האם אתה לסבית זקוק לעזרה שלה “בפעם הראשונה?”

האם אתה לסבית זקוק לעזרה שלה "בפעם הראשונה?"

בפעם הראשונה לסביות סקס שאלה

הנה מכתב שקיבלתי מאישה שעומדת בפני סקס לסבי בפעם הראשונה. היא רצתה עוד כמה טיפים על החוויה המינית הלסבית הראשונה שלה.

היי, יש לי בעיה. אני בהחלט מופעלת על ידי חברה שלי ואני אוהב לנשק אותה בלהט וכו 'היא הילדה הראשונה שאני כבר עם, אבל אני יודע שאני אוהב אותה. היא לא רוצה להפחיד אותי על ידי לקיחת דברים מהר מדי אז היא פשוט סוגרת לי דברים. אני יודע שאני רוצה להיות לגמרי עם אותה ואני עושה להיתפס כרגע עם אותה אבל אז אני פשוט סוג של פחד כי אני לא יודע מה אני עושה מאז אני אף פעם לא הייתי עם בחורה לפני . אני מניח שאני פשוט מפחד שאני הולך לעשות משהו לא בסדר. איך להתגבר על הפחד הזה?

קודם כל, טוב לך גם להכיר את הפחדים שלך לקחת דברים איטיים. אני מקווה שהעצה שלי תסייע להרגיע את הפחדים שלך.

בפעם הראשונה עם כל שותף חדש יכול להיות מפחיד, במיוחד אם זה בפעם הראשונה שלך לעשות סקס בכלל, או בפעם הראשונה שלך עם אישה. בדוק את הטיפים שלי בפעם הראשונה לסביות סקס.

בכל הנוגע לפחד שלך לעשות משהו לא בסדר, תן לי לומר שאין דרך "נכונה" או "לא נכונה" לקיים יחסי מין. בטח, אתה חסר ניסיון ומעולם לא היה עם אישה לפני, אבל כל אישה שונה. מה שהופך אחד על, יכול להיות לכבות אחר.

לכן התקשורת כל כך חשובה. וזה נשמע כאילו אתה והחברה שלך יש מיומנויות תקשורת טובה למדי. זה נהדר שיש לך כזה שותף הבנה בפעם הראשונה שלך.

העצה שלי היא להמשיך לקחת את הדברים לאט עם החברה שלך. המשך לדבר על מה מרגיש טוב. איפה היא אוהבת את זה כשאת נוגעת בה?

איפה היא לא אוהבת את זה? איפה היא רוצה שתגעו בה יותר? תן לה ללמד אותך איפה ואיך היא אוהבת להיות נגע. במקום לפחד לעשות משהו לא בסדר, להסתכל על זה כחוויה למידה. בטח, אתה יכול לגשש מעת לעת. אף אחד לא מנצח את אינדי 500 בפעם הראשונה שלה נוהג במכונית.

הכישורים שלך ישתפר עם הזמן. ואם יש לך כימיה טובה, מיומנויות באמת לקחת במושב האחורי.

ככל שתרגישו נוח יותר עם עצמכם ועם איתה, אני בטוח שתמצאו דרכים רבות לרצות זה את זה.

No Replies to "האם אתה לסבית זקוק לעזרה שלה "בפעם הראשונה?""

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 76 = 77