כאשר אתה הומוסקסואל ושנאה עצמית

כאשר אתה הומוסקסואל ושנאה עצמית

כותב העשרה:

"לאחרונה אני שונא את עצמי, מעולם לא שנאתי את ההומואים על היותי הומו, תמיד הייתי בעד זכויות הומוסקסואליות מאז למדתי שהומואים קיימים, אבל משום מה אני שונא את עצמי בגלל האטרקציות שלי לנשים אחרות. מתחיל לתהות אם יש משהו במה שמרבית הדתות הגדולות מספרות על אנשים הומוסקסואלים, ואז אני רואה את כל ההומואים והלסביות המדהימים בעולם ויודעים שזה לא נכון עבורם, אבל אני עדיין תוהה אם זה יכול להיות נכון עבורי. אני יודע שאני צריך לעבוד על ההערכה העצמית שלי.

אני דואג לצאת לכל שאר בני משפחתי. אמא שלי שתמיד אמרה שהומואים הם אנשים נורמליים שמגיע להם זכויות שוות צעקו עלי כשאמרתי לה. היא שאלה אותי אם אני מבין עד כמה זה לא בסדר, וכמה חיים יהיו קשים יותר בגלל זה. (היא אכן התנצלה אחר כך, אבל גם התחילה להעמיד פנים שמעולם לא סיפרתי לה, ומתייחסת לבעלי לעתיד). לפעמים אני רוצה שהרגשות שלי יסתלקו. באותו זמן אני יודע שזה בלתי אפשרי, ואם אני פתאום הפך ישר, אני לא אהיה אני.

אני כל כך מצטער לשמוע שאתה מרגיש ככה. למרבה הצער, הרבה בני נוער לפתח רגשות של שנאה עצמית כאשר אלה סביבם מגיבים לשלילה על העובדה שהם GLBT. ובעוד זה נורמלי להפנים רגשות כאלה, עושה את זה יכול להיות הרסני לבריאות הנפשית שלך.

הנה כמה דברים שכדאי לזכור:

 • לא ניתן לשנות את האוריינטציה המינית. אתה מי שאתה, וזה לא "אשמה" של אף אחד.
 • זה נורמלי להרגיש מבולבל לגבי הרגשות שלך, במיוחד אם הם חדשים.
 • הורים רבים שמגיבים בתחילה לחדשות כי ילד הוא הומו או לסבית, בסופו של דבר לבוא.
 • יש לך כנראה לחשוב על הרגשות שלך במשך זמן רב, אבל זה חדשות לאמא שלך.
 • נסו לקבל את התנצלותה ולמצוא עוד מבוגר שתומך אתכם לדבר איתה.
 • יש מבוגרים תומכים שם בחוץ. למעשה, ייתכן שיש אפילו כמה במשפחה שלך.
 • אם אין לך בן משפחה תומך, נסה לחשוב על מישהו אחר שאתה יכול לדבר איתו. מורה, יועץ הדרכה או ידיד המשפחה עשוי להיות ניטרלי יותר מאשר אמא או אבא בנושא.

  על מדריך של חיים הומואים יש הצעה מצוינת להורים. הוא אומר, "החלק הכי קשה ביציאה מהארון הוא לספר להורים שלך, ילדים רבים חוששים מהמחשבה שמשפחותיהם יתעלמו מהם, אבל מה אם במקום להתרגז, ההורים היו משוחחים עם הילדים שלהם על היותו הומוסקסואל כמו דיבור המין "- לפני היציאה?

  האם זה לא יגרום ליציאה קלה יותר, לפחות לילדים? "

  עכשיו לצערי זה לא איך הדברים ירדו במשפחה שלך, אבל זה לא אומר שאתה והורים שלך ירגישו רע על האטרקציות שלך לנערות אחרות לנצח.

  עכשיו, אתה צריך תמיכה. האם יש ברית גיי / סטרייט בבית הספר שלך? אם כן, ייתכן שתרצה לשקול ללכת לפגישה. או אולי אתה רוצה לראות אם יש הקהילה המקומית GLBT הקהילה. לעתים קרובות יש להם תוכניות לנוער.

  עם זאת, בסופו של דבר, אם אתה מרגיש ממש רע על עצמך, אתה באמת יכול להפיק תועלת מדבר עם המטפל. ודא שאתה מוצא אחד שהוא GLBT ידידותי למרות!

  אה, ועל הרשומה, כל הדברים האלה נגד הומואים ללמד כמה דתות? זה לא נכון. אני מבטיח!

  No Replies to "כאשר אתה הומוסקסואל ושנאה עצמית"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   38 + = 45