איך בן זוג ביסקסואלי שואל בחורה אחרת?

איך בן זוג ביסקסואלי שואל בחורה אחרת?

שְׁאֵלָה: איך אני שואל בחורה החוצה?

אני ילדה בת 16, תלמידה י"ב ובמשך שנתיים אני מצאה את עצמי נמשכת לגברים ולנקבות. אני לא בטוח איך תאריך בנות למרות שאני מפחד שאני יכול לשאול בחורה ישר החוצה להיות צחוק של כל בית הספר. אנא עזור לי עם היכרויות נשים איך אני יכול להגיד אם הם ישר או לא. החלק הגרוע ביותר הוא שאני אפילו לא טוב בשעה היכרויות החבר 'ה. אנא עזור
בכנות,
אָבוּד

ללא שם: היקר חסר,

קודם כל, זכור כי כמעט אף אחד לא "טוב בשעה היכרויות." דייטינג יכול להיות כיף, אבל רוב הפעמים הוא מביך קצת מלחיץ. אתה באמת לשים את עצמך על הקו כאשר אתה מסכן לשאול מישהו החוצה. לא משנה מה המין שלהם, אתה מסתכן דחייה ומבוכה.

אני עומד להציע לך לשנות את התחזית שלך קצת. למה לא לאט לתת לאנשים שאתה בוטח יודע שאתה דו מיני. במקום לשאול בחורה "לצאת לדייט", מה דעתך על כמה זמן כדי להכיר מישהו שאתה אוהב. להסתובב איתה בעוד חברים אחרים נוכחים. אם אתה חושב שאתה אוהב אותה, להזמין אותה לעשות משהו לבד איתך, כמו לבוא לראות סרט או הולך למשחק כדורסל בתיכון. כפי שאתה להכיר להכיר אותה טוב יותר, להעלות את הנושא של הומוסקסואליות, לראות איך היא מרגישה על הומואים ולסביות, אם היא יודעת מישהו הומו או דו מיני או אם היא אי פעם היה נמשך אל נערה עצמה.

בדוק את הטיפים האלה לדבר על להיות לסבית או ביסקסואלים עם החברים שלך.

בואי אליה

כאשר אתה מקבל להכיר אותה ולהיות חברים, זה הזמן להודיע ​​לה שאתה ביסקסואלי עצמך. בגיל 16, הרבה אנשים אולי לא חשבתי הרבה על הנטייה המינית שלהם, למי הם נמשכים ומי הם רוצים תאריך.

כשאתה יוצא ומדבר בגלוי על עצמך, אתה נותן לה לעשות את אותו הדבר בחייה. אתה גם נותן לה רשות לראות בך שותף פוטנציאלי, אם היא לסבית או ביסקסואלית או bicurious עצמה. 

האם יש כימיה?

ככל שתכירו אותה טוב יותר, תרגיש אם יש ביניכם כימיה. אז יהיה לך חוש טוב יותר אם אתה צריך לשאול אותה או לא. כימיה יקרה אם תמצא את עצמכם יושבים זה ליד זה הרבה, נוגעים ביד או בזרוע כשהם מדברים, מחזיקים חיבוקים זמן רב יותר מאשר אצל חברים אחרים, או מביטים זה בעיני זה במשך רגעים ארוכים. שים לב לאנרגיה. בטח, אתה נמשך אליה, אבל האם היא הדדית באופן שגורם לך להרגיש שהיא נמשכת אליך גם? אם כן, זה יכול להיות זמן טוב בשבילך לעשות את הצעד הראשון. 

אני מבין את הרצון בגיל 16 רוצה להיות חברה, לשאול מישהו על תאריך ויש לי חבר או חברה. אבל באמת, היחסים הטובים ביותר מתחילים לעתים קרובות כחברות. אז, אל תפחד לקחת את הזמן שלך, לקחת את זה לאט ולהכיר מישהו לפני שאתה לוקח את

כמו כן, ייתכן שתרצה לראות אם יש ברית הומו / סטרייט או קבוצת תמיכה הומוסקסואלית באזור שלך.

זה יכול להיות דרך טובה לפגוש בני נוער אחרים אשר יהיה לפחות להיות פתוח להיות שאל על ידי בחורה אחרת.

No Replies to "איך בן זוג ביסקסואלי שואל בחורה אחרת?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − 25 =