי להילחם בסטטיסטיקה הגוברת הזאת, מרכזים קהילתיים הומוסקסואלים רבים משיקים תוכניות וקבוצות חברתיות לגברים הומוסקסואלים מבוגרים. ארגונים המתמקדים בקהילה, כמו SAGE, מספקים גם תמיכה ותכנות לאנשים מבוגרים / בוגרי LGBT.

  No Replies to "האם חיינו הומואים מגיעים עם תאריך תפוגה?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   2 + 2 =