איך להיות פעיל הומו, לסביות, ביסקסואלים או זכויות טרנסג'נדריות | insightyv.com

איך להיות פעיל הומו, לסביות, ביסקסואלים או זכויות טרנסג’נדריות

איך להיות פעיל הומו, לסביות, ביסקסואלים או זכויות טרנסג'נדריות

רוצה להיות אמריקה של הבא למעלה פעיל גייז? המבקשים לתרום תרומה צנועה יותר לקידום זכויות הומוסקסואליות, לסביות, ביסקסואליות וטרנסג’נדריות? אפילו הפאסיבי ביותר יכול להשמיע את קולם בדרכים המפוארות ביותר. בין אם הדבר שלך הוא צועד על המדרגות של העירייה במחאה או כתיבת בלוג, אתה יכול להיות הומו, לסבית, ביסקסואלים ופעיל זכויות טרנסג’נדריות.

קושי: מְמוּצָע

זמן דרוש: משתנה

הנה איך:

 1. בחר את הנתיב שלך: לא כל הומואים נוצרו שווים. יש לנו אידיאלים, דעות וסדרי עדיפויות שונים. שאל את עצמך מה אתה רוצה לשנות בעולם. האם אתה חולם להיות הורה, אבל רק עדים לאנטי אימוץ הצעת החוק לעבור במדינה שלך? ייתכן שתרצה להיות פעיל למען זכויות ההורות של LGBT. רק למדתי כי כמה מגדלים להרדים חיות מחמד הומוסקסואלים? אתה יכול להיות עורך דין נגד אכזריות בעלי חיים. נמאס לי להיאסף בבית הספר? מה לגבי הצטרפות או הצטרפות לברית גיי סטרייט? בחר את הנתיב של האקטיביזם שלך על בסיס התשוקה שלך.
 2. מצא את הפסיון שלך: התשוקה שלך תהיה הכוח המניע של הסנגור שלך. כשיצאתי לא היה לי עם מי לדבר. הייתי אבוד במשך זמן רב מאוד. התשוקה שלי עכשיו טמון הרצון שלי כי כל LGBT לקבל את המידע ואת העצה שהם צריכים לחיות חיים טובים יותר. שוב, מה אתה רוצה לראות השתנה בעולם הזה או האם יש ניסיון אתה לא רוצה לחזור? כתוב את המחשבות שלך. להיות ספציפי ככל האפשר. כלול איך עוול או חוסר איזון בחברה גורם לך להרגיש. לרשום את הדברים שאתה רוצה לראות השתנו. לאחר מכן, בדוק כיצד תוכל לעזור.
 1. מצא את הרכב שלך: כעת, לאחר שזיהית את התשוקה שלך, בחר את הרכב שלך. אני לא מציע לך ללכת לקניות. ברכב, אני מתכוון למצוא את הכלים שיכולים לעזור לך ליצור שינוי מבוסס על התשוקות שלך. אתה יכול להתחיל בלוג מבוסס על הנושא שלך. אתה יכול להתנדב בארגון קיים LGBT זכויות. ניתן להתחיל, להצטרף או להריץ מועדון LGBT או קבוצה. אתה יכול לארגן עצרת ברשת החברתית בפייסבוק. אתה יכול לכתוב סדרה של מכתבים לנציג הפוליטי שלך. מה דעתך על הפעלת פודקאסט חינם או להעיר באופן קבוע על הבלוג הפוליטי האהוב עליך? ההזדמנויות הן בלתי מוגבלות.
 1. לְהִתְמַחוֹת: אתה לא צריך דוקטורט במדע המדינה או כדי להיות אדונים xyz להיות עו”ד מומחה. אתה, לעומת זאת, צריך את הידע. הישאר מעודכן בחדשות הקשורות לנושא שלך. לחקור את החוקים סביב ares שלך עניין. שוחח עם מומחים אחרים. הצטרף לוחות מודעות הקשורים לנושא שלך. קרא ספרים רלוונטיים ובלוגים ומאמרים חדשים. האזן לפודקאסטים דומים. הידיעה היא מחצית הקרב, G.I. אמר ג’ו. ככל שתדע יותר, כך תוכל להקל על השינוי.
 2. אמון בקול שלך: מה מסמל אותך להיות עורך דין? הרצון שלך לשנות את העולם עושה. המילה ‘עורך דין’ יכולה להיראות מאיימת למדי, במיוחד כאשר אתה צופה בתומכים אחרים שעושים דברים נהדרים. תמיד יש מקום ליותר אנשים עם רצון לתקן את חוסר האיזון של העולם. ו זכור, רק בגלל שמישהו נובח הכי חזק לא אומר שהם הכי שמעו. אז, אתה קול חשוב לא פחות גם אם אתה רק מתחיל. שינוי נפש אחת או חיים אחד יכול להיות יעיל בדיוק כמו להשפיע על מיליונים. אמון האידיאלים שלך, לאמת את החוויות שלך ולעשות את חותמך.

No Replies to "איך להיות פעיל הומו, לסביות, ביסקסואלים או זכויות טרנסג'נדריות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  67 − 64 =