יוצא מישהו כמו הומואים בסדר?

יוצא מישהו כמו הומואים בסדר?

היציאה מספרת לאנשים שמישהו אחר הוא הומו ללא רשותו של אותו אדם.

לפעמים, זה נעשה בזדון לפגוע במישהו. לפעמים, זה נעשה על ידי אדם שחושב שהם עוזרים. לדוגמה, אדם עם חבר הומו יכול לחשוב שהחבר של החבר יהיה טוב יותר אם הוא או היא בגלוי הומו.

רוב האנשים חושבים כי לצאת מישהו כמו הומו הוא אף פעם לא בסדר, אבל כמה בני נוער מרגיש כי להיות outed יכול לפעמים להיות מועיל.

כמו אוהד כדורסל בן 15 מקליפורניה אומר: "לפעמים זה טוב להיכפות, זה קרה לי, הייתי צריך לספר למשפחה שלי, והאחים שלי הפסיקו להשתמש בלשון הומוסקסואלית, אני לא ממש מרגיש יותר טוב, אבל עכשיו אחי הגדול הוא נחמד אלי, גם האחים הגדולים שלי נהיו די מדהימים ".

נערה נוספת, זו ילדה בת 16, מסבירה: "אם המורים יודעים שאתה הומו, סביר יותר שהם ידבקו בך, לא בצורה לא הוגנת, אבל הם לא יברישו אותו כשמישהו מכים אותך במסדרון וצורחים עליך, אולי אפילו עוצרים אנשים מלומר "זה כל כך עליז", כי הם מכירים אישית מישהו שהוא הומו ".

נער אחר אומר, "אני הוצאתי בטעות ידיד שלי כשאמא שלי נתנה לנו טרמפ מבית הספר והרגשתי כאילו יש משקל מורם של הכתפיים שלי חבר שלי כל הזמן אמר לי שהיא מצטערת כי רציתי שהם ימצאו כשיצאתי, אבל אמרתי לה שזה בסדר ושזה יקרה.

דבר טוב שתמך בי ידידי. בסופו של דבר אנחנו הולכים Walmart וצוחקים על זה באותו לילה, אבל החוויות של כולם הם שונים. "

למרות הדוגמאות האלה, כלל אצבע טוב הוא פשוט לתת לאנשים לצאת בתנאים שלהם בקצב שלהם.

הניסיון של העשרה בשם KennyJ הוא דוגמה מדוע גם אם מישהו חושב כי יציאה מישהו יהיה מועיל, זה יכול להיות השלכות נורא באמת.

הוא אומר, "דודה שלי הכריחה אותי לצאת לאמא ואבא ממש לפני חג המולד, היא המשיכה לסחוט אותי, אז נמאס לי ואמרתי להם בהודעת טקסט, אמא שלי היתה בסדר עם זה אבא שלי רדף אחרי במורד הרחוב..."

No Replies to "יוצא מישהו כמו הומואים בסדר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 2